• 45 44:59
    2
    Ondřej MALÝ

FbK Orlicko-Třebovsko - FLORBAL JABLONEC 11:2
branky: 6. Ondřej Plašil, 7. Tomáš Vaňous, 10. Sebastian Filip, 11. Jakub Udržal, 22. Sebastian Filip, 23. Jakub Vašek, 23. Matyáš Kvapil, 41. Matyáš Kvapil, 42. Sebastian Filip, 43. Jakub Udržal, 45. Ladislav Miláček - 23. Jakub Starý, 45. Lukáš Sláma; rozhodčí: Filip Neumann - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Štěpán Rozlívka 12 - Adam Staněk 23; po třetinách: 4:0, 3:1, 4:1
45:00 Střely ve 3. části: 10:6
44:59 Vyloučen hráč #24 Ondřej Malý družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:18 GÓL FLORBAL JABLONEC! 11:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #10 Lukáš Sláma z trestného střílení (11:2)
44:08 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 11:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #38 Ladislav Miláček, asistoval #16 Petr Plašil (11:1)
42:18 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 10:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #4 Jakub Udržal, asistoval #87 Ondřej Plašil (10:1)
41:49 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 9:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #28 Matyáš Kvapil (9:1)
40:37 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #38 Ladislav Miláček (8:1)
34:23 Vyloučen hráč #13 Jáchym Kubíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra bez florbalky
30:00 Střely ve 2. části: 11:8
37:17 OT rychle odpovídá golem.
28:22 Vyloučen hráč #4 Matěj Kouřil družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání
26:53 Break dva proti brankáři OT nevyužilo.
25:38 Po skvělém výhozu brankáře OT, hráč s číslem 28 neproměňuje.
24:32 Skvělou nahrávku před bránu OT nevyužilo.
22:17 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #4 Jakub Udržal (7:1)
22:12 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #49 Jakub Starý, asistoval #37 Filip Hájek (6:1)
22:12 Jablonec se poprvé v tomto zápase prosazuje a snižuje na 6:1.
22:02 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #33 Jakub Vašek bez asistence (6:0)
21:40 DJ zápasu Ondřej Prášek. Děkujeme!!!
21:52 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #99 Erik Borek (5:0)
20:30 V druhé části můžeme vidět vyrovnané utkání.
16:41 Obrovský fatál obránce OT, jablonecký útočník nevyužil, přestože šel sám na bránu.
15:01 Neuvěřitelnou atmosféru tohoto zápasu tvoří krásných 39 diváků. Děkujeme!!!!!!!!!
15:00 Střely v 1. části: 13:0
13:30 Neuvěřitelný backhand mezi nohama v podání hráče OT-č.28, bohužel přímo do brankáře.
12:23 Standartku z velkého brankoviště Jablonec neproměňuje.
10:14 Timeout FLORBAL JABLONEC
10:14 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #4 Jakub Udržal, asistoval #99 Erik Borek (4:0)
09:19 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #77 Tomáš Vaňous (3:0)
08:50 OT-Hráč s číslem 77 šel sám na bránu, ale neproměnil.
06:06 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #77 Tomáš Vaňous bez asistence (2:0)
06:06 Hráč Jablonce přihrává protihráči, který následně proměňuje.
05:12 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #87 Ondřej Plašil, asistoval #36 Sebastian Filip (1:0)