(Minářová)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

IBK Hradec Králové - FbK TJ Svitavy 7:3
branky: 12. Lenka Tlapáková, 16. Lucie Tomášková, 20. Adéla Kozlová, 24. Markéta Dohnalová, 31. Eliška Benešová, 37. Lucie Tomášková, 48. Adéla Kozlová - 34. Kristýna Minářová, 58. Veronika Strýčková, 60. Veronika Strýčková; rozhodčí: Martin Korunka - Jan Matějka; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 11 - Anna Bartošová 0, Monika Rubešová 6; po třetinách: 3:0, 3:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Žižka Jeroným (Trenér): Dnešní výhra plynula z naší poctivé práce a vyrovnanosti po celé utkání. Radost nám dělá nejen sedm vstřelených branek, ale také to, že se nám dařilo přenášet hodně herních prvků, na kterých teď pracujeme. S pokorou si jdeme odpočinout a zítra nás čeká další náročné utkání. Díky soupeři za utkání v duchu fair play, divákům za kulisu a zraněným hráčkám přejeme brzké uzdravení.
60:00 Komentář hostů Jirčík Luboš (Vedoucí): Deset minut první tŕetiny jsne ještě hrály vyrovnaný zápas. Poté jsme herně odešly. Zpamatovaly jsme se až v poslední fázy zápasu. Hlavní problém vidím v úspěšnosti stře, kdy náš dnešní soupeř měl výrazně navrch. Gratulace soupeřůum k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 4:5
59:59 Svitavy ještě korigují stav utkání
59:19 GÓL FbK TJ Svitavy! 7:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #54 Veronika Strýčková, asistoval #81 Klára Minářová (7:3)
58:24 Utkání se chýlí ke konci
57:54 GÓL FbK TJ Svitavy! 7:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #54 Veronika Strýčková, asistoval #23 Lucie Prokešová (7:2)
56:34 Hlavní pořadatel  byl donucen  vykázat několik svitavských fanoušků z haly
53:30 Krásnou souhru Svitav likviduje monster savem Rundštuková
52:34 Hra se přelévá ze strany na stranu
51:14 Skrytou ránu Zeiplové kryje svitavská golmanka
50:14 Z Kukleny areny sledujeme i souběžně hrané utkání hradeckých mužů v Třebši, kteří bojují o body s brněnskými Bulldogs
48:03 Rána Kozlové sotva doplachtila do sítě, ale každý gól se počítá
47:04 GÓL IBK Hradec Králové! 7:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #31 Lucie Tomášková (7:1)
46:56 Opět tu máme útok na hradecký kotel
46:01 Rundštuková zalepila
44:35 Tlapáková míjí hradeckou branku o milimetry
43:03 Svitavská hráčka leží s bolestmi kolene na hrací ploše
41:39 Kautská orazítkovala břevno svitavské brány
40:34 Máme tu poslední dějství dnešního utkání. Pohlídá si Hradec zisk tří bodů, nebo Svitavy ještě zápas zdramatizují?
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
39:40 Pozor, změna! K pořadatelskému stolku se dostavil hlavní trenér hradeckých juniorek a ten chválou na rozhodčí nešetří ani v nejmenším!
36:25 Ačkoliv si Dohnalová na šestém hradeckém golu nepřipsala kanadský bod, je třeba vyzdvihnout její skvělou clonu, přes kterou neohla golmanka Svitav ránu Tomáškové vidět
36:24 GÓL IBK Hradec Králové! 6:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #31 Lucie Tomášková, asistoval #18 Adéla Kozlová (6:1)
35:50 Svitavská jednadvacítka z dobré pozice pálí pouze do Rundštukové
34:44 Svitavy střílí svou první branku a jejich fanoušci opět ožívají
33:47 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #21 Lenka Kolínková (5:1)
33:20 Drahokoupilová střelila míček do naší zdravotnice a ihned se omlouvá
30:07 Benešová se krásně uvolnila kličkou na střed a pátým golem nutí Svitavy střídat brankářku
30:06 GÓL IBK Hradec Králové! 5:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová bez asistence (5:0)
30:06 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Monika Rubešová družstva FbK TJ Svitavy
29:30 Nejmenovaní nestranní pořadatelé mají lehké narážky na rozhodnutí sudích, ti se ale nenchávají rozhodit a sebevědomě vedou toto utkání
28:04 Svitavy si začínají tvořit slibné šance
26:55 Střela hostí z úhlu nula končí neuvěřitelným lepidlem Rundštukové
25:52 Hezká souhra Svitav končí za mantinelem
23:42 Markét Dohnalová opět ukazuje, že věk je jen číslo, a krásnou střelu zvyšuje hradecký náskok
23:41 GÓL IBK Hradec Králové! 4:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #18 Adéla Kozlová (4:0)
23:14 Individuální akce Tomáškové končí v rukou svitavské brankářky, následně hezká kombinace IBK a prudký bekhend Drahokoupilové
20:54 Po změně stran tu máme vítězné buly Dohnalové a Hradec kombinuje na míčku
20:00 Střely v 1. části: 5:3
19:46 Fernézová míjí poloodkrytou branku Svitav
19:20 GÓL IBK Hradec Králové! 3:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #29 Tereza Hvězdová (3:0)
19:11 Svitavy skvěle drží míček, Hradec bezradně napadá
18:27 Svitavy i ve 4 útočí
17:54 Vyloučen hráč #39 Michaela Prokešová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
17:30 Hradec střídal, a tak Svitavy vysunuly nepříjemný press. Tomášková se kolo nich i tak lehce prosmýkla
15:16 I když Tomášková s rozehrou téměř z malého brankoviště dlouho váhala, povedlo se jí golmanku propálit přes nepřítomnou svitavskou zeď
15:15 GÓL IBK Hradec Králové! 2:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #31 Lucie Tomášková bez asistence (2:0)
14:30 Opět vítáme svitavskou sedmičku u nás na trestné, bohužel, každý dělá chyby
13:08 Vyloučen hráč #7 Kateřina Ondrová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra rukou
11:33 Bomba Tlapákové končí v síti Svitav a Kukleny arena se otřásá radostí
11:32 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #9 Lenka Tlapáková, asistoval #25 Iva Čečotková (1:0)
10:30 IBK na balonku  a ozývají se i hradecké minifanynky
09:54 Hostijící hráčka leží na zemi, v akci hradeká zdravotnice alias spasitelka. Svitavskou hráčku ze hřiště odbáší fanoušci
09:30 I v oslabení Svitavy na míčku
08:57 Vyloučen hráč #7 Kateřina Ondrová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
08:51 Bubny svitavských fanoušků jsou doslova ohlušující!
05:04 Rundštuková zasahovat nemusela, Kolínková bekhendem minula hradeckou svatyni
05:02 Trestné střílení družstva FbK TJ Svitavy neproměnil #21 Lenka Kolínková.
05:00 Tomáškové nezbylo než faulovat, a tak Máňa čelí nájezdu
04:54 V šanci domácí kápo Benešová, ale z úhlu míjí branku
04:03 Rozehru Svitav po mantinelu sbírá Čečotková, poté se HK snažil tvořit na útočbé polovině, ale nikam to nevedlo
01:33 V prvních šancích byl ale Hradec, nicméně golmanka hostí zatím bezchybná.
00:01 S úvodním hvizdem se ihned hlasitě ozývají svitavští fanoušci.