3:4
    Andrea PASTUŠKOVÁ
    (Glasová)

Aligators Šitbořice - FbK Horní Suchá 3:4
branky: 13. Sabina Mátlová, 36. Tereza Lengálová, 45. Petra Ondráčková - 5. Adéla Machová, 15. Magdaléna Přenosilová, 23. Adéla Machová, 53. Andrea Pastušková; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 19 - Petra Klečková 37; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Těžko se mi to hodnotí a dovolím si nesouhlasit s komentářem trenéra soupeře. Dnes jsme byli rozhodně lepším týmem my. Většinu utkání jsme dominovali, což dokazuje i střelecká převaha. Bohužel úspěšnost dnes nebyla na naší straně. Když k tomu přidáme laciné branky, tak nám vyjde smolná prohra a zbytečná ztráta bodů. Ale bez porážek by to nebylo ono. Vrátíme se silnější. Gratuluji soupeři a přeji šťastnou cestu domů. Děkuji mnohokrát všem našim fanouškům, jste skvělí!
60:00 Komentář hostů Březina Josef (Trenér): Vydřené vítězství ve velmi malém počtu. Dovolil bych si říct, že kromě 2. třetiny jsme byli lepším týmem, který chtěl dnes vyhrát a vyhrál. Chci poděkovat holkám, že to zvládly a odedřely jako jeden tým. Děkuji také soupeřům, rozhodčím a divákům a online přenosů (nikdo z našich tady bohužel dnes nebyl).
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
57:57 Lengálová šla sama na hostující golmanku ta teď podržela svůj tým famozním zákrokem
57:04 Domácí teď tlačí Suchou, vyrovnávací branka je naspadnutí
56:15 Konečná teď pálila z hrušky těsně vedle
55:45 Pevná vystřelila do golmanky a následně dorážela pouze do břevna
52:48 GÓL FbK Horní Suchá! 3:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #8 Alexandra Glasová (3:4)
52:48 Pastušková vykvérovala pod víko domácí branky a posílá Horní Suchou do vedení
44:21 GÓL Aligators Šitbořice! 3:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #9 Klára Konečná (3:3)
44:21 Ondráčková vyjela z rohu a dostala se až na osu hřiště a z této pozice se nemýlila a vyrovnává na 3:3
43:25 Timeout Aligators Šitbořice
42:55 Pevná šla sama na hostující golmanku ta však jeji kličku do backhandu četla včera v novinách
40:45 Suchá začala 3. třetinu aktivněji
40:01 úvodní buly 3. třetiny pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
38:16 I Horní Suchá ukazuje že přesilovka není jejich doménou, Dvořáčková byla prakricky bez práce
36:25 Vyloučen hráč #15 Natálie Hodová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:25 1. přesilová hra i pro hráčky Suché
35:51 GÓL Aligators Šitbořice! 2:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #69 Martina Horáková (2:3)
33:41 Famozní zákrok hostující golmanky
32:57 Kubalíková našla volnou Lengálovou ta jí přihrávku na velké brankoviště pouze vrátila do rohu
31:40 Aligátorky v přesilové hře nic nevymysleli, až v posledních vteřínách Horáková pálila do hostujíci golmanky
29:40 Vyloučen hráč #5 Klára Kuřítková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
29:40 První přesilovku budou hrát domácí hráčky
28:18 Dvořáčkové vypadl jednoduchý balonek, svoji chybu však napravila fantastickým zákrokem
27:48 Souhra Lengálové a Ondráčkové skončila střelou, která doletěla až do Slavkova
26:08 Pevná vykvérovala z levého mantinelu, hostující golmanka však dnes chytá výborně
23:56 Konečná ted vykoupala 3 hráčky Suché, ale v poslední chvíli jí balonek sjel
22:31 GÓL FbK Horní Suchá! 1:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #21 Adéla Machová, asistoval #23 Andrea Pastušková (1:3)
22:31 Suchá se ujímá vedení krásnou ránou pod víko od Machové
22:11 Začátek 2. třetiny kopíruje tu 1. kdy Aligátorky jsou více na balonku, jen z toho nemohou vytěžit gol
21:23 Lengálová vypálila dobrý backhand z hrušky, golem to bohužel pro domácí neskončilo
20:01 Úvodní buly 2. třetiny si připisují hostující hráčky
20:00 Střely v 1. části: 15:9
19:59 1. třetina končí za stavu 1:2 pro hosty
16:02 Drápalová pálila z hrušky, ale hostující golmanka předvedla krásný semafor
14:57 GÓL FbK Horní Suchá! 1:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #16 Magdaléna Přenosilová, asistoval #53 Ester Volná (1:2)
14:57 Volná našla volnou Přenosilovou a ta přenáší vedení na stranu Suché
12:08 GÓL Aligators Šitbořice! 1:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #3 Tamara Pevná (1:1)
12:08 A máme vyrovnáno, krásá souhra Pevné a Mátlové a druhá jmenovaná vymetla pavučinu na bližší tyčce
11:40 Obrovská šance Lengálové, z velkého brankoviště se však neprosadila
09:01 Kubalíková výborně vypresovala hostující obránkyni, ale gol z toho nebyl
08:37 Kohoutková vypálila od mantinelu, ale její střela nenadělala velké problémy
07:22 Výborně Dvoříková vyrazila střelu hostující kapitánky
04:03 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
04:03 A máme tu 1. branku zápasu, nenápadná střela od mantinelu zapadla Dvořákové do spodního rohu a Suchá se ujímá vedení
02:41 Aligátorky zatím většinu času na balonu a tlačí hostující hráčky
01:17 První střelu na bránu si připisují hráčky Horní Suché