3:8
    Marek HOTOVÝ
    (Kricner)

FBŠ Gorily Plzeň - Florbal Ústí 3:8
branky: 24. Petr Kožený, 28. Jiří Jogl, 28. Matouš Kunst - 5. Dominik Olexa, 10. David Černý, 10. Luboš Ligmajer, 19. Dominik Olexa, 37. Šimon Leszko, 37. Matěj Bendlmajer, 39. Lukáš Ligmajer, 44. Marek Hotový; rozhodčí: Dominik Morávek - Ondřej Jícha; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Filip Černý 5 - Tomáš Kremlík 10; po třetinách: 0:3, 3:1, 0:4
45:00 Střely ve 3. části: 5:5
43:50 Šíp selhal v tisíciprocentní anci, skvělý zákrok Černého.
43:15 Další padající list Ústí z hole Hotového, kterým pravděpodobně potvrzuje své dnešní druhé vítězství.
43:14 GÓL Florbal Ústí! 3:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #12 Marek Hotový, asistoval #33 Filip Kricner (3:8)
41:36 Retrofaulů není nikdy dost, tentokrát opakované přestupky na straně Plzně.
41:35 Vyloučen hráč #23 Jiří Jogl družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
38:13 Já na bráchu, brácha na mě, aneb padající list od bratrů Ligmajerů.
38:12 GÓL Florbal Ústí! 3:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Lukáš Ligmajer, asistoval #84 Luboš Ligmajer (3:7)
36:45 Podobně jako Gorily ve 2. třetině, tak i Ústí ve 3. třetině vstřelilo dvě slepené branky a znovu vede o 3 branky.
36:44 GÓL Florbal Ústí! 3:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #91 Matěj Bendlmajer bez asistence (3:6)
36:01 Leszko po skvělé souhře s Mečířem nejprve trefil tyč, podruhé měl již více štěstí a Ústí odskakuje na handicap +2.
36:00 GÓL Florbal Ústí! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Šimon Leszko, asistoval #27 Michal Mečíř (3:5)
34:10 Bendlmajer tvrdou ranou trefil masku Černého
31:52 Technickou chybu Goril jde odsedět MVP 2. třetiny Kunst
31:51 Vyloučen hráč #25 Matouš Kunst družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
31:40 Probouzejí se i fanoušci Ústí, kteří ženou svůj tým k vítězství.
30:01 Gorily ve druhé třetině zdramatizovali utkání a tím pádem nás čeká zajímavá třetí třetina.
30:00 Střely ve 2. části: 3:6
27:46 Dva skvělé momenty malinkého Kunsta - nejprve fantasticky potáhl po levém mantinelu a našel střelce Kunsta a poté si sám zakončil další akci a Gorily jsou zpět ve hře.
27:45 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #25 Matouš Kunst bez asistence (3:4)
27:23 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #23 Jiří Jogl, asistoval #25 Matouš Kunst (2:4)
26:00 Kapitán Černý ve stoprocentní šanci neprostřelil skvělého Černého.
23:43 Něco ze staré školy - Bendlmajer opakovaně fauloval, Gorily ihned trestají.
23:42 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #61 Petr Kožený, asistoval #23 Jiří Jogl (1:4)
23:35 Vyloučen hráč #91 Matěj Bendlmajer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky
22:35 Kožený sám před Kremlíkem selhal
18:45 Zdařilý útěk Olexy zakončený chladnokrevně.
18:44 GÓL Florbal Ústí! 0:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Dominik Olexa, asistoval #33 Filip Kricner (0:4)
18:00 Pucarevič podrazil, vyhodnoceno jako vrážení.
17:50 Vyloučen hráč #26 David Pucarević družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:39 Aust z mantinelu trefuje břevno.
15:01 Buly pro Ústí, vystřídaný brejkem Plzně a skvělým zákrokem nohou Kremlíka.
15:00 Střely v 1. části: 5:2
09:45 GÓL Florbal Ústí! 0:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #84 Luboš Ligmajer, asistoval #35 Martin Havran (0:3)
09:24 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #37 David Černý, asistoval #99 Dominik Olexa (0:2)
05:07 Vyloučen hráč #6 Jan Hudlický družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:55 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #99 Dominik Olexa, asistoval #37 David Černý (0:1)