(Smutný)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

BUTCHIS - FBC Liberec 6:9
branky: 10. Šimon Pavlíček, 16. Matyáš Kalina, 29. Jan Novotný, 32. Kryštof Maňour, 49. Matyáš Kalina, 56. Jan Waldhauser - 6. Vojtěch Janeček, 7. Matyáš Velc, 14. Jakub Faksa, 25. Jan Šoltys, 34. Filip Kučera, 51. Jakub Kopecký, 54. Jakub Kopecký, 57. Vojtěch Wiener, 60. Vojtěch Wiener; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Eduard Vladař 36 - Vojtěch Dufek 14; po třetinách: 2:3, 2:2, 2:4
98:03 Po prokázaném faulu před obdržením gólu získábá BUTCHIS balón a pokračuje v přesilovce
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
59:20 GÓL FBC Liberec! 6:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #27 Filip Smutný (6:9)
58:03 BUTCHIS využívá trenéroskou výzvu
57:36 BUTCHIS i přes obdržení gólu stále tlačí na soupeřovu bránu
56:14 Timeout BUTCHIS
56:14 GÓL FBC Liberec! 6:8
55:01 GÓL BUTCHIS! 6:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #64 Jan Waldhauser, asistoval #99 Jakub Černý (6:7)
54:34 Přesilová hra na straně domácích
53:42 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #73 Vojtěch Wiener (5:7)
52:17 Vladař monster save
50:25 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #71 Lukáš Dolejš (5:6)
48:28 GÓL BUTCHIS! 5:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #97 Štěpán Novák (5:5)
48:28 Kalina využívá přesilovou hru a srovnává tak zápas
47:34 Vyloučen hráč #55 Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
38:06 BUTCHIS nám předvádí neskutečně odehrané oslabení
37:06 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
35:26 Vladař nastavuje proti střele pouze helmu a vychytává
33:40 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Filip Kučera, asistoval #32 Bartoloměj Smolka (4:5)
32:07 Černý vysílá crossovou přihrávku na Nováka ale ten balón nestihl
31:47 GÓL BUTCHIS! 4:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #56 Kryštof Maňour, asistoval #13 Jan Novotný (4:4)
31:17 Střela Jana Novotného opět ohrožuje branku hostí
28:52 GÓL BUTCHIS! 3:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #13 Jan Novotný, asistoval #16 Šimon Pavlíček (3:4)
25:45 Smutný uklidňuje hru
25:21 Kalinovi sjíždí střela a balón nechává za sebou
24:09 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #73 Vojtěch Wiener (2:4)
23:10 Liberec je v této třetině více na balónu
20:01 BUTCHIS vyhrává úvodní buly druhé třetiny
20:00 Střely v 1. části: 9:13
19:00 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny
15:30 GÓL BUTCHIS! 2:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #4 Adam Drastich (2:3)
14:31 Jan Novotný střílí z otočky mimo bránu hostí
13:54 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #45 Matyáš Velc (1:3)
12:54 Šubrt zkouší od mantinelu
09:43 GÓL BUTCHIS! 1:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #56 Kryštof Maňour (1:2)
09:21 Šoltys zkouší střelu golfem z poloviny ale netrefuje
06:32 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #45 Matyáš Velc, asistoval #73 Vojtěch Wiener (0:2)
05:28 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #5 Jakub Kopecký (0:1)
05:26 Kalina ztrácí balón při pokusu o dlouhou nahrávku a Vladař inkasuje první gól
03:37 Petráň svým zakončením ohrožuje svatyni hostů
02:09 Černý vybojoval balón pro BUTCHIS
00:32 Vladař si zapisuje první zákrok
00:01 Úvodní buly pro Liberec
00:00 Dobrý florbalový večer Dámy a Pánové. Dnes se zde v pražské BB Aréně utkají domácí BUTCHIS a FBC Liberec. Očekáváme vypjatý zápas a doufáme že si ho s námi užijete.