Ústí

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Florbal Ústí - Kanonýři Kladno 3:6
branky: 21. Martin Horn, 27. Jan Vondruška, 50. Jan Vondruška - 8. Matyáš Bachmaier, 15. Daniel Fišer, 17. Ľuboš Šefčík, 27. Vojtěch Novák, 40. Jakub Bohuslávek, 50. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 231; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 16 - Ivan Ponomarev 15; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
59:51 Ponomarev, také předvádí celý zápas skvělé zákroky a drží svůj tým.
59:15 Horn výborně obránil naši prázdnou branku.
56:54 Timeout Florbal Ústí
54:09 Zápas se začíná ke konci vskutku přiostřovat.
53:43 Horn vyslal pěknou střelu, která byla vyblokována.
50:55 Fořt před brankou Hraběho zachánil situaci a posílá míček daleko pryč.
49:34 GÓL Kanonýři Kladno! 3:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #72 Dominik Janda (3:6)
49:16 GÓL Florbal Ústí! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška, asistoval #50 Jan Tůma (3:5)
47:27 Vondruška zahnán za branku Ponomareva a bohužel i přes jeho neskutečnou rychlost o míček přišel.
45:46 Vondruška zkusil vystřelit na Ponomareva backhandem, ale bohužel branku míjí.
44:14 Hostí míří pouze nad branku Hraběho.
44:12 Fuchsig J. do bloku!
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:54 GÓL Kanonýři Kladno! 2:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (2:5)
38:58 Dobosz se pokusil Ponomareva prolomit z poloviny hřiště, ale marně.
37:22 Hrabě se zase rozjíždí a nenechává nic projít skrz, zkusili na něj i dorážku, ale ta letěla vysoko nad jeho bránu.
27:18 Zápas začíná nabírat tu správnou atmosféru a oba týmy jsou lačné po gólech.
26:23 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška, asistoval #19 Vojtěch Semerád (2:4)
26:01 GÓL Kanonýři Kladno! 1:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (1:4)
24:01 Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra na zemi
22:01 Hrabě si na své konto připisuje další parádní zákrok, jen tak dál.
21:02 Tak tohle bylo opravdu rychlé. Domácí vkročili do druhé třetiny po přestávce a vstřelují ihned gól z přesilovky.
20:38 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #91 Miroslav Fořt (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:49 Horn těsně míjí branku Ponomareva.
18:49 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
16:43 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík, asistoval #8 Tomáš Svačinka (0:3)
14:27 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #36 Daniel Fišer, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (0:2)
13:07 Naše nová posila Fořt si výborně nadběhl před branku a vyslal tvrdou střelu, kterou se poté snažili ostatní dorazit, ale bohžel stejně neprošla skrz.
10:57 Vítek se výborně porval o míček.
09:18 Peška se nalezl v ohromné šanci na přečíslení, bohužel byl zahnán hráčem hostí do kouta.
07:06 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #12 Kryštof Krbec (0:1)
06:21 Vyloučen hráč #8 Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:09 Přes Hraběho dneska nic neprojde, provedl další úžasný zákrok.
05:14 Zeman má dnes pohyby jako kudlanka nábožná, do zápasu vletěl plný energie!
03:42 Semerád Vojtěch do bloku!
02:17 Hrabě uvařil hráče hostí, kteří se pokusili osolit jeho branku.
00:29 Zeman zasadil první výhružnou střelu do Ponomareva a otestoval jeho pozornost.
00:01 Srdečně Vás vítám u dnešního zápisu. Úvodní buli vyhrál tým hostí.
00:00 Zápas bude posunut na 20:15, kvůli předešlému volejbalovému zápasu. Omlouváme se.