• 44 43:26
    4:15
    (Pravec)

FbK Orlicko-Třebovsko - SOKOLI Pardubice 5:15
branky: 4. Marek Boušek, 25. Sebastian Filip, 35. Marek Boušek, 43. Matyáš Kvapil, 44. Jáchym Kubíček - 2. Denis Paar, 3. Daniel Pravec, 4. Patrik Lazarák, 12. Daniel Pravec, 16. Ondřej Prášek, 18. Filip Červ, 25. Patrik Lazarák, 25. Matěj Krčál, 31. Michal Černohorský, 32. Vojta Čapek, 37. Martin Hrubeš, 39. Daniel Pravec, 39. Dominik Paar, 41. Michal Černohorský, 44. Patrik Lazarák; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Jiří Němec; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Tomáš Pražák 33 - Vít Pomajzl 19; po třetinách: 1:4, 1:4, 3:7
45:00 Střely ve 3. části: 10:17
43:58 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #13 Jáchym Kubíček bez asistence (5:15)
43:26 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:15
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #29 Patrik Lazarák, asistoval #27 Daniel Pravec (4:15)
42:34 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil bez asistence (4:14)
41:40 Vyloučen hráč #13 Jáchym Kubíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:40 Jáša Kubíčků si k nám jde odpočinout do nedovoleném zákroku.
40:50 Plašilova střela minula svatyni Pomajzla.
40:27 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:14
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Michal Černohorský, asistoval #87 Michal Štorek (3:14)
39:00 Střela Udržala letěla do vesmíru a ještě dál.
38:55 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:13
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #39 Dominik Paar bez asistence (3:13)
38:03 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:12
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #27 Daniel Pravec, asistoval #29 Patrik Lazarák (3:12)
37:21 Vaňous se dnes bije o balónek jako lev. Nasazení jako Jirka Luňák.
36:50 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 Martin Hrubeš, asistoval #33 Filip Červ (3:11)
34:23 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #31 Marek Boušek, asistoval #77 Tomáš Vaňous (3:10)
34:23 Boušek si napravil chuť po neproměněném nájezdu a střílí gólíka.
33:30 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil #31 Marek Boušek.
31:18 Čapek má dynamit v ruce a svou raketou do šíby zvyšuje na dvouciferné skóre Pardubic.
31:10 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #40 Vojta Čapek, asistoval #2 Matyáš Gilar (2:10)
30:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:9
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Michal Černohorský, asistoval #59 Matouš Dařbuján (2:9)
30:00 Střely ve 2. části: 7:18
28:45 Šmétka svojí jedovkou trefuje pouze tyč.
24:51 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #36 Matěj Krčál, asistoval #74 Denis Paar (2:8)
24:38 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #29 Patrik Lazarák bez asistence (2:7)
24:38 Lazarák střílí góla mezi nožky Pražáka.
24:04 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #31 Marek Boušek (2:6)
22:39 Vyloučen hráč #72 Jakub Hruška družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
20:49 Vyloučen hráč #31 Marek Boušek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
17:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #33 Filip Červ, asistoval #74 Denis Paar (1:6)
17:53 Červova střela zaplavala do šibenice.
15:43 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #70 Ondřej Prášek, asistoval #27 Daniel Pravec (1:5)
15:00 Střely v 1. části: 7:13
12:12 Trenér domácích Ludvíček svým obětavým činem pomohl dvoum bezmocným pořadatelům a nádherně srovnal mantinely.
11:02 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #27 Daniel Pravec z trestného střílení (1:4)
08:57 Vaňous běhá po hřišti jak raketa.
07:13 Kubíček strávil včerejší noc po věnečku u budoucí paní Kubíčkové, a proto dnes hraje tak ospale.
03:58 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #29 Patrik Lazarák, asistoval #40 Vojta Čapek (1:3)
03:01 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #31 Marek Boušek, asistoval #54 Matěj Šmétka (1:2)
03:01 Boušek po kombinaci se Šmétkou nekompromisně zavěšuje pod břevno.
02:37 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
02:04 Vyloučen hráč #36 Sebastian Filip družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování florbalky
01:34 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Denis Paar, asistoval #36 Matěj Krčál (0:1)