60
  • 60 59:29
    Chomutov

FBC Letka Toman Finance Group - DDQ Florbal Chomutov 2:1
branky: 33. Vojtěch Blana, 55. Jan Vojáček - 14. Petr Linc; rozhodčí: Vladimír Černín - Libor Gavlas; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 17 - Martin Frühbauer 16; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:0
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
59:59 Chomutov hru v 6 nevyužil.
59:29 Timeout DDQ Florbal Chomutov
59:18 Chomutov bez brankáře.
56:22 Novotný od mantinelu střílí na Bazalu, ten opět bez problému chytá.
55:55 Pleskač s Martinem nabrali rychlost směrem k Bazalovi, ale ten Martinově střele zabránil.
54:06 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #40 Dan Peterek (2:1)
53:56 Letka dostává další možnost změnit skore. Peterek i Vojáček trefují bránící hráče.
52:57 Vyloučen hráč #10 Erich Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
52:45 Novotný od mantinelu vystřelil a Bazala zasahuje maskou. Míček letí za mantinel.
52:33 Kellermann z obrany střílí směrem na Bazalu, ale míček trefuje Slaběňákovu hokejku.
51:12 Sitora se dostal do střely, ale míček trefil opět bránícího hráče.
50:55 Halej vyzkoušel Bazalu, jeho zásah nebyl 100% a fanouškům Letky se orosilo čelo, jelikož míček poskakol na brakovišti.
50:02 Během přesilovky se ke střele zatím dostal Peterek, Zach i Šincl, ale neproměnili.
49:11 Vyloučen hráč #41 Marek Pleskač družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za opakované přestupky
49:00 Letka bez golmana, chtějí využít budoucího trestu hostů.
47:40 Chomutov 4 na 2, ale narhávka Pleskače trefila hokejku bránícího hráče.
45:54 Chybná rozehrávka Chomutova přinesla míček Sitorovi, ale ten golovou šanci neproměnil.
44:20 Letka ubránila, ale Chomutov měl golové šance na svých hokejkách, kterých nevyužil.
44:04 Fator přímo před Bazalou, toho míček zasáhl a letěl nad bránu.
43:24 Střela Novotného zasáhla Westa, v zápětí se do dorážky dostal Fator a sekl domácího golmana přes ruce.
42:24 Letka si zahraje oslabení v počtu 3 na 5.
42:23 Vyloučen hráč #47 Matěj Šmerda družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost
41:25 Malý posílá přihrávku na Štěrbu, ale míček míří za bránu.
40:46 Vyloučen hráč #40 Dan Peterek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
40:40 Šimíkovi se dnes nedaří, opět míjí Frühbauerovun bránu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:2
38:33 Peterek posílá krásnou příhrávku na Šimíka, který stál před bránou, ale ten promáchl.
37:46 Standardní situace Letky - Vojáček vyvezl míček do výjezdu, před bránou stál Slaběňák, ale míčku se dříve zmocnil Frühbauer.
36:25 Šance na obou stranách, ale golmani bez problému své týmy podželi.
32:53 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #36 Jiří Šincl (1:1)
32:42 Slaběňák si na rozehrávce všiml volného Gryze, ale tomu se teč do brány nevydařila.
32:33 Chomutov špatně rozehrál, ale Šincl míček proběhl, jinak by šel sám na bránu.
31:27 Linc mohl sám zakončit, ale poslal zbytečnou přihrávku na Ibla a ten už nezvládl zakončil.
29:09 Přesilová hra letky přinela střely Vojáčka a Šincla, ale oba Frühbauerovu bránu míjí.
27:38 Vyloučen hráč #22 Filip Samuel Dušek družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
27:15 Klement dostal z obrany křižnou přihrávku, všiml si Duška stojícího před bránou, ale Bazala chytá.
26:55 Malý neubránil Zacha a ten se dostává do střely, ale Frühbauer zasahuje.
25:26 Letka většinu času na míčku, ale ne a ne se dostat na útočnou polovinu.
24:03 K první střele se až teď dostal Šimík, ale míček letí do rohu.
22:22 Do druhé třetiny oba týmy vstupují opatrně. Ani jednomu z nich se nedaří dostat míček do útočného pásma.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:55 V poslední minutě na míčku Letka, ale k žádné střele, která by mířila na bránu se nedostala.
18:55 Dušek se dostal k odraženému míčku, ale přes 3 hráče letky neprošel.
17:26 Blana z úhlu poslal střelu na Frühbauer, míček letí za mantinel. Hned po rozehrávce posílá střelu Zach, ale ten také míjí bránu.
16:06 Novotný v obraně vybojoval míček a 3x se mu podařilo vystřelit smšrem na Bazalu, první dvě rány schytali bránící hráči a třetí střela letěla za mantinel.
14:36 Klemet za svou brankou příšl o míčak a musel zasáhnout Frühbauer.
13:07 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc bez asistence (0:1)
12:35 Vyloučen hráč #97 David Svoboda družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
12:24 Linc posílá branku Ilblovi, který těsně míjí Bazalovu bránu.
10:40 Šimík z útočného rohu posílá před bránu přihrávku na Vojáčka, ale ten míjí.
08:59 Svoboda dostal sekeru v útočném rohu, ale předtím fauloval, takže rozhrávku mají hosté.
07:25 Šimík vyloženou šanci přestřelil.
06:41 Sitora vyhodil oblouček, ale golman vyrazil míček za bránu.
05:38 Döhner beckhendem na Frühbauera.
04:30 Vojáček se v oslabení dostal až k Frühbauerovi, ale ten stihl zareagovat.
03:24 Ibl v přesilovce zkouší střelu od mantinelu, ale míří vysoko nad.
02:57 Vyloučen hráč #37 Matěj Gabriel družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
01:35 Čech vyslal první střelu zápasu na Frühbauer, ale mířil za bránu.
00:01 Úvodní buly vyhrál hostující celek.