1

0

3.

FBC Česká Lípa - FbK Orlicko-Třebovsko 8:7pn
branky: 1. Lukáš Šindelář, 2. Václav Vaněk, 4. Stanislav Jireš, 5. Petr Havlík, 5. Vojtěch Kafka, 5. Adam Doňar, 6. Viktor Steinz, N Adam Doňar - 11. Sebastian Filip, 13. Sebastian Filip, 13. Matyáš Kvapil, 21. Sebastian Filip, 39. Jáchym Kubíček, 42. Matyáš Kvapil, 45. Sebastian Filip; rozhodčí: Jakub Horák - Michal Jon; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Kopta -7 - Štěpán Rozlívka ?; po třetinách: 7:3, 0:1, 0:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko hráč #13 Jáchym Kubíček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Lípa hráč #21 Adam Doňar a vstřelil rozhodující gól (8:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko hráč #28 Matyáš Kvapil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Lípa hráč #27 Viktor Steinz , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Orlicko-Třebovsko hráč #36 Sebastian Filip , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Lípa hráč #87 Kristián Semelka , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:54 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #28 Matyáš Kvapil (7:7)
41:24 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #99 Erik Borek (7:6)
38:12 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #13 Jáchym Kubíček bez asistence (7:5)
36:05 Timeout FBC Česká Lípa
36:05 Vyloučen hráč #4 Jakub Udržal družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
23:05 Vyloučen hráč #30 Radim Piškula družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
20:50 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip bez asistence (7:4)
12:41 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #36 Sebastian Filip (7:3)
12:17 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #99 Erik Borek (7:2)
10:57 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:1
05:27 GÓL FBC Česká Lípa! 7:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #20 Jiří Čapek (7:0)
04:57 GÓL FBC Česká Lípa! 6:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Adam Doňar, asistoval #14 Jáchym Hocko (6:0)
04:07 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
04:07 GÓL FBC Česká Lípa! 5:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #24 Vojtěch Kafka, asistoval #87 Kristián Semelka (5:0)
04:02 GÓL FBC Česká Lípa! 4:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #7 Petr Havlík, asistoval #66 Václav Vaněk (4:0)
03:26 GÓL FBC Česká Lípa! 3:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #41 Stanislav Jireš, asistoval #89 Lukáš Šindelář (3:0)
01:43 GÓL FBC Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #66 Václav Vaněk, asistoval #20 Jiří Čapek (2:0)
00:19 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #89 Lukáš Šindelář, asistoval #87 Kristián Semelka (1:0)