0

2

2.

FD Teplice - Florbal Chomutov 6:7pn
branky: 12. Stepan Pronin, 23. Matěj Kubík, 26. Jaroslav Vojíř, 35. Matěj Kubík, 45. Jakub Niče, 45. Stepan Pronin - 5. Adam Rohusch, 17. Vojtěch Daňo, 22. Matěj Bělohlávek, 35. Adam Rohusch, 38. Vít Sobek, 41. Kryštof Josef Kalijanko, N Vít Sobek; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Matyáš Dřevěný 5 - Tadeáš Kapalín 7; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:3
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #29 Vít Sobek a vstřelil rozhodující gól (6:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #14 Tobiáš Fojtík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FD Teplice hráč #77 Jakub Niče , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FD Teplice hráč #71 Stepan Pronin , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:45 GÓL FD Teplice! 6:6
Branku družstva FD Teplice vstřelil #71 Stepan Pronin bez asistence (6:6)
44:06 GÓL FD Teplice! 5:6
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Jakub Niče bez asistence (5:6)
40:30 Timeout FD Teplice
40:30 GÓL Florbal Chomutov! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #90 Kryštof Josef Kalijanko, asistoval #39 Vojtěch Daňo (4:6)
37:06 GÓL Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #84 Matěj Bělohlávek (4:5)
34:38 GÓL FD Teplice! 4:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #69 Matěj Kubík bez asistence (4:4)
34:16 GÓL Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Adam Rohusch, asistoval #14 Tobiáš Fojtík (3:4)
30:00 Střely ve 2. části: 7:7
28:33 Vyloučen hráč #17 Jáchym Hyksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
28:33 Vyloučen hráč #97 Matěj Novák družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
25:47 GÓL FD Teplice! 3:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #9 Jaroslav Vojíř, asistoval #77 Jakub Niče (3:3)
22:45 GÓL FD Teplice! 2:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #69 Matěj Kubík, asistoval #71 Stepan Pronin (2:3)
21:56 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 Matěj Bělohlávek, asistoval #42 Jan Michanek (1:3)
16:16 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #39 Vojtěch Daňo bez asistence (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 6:4
11:05 GÓL FD Teplice! 1:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #71 Stepan Pronin, asistoval #77 Jakub Niče (1:1)
04:27 GÓL Florbal Chomutov! 0:1