Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - DDQ Florbal Chomutov 9:6
branky: 2. Michal Konrád, 10. Štěpán Kouřil, 34. Ondřej Kos, 36. Mikuláš Svoboda, 46. Václav Černoch, 46. Alex Dokládal, 49. Jakub Matula, 60. Adam Bouška, 60. Štěpán Kouřil - 5. Jakub Holovej, 31. Jan Nachtmann, 39. Jakub Holovej, 44. Jakub Holovej, 51. Michal Skuhrovec, 54. Ondřej Halej; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 21 - Martin Frühbauer 24, Matěj Chabr 0; po třetinách: 2:1, 2:2, 5:3
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil bez asistence (9:6)
59:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška bez asistence (8:6)
59:10 Fator si málem vstřelil vlastní gól.
58:43 Martin těsně minul zadní tyč.
58:35 Timeout DDQ Florbal Chomutov
57:54 Halej nepřipravenou střelou zbytečně připravil hosty o balonek.
57:10 Martin opět v přesilovce vymyslel krosovku, Šarša z toho nedokázal dobře vystřelit.
56:47 Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra na zemi
56:06 Chomutov je v tlaku.
54:35 Novotný se s míčkem nepohnul, dostal se do úzkých a dlouhým míčem odevzdal míček soupeři.
54:30 Halej pálil od mantinelu do šibenice, ale Krupa střelu dobře viděl a míček zalepil do rukavic.
54:15 Svoboda hledal před bránou Kadlece, ale Šarša se výtečně vrátil a zachránil Chomutov.
53:29 Hosté využili rozehrávky z rohu a snížují na rozdíl jediného gólu.
53:28 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 7:6
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #93 Michal Skuhrovec (7:6)
53:13 Kadlec přestřeluje.
52:40 Hra se přelívá rychle ze strany na stranu. Domácí se snaží rozhodnout, hosté vyrovnat.
51:30 Tyč Chomutova.
50:51 Skuhrovec poslal balónek backhandem do branky okolo ležícího Krupy.
50:50 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 7:5
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #84 Ondřej Šarša (7:5)
50:25 Matula v další velké šanci.
49:50 Frühbauer dnes předvádí perfektní výhozy, svým výhozem našel Lince, ale hráči Chomutova nedokázali situaci dobře vyřešit.
49:20 Dvořák pálil od půlky.
48:28 Matula konečně proměňuje jednu ze svých mnoha šancí.
48:27 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (7:4)
45:41 Dokládal procedil míček Frühbauerovi teploměrem.
45:40 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #55 Alex Dokládal, asistoval #98 Martin Kadlec (6:4)
45:20 Nejprve hostí nedokázali proměnit brejk 2 na 2, poté Matula spálil další šanci, když šel sám na golmana. Následně ale ještě dokázal balonek Černochovi, který poslal Gullivery opět do vedení.
45:19 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (5:4)
43:44 Martin narýsoval krosovku pro Holomeje, který se nemýlil a srovnává stav utkání.
43:43 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #51 Adam Martin (4:4)
43:21 Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
42:25 Matula dostal dlouhou a obtížnou přihrávku za obranu, Frühbauer si proti němu rychle vyjel a Matula ani nezakončil.
41:50 Chomutov pokračuje v tlaku z předchozí části.
40:51 Novotný z místa centroval na Kouřila, ten balonek nedokázal zpracovat a balonek odskákal za mantinel.
40:00 Posledních pět minut byly šance na obou stranách, ale více byl aktivnější Chomutov. Také dokázal snížít. Mohl i vyrovnat, ale hráč Chomutova 15 sekund před koncem trestuhodně minul odkrytou bránu a trefil pouze tyč.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
38:45 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:3
37:55 Vyloučen hráč #23 Václav Černoch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:51 Hosté vystřídali na nájezd golmana, ale ani to jim nepomohlo a Svoboda backhandovým blafákem zvyšuje skóre.
35:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #42 Mikuláš Svoboda z trestného střílení (4:2)
35:50 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Matěj Chabr družstva DDQ Florbal Chomutov
33:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos, asistoval #97 Michal Konrád (3:2)
33:22 Šarša dostal dobrou krosovou přihrávku, ale vystřelit nedokázal.
31:23 Ani Gulliveři nevyužili svoji přesilovou hru.
30:29 Nakonec do Chomutovu pomohlo, když Nachtmann doklepl do prázdné brány za záda Krupy.
30:28 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #9 Jan Nachtmann, asistoval #27 Hubert Hais (2:2)
29:24 Hosté si v přesilovce žádnou velkou šanci nevytvořili a naopak jejich přesilovka končí jejich vyloučením.
29:23 Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
28:08 Novotný si připisuje blok po Lincově střele.
27:39 Vyloučen hráč #10 Patrik Synek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
27:05 Skuhrovec v šanci, Krupa drží.
25:50 Chomutov byl ve velkém tlaku, bylo hodně střel v krátkém sledu, ale Krupa pokaždé domácí podržel.
25:30 Krupa se skokem dostal k balonku.
24:05 Nechvátal z dálky nastřeluje další tyč.
23:17 Linc si naběhl od mantinelu na střed a střelou zápěstím minul zadní tyč.
22:22 Druhá třetina je oproti té první velmi poklidná, zatím nebyla ani jedna střela.
21:00 V první minutě druhé třetiny nebyly šance ani na jedné straně.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:00 Velká šance Černocha, poté netrefil prázdnou bránu Chomutov, následně se zjevil sám před brankou Matule, ale ten taktéž neproměnil.
17:10 Bouška sám na golmana minul.
16:42 Novotný nepochopitelně posílal balonek před svoji branku, naštěstí se svými spoluhráči dokázal svou chybu napravit.
15:00 Nechvátal dalekonosnou střelou trefuje tyč.
14:29 Šarša z voleje těsně minul zadní tyč.
14:05 Kos výborně našel Synka, který branku přestřelil.
12:40 Bývalá první lajna domácích Bouška, Černoch, Matula si vyšachovala obranu domácích jak za svého primu. Poslední jmenovaný trefil pouze tyč.
12:20 Chomutov na půl minuty zavřel domácí ve svém pásmu, žádnou gólovou šanci si avšak nevytvořil.
11:50 Halej pálil z dálky po zemi.
11:10 Na balonku jsou více domácí, hostující hrozí spíše z brejků.
09:41 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #98 Martin Kadlec (2:1)
09:10 Kellermann se řítil sám na Krupu, položil si ho, ale pak následně při přehození branku přestřelil.
08:40 Matula vybojoval míček za brankou a posílal ho do předbrankového prostoru, tam se ale nikdo nenacházel.
07:28 Kos pálil pouze do boční síťky.
06:05 Černoch z dálky provětral Frühbauera a následně se dostal i k dorážce, ale tu hostující hráči zablokovali.
04:36 Holovej přesně trefil ze středu na zadní tyč.
04:35 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej bez asistence (1:1)
03:53 Bouška se rozhodl pro velmi riskantní přihrávku, naštěstí pro něj to Chomutov nevyužil a do protiútoku nešel.
02:52 Hra se po výborném startu lehce uklidnila. Na míčku je více hostující Chomutov.
02:03 Chomutov trefuje Krupovu vzdálenější tyč.
01:07 Raketový start z obou stran, šance byly na obou stranách. Nakonec Konrád zakončuje do prázdné brány po Kosově přihrávce.
01:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #57 Ondřej Kos (1:0)
00:00 Vážení díváci, vítáme Vás na 20. kole 1. ligy můžů.