(Pekárek)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:14
branky: 12. Vladimír Trčka, 43. Ladislav Pekárek, 48. Ladislav Pekárek, 56. Štěpán Slaný, 57. Daniel Štěrba, 60. Štěpán Slaný - 2. Jiří Besta, 6. Daniel Šebek, 7. Jakub Bína, 9. Adam Delong, 16. Adam Delong, 18. Adam Delong, 26. Jakub Vařecha, 28. Adam Delong, 32. Jakub Bína, 35. Martin Feigl, 39. Jan Zoufalý, 49. Dominik Beneš, 52. Dominik Beneš, 54. Jakub Gruber; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:3 + Lukáš Punčochář TDKU + 4; využití: 2:2; diváků: 411; zásahy brankářů: Daniel Jukl 19 - Lukáš Bauer 18; po třetinách: 1:6, 0:5, 5:3
59:02 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:14
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #5 Ladislav Pekárek (6:14)
58:50 Vyloučen hráč #23 Jakub Vařecha družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
56:33 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:14
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #50 Štěpán Slaný (5:14)
55:46 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:14
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #92 Radim Křenek (4:14)
53:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #43 Michal Sládek (3:14)
51:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #72 Adam Delong (3:13)
48:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:12
48:40 Vyloučen hráč #77 Lukáš Punčochář družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2+2 minuty za nesportovní chování
48:40 Vyloučen hráč #77 Lukáš Punčochář družstva Předvýběr.CZ Florbal MB do konce utkání
47:44 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:11
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #77 Radek Krajcigr (3:11)
47:32 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
42:39 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:11
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #20 Antonín Stárek (2:11)
38:36 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #43 Michal Sládek (1:11)
34:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #43 Michal Sládek (1:10)
31:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:9
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #39 Jan Zoufalý (1:9)
27:28 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:8)
27:22 Vyloučen hráč #92 Radim Křenek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za vysoká florbalka
25:57 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #43 Michal Sládek (1:7)
24:49 Vyloučen hráč #70 Petr Slánský družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
23:09 Vyloučen hráč #23 Jakub Vařecha družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zdržování hry
17:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #22 Dominik Beneš (1:6)
15:08 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #23 Jakub Vařecha (1:5)
11:44 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #7 Václav Vavruška (1:4)
08:23 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
08:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #18 Jiří Besta (0:4)
06:59 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #25 Jakub Gruber (0:3)
05:32 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #12 Patrik Suchánek (0:2)
01:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Jiří Besta, asistoval #23 Jakub Vařecha (0:1)