3:4
    Martin BUGALA
    ()

ASK Lovosice - LFP - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:4
branky: 2. Jan Racek, 8. Kryštof Kunst, 19. Jan Fousek - 16. Petr Vincenz, 16. David Nováček, 36. Martin Kadečka, 44. Martin Bugala; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Radek Dvořák 19 - Sebastien Štosek 20; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:2
45:00 Střely ve 3. části: 10:10
43:40 Bugala to vzal na sebe. Martin se otočil s míčkem na středu a hned šel do zakončení.
43:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Martin Bugala bez asistence (3:4)
43:21 Teď mají nápad trenéři z Lovosic.
43:20 Timeout ASK Lovosice - LFP
42:41 Největší šance Bohemky. Dvořák se zaskvěl.
39:54 Bohemka by chtěla body! Něco trenéři vymýšlí do závěru utkání.
39:53 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
39:53 Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP neproměnil #6 Tomáš Roneš.
39:01 Vincenz pálil v brejku jen do břevna konstrukce branky.
38:45 Buldočí styl Adama Filipa Hrdličky má kolem brankoviště klokanů úspěch.
37:50 Výborně Dvořák po střele Nováčka.
36:29 Bohemka je teď v tlaku. Musí ale opatrně, pořád hrozí, že Lovosice utečou.
35:11 Tečovaná střela zapadla za Dvořáka.
35:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #83 Martin Kadečka, asistoval #89 David Nováček (3:3)
34:11 Vyloučen hráč #21 Kryštof Kunst družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost
33:10 Bohemka vymýšlí, ale nenachází skulinu v obraně lovosických.
31:59 Teď se takový nástup do třetiny nepovedl zelenobílým. Lovosice se snaží pořád chodit do brejkových situací.
30:00 Střely ve 2. části: 8:8
27:49 Průvan na hřišti díky rychlému kontru od Lovosic.
26:09 Kadečka posílal míček do brankoviště. Nikdo ho ale do branky nedostal.
24:47 Štosek se teď u brejku Lovosic vyznamenal. Počkal si na ránu z blízkosti rychlým přesunem.
23:05 Ne, teď opravdu vyložené šance jen hledáme. Lovosice i Bohemka mají ke gólu daleko.
21:11 Adam Filip Hrdlička je opravdový buldok. Prošel skrz brankoviště, div nedonesl míček za čáru v zubech.
19:00 Aktivní Lovosice opět hrají svoji hru na rychlé protiútoky.
18:02 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Jan Fousek, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (3:2)
16:00 Blesková odpověď Bohemky. 2 slepené góly a je vyrovnáno.
15:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #89 David Nováček, asistoval #83 Martin Kadečka (2:2)
15:03 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #46 Martin Bugala (2:1)
15:00 Střely v 1. části: 5:5
13:33 Hrdličkův únik blokovala Bohemka.
10:52 Nováček sám před bránou!
10:04 Vypadá to, že Bohemka tlak nevyužije.
08:53 Bohemka se může dostat v přesilovce do zápasu.
08:08 Vyloučen hráč #8 Jan Svojše družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře
07:55 GÓL ASK Lovosice - LFP! 2:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #21 Kryštof Kunst, asistoval #6 Tomáš Roneš (2:0)
07:24 Štosek dobře pokryl střelu Hrdličky.
06:51 Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra rukou
06:41 Bugalův průnik středem skončil pádem.
04:58 Žádná velká šance. Bohemka se asi ubrání.
03:14 Vyloučen hráč #18 Antonín Blažek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
02:50 Bohemka se také už prosazuje, ale ještě ne gólově.
01:34 První šanci Lovosice neproměnily, druhou ano!
01:23 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:0
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #96 Jan Racek, asistoval #10 Filip Černý (1:0)
00:15 Lovosice v tlaku od prvních vteřin.