• 59 58:51
    4:5
    (Chroust)

Kanonýři Kladno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:5
branky: 13. Matyáš Bachmaier, 20. Martin Fojtík, 23. Adam Kuchynka, 59. Martin Fojtík - 12. Martin Vavřina, 17. Petr Mašek, 27. Vojtěch Vlček, 47. Tomáš Kucharič, 47. Dennis Šťastník; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 17 - Adam Lysák 27; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
58:52 Fojtíkova dělovka dává Kladnu šanci na vyrovnání.
58:51 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #16 Tadeáš Chroust (4:5)
57:00 Probíhají poslední tři minuty utkání.
56:20 Kladno zkouší hru bez brankáře.
54:35 Kladno předvádí neskutečný tlak a tlačí se do střely, zatím chybí jen kapka štěstí.
53:21 Fojtík na nádhernou kličku navázal střelu z vytočení, Lysák jen tak chytá balon.
53:03 Tomášek prudkou ranou rozezvoněl tyč.
51:14 Stůj pálí z půlky.
50:06 Kladnu byla nabídnuta standardní situace z předbrankového prostoru, Znojmo se ale s dobře postavenou zdí nenechalo prostřelit.
49:14 Janoušek neskutečným zákrokem vytáhl balon.
47:42 Novák výborně ubránil souboj 1na1.
46:44 Timeout Kanonýři Kladno
46:44 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Dennis Šťastník, asistoval #92 Tomáš Kucharič (3:5)
46:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič z trestného střílení (3:4)
44:46 Stůj doráží backhandem, Lysák si tento pokus ale ohlídal.
43:32 Bachmaier pálí golfem těsně mimo.
42:00 Znojmo ustálo oslabení bez obdržené branky.
41:03 Fojtík ze středu pálí pouze do Lysáka.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Kladno a začíná svou přesilovou hru na balonku.
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:59 Vyloučen hráč #39 Petr Mašek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
39:00 Přehrávky využité až za brankou hostí otevřely prostor k navrávce na volného Veselého na středu. Ten ale branku  vysoko přestřeluje.
35:30 Pěkně provedenou standardní situaci Znojma skončila střelou do hrudi Janouška.
32:51 Bachmaier se probojoval do kličky před brankáře, byl mu už ale moc blízko, čili k zakončení již neměl prostor.
32:05 Kuchynka vypálil ránu mířenou přesně do šibenice, Lysák ale vytáhl neuvěřitelný zákrok.
30:00 Dnešní utkání navštívilo neskutečných 185 diváků!
29:35 Vlček v další šanci, jeho střelu ale Janoušek lape.
28:20 Janoušek výborně vyčetl Vlčkovu kličku.
26:42 Prudkou střelou ze standardní situace z poloviny hřiště Znojmo srovnává.
26:41 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #18 Vojtěch Vlček, asistoval #75 Martin Vavřina (3:3)
24:43 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil #39 Petr Mašek.
22:57 Kuchynkovi se podařilo dobře dorazit balon za záda Lysáka.
22:56 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Adam Kuchynka, asistoval #14 Tomáš Chroust (3:2)
22:16 Velký tlak před brankou Kladna domácí nakonec ustáli.
21:28 Vavřina pálí vedle brankové konstrukce Kladna.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:58 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #8 Tomáš Svačinka (2:2)
19:45 Svačinka dobře našel Fojtíka na středu, Lysák jeho ránu ale zachytil.
17:15 Fojtíkova dobře mířená střela do místa pod ruku k tyčce byla Lysákem chycena.
16:43 Mašek mazaně zpoza brány obtočil tyčku.
16:42 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #75 Martin Vavřina (1:2)
12:07 Kladno ukazuje rychlou odpověď nekompromisní ránou z hole Bachmaiera.
12:06 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #16 Tadeáš Chroust (1:1)
11:05 Rychlý útěk a následně dobře umístěná přízemní střela v podání Vavřiny přivedla první branku utkání.
11:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #7 František Blažek (0:1)
09:54 Hezkou sehrávku předvedlo duo bratří Chroustů, Tomášova střela ale Lysákovi neudělala vetší potíže.
08:50 Odražený balon musel Janoušek chytat do náručí.
07:32 Blažek z úhlu zkoušel doklepnout balonek backhandem, z této těžké pozice mu ale chytající Janoušek nedal šanci.
05:45 Mašek se protáhl do střely z vytočení, kladenskou branku ale míjí.
04:31 Jandův pokus od mantinelu chytá pozorný Lysák .
03:20 Střela Veselého z dálky prošla až k brankáři Znojma.
01:05 Novák od mantinelu prozkoušel brankáře hostí.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.