osobní trest

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbalová akademie MB 8:5
branky: 4. Filip Kulda, 7. Vojtěch Rusin, 37. David Cejnar, 39. Miroslav Kuře, 40. Filip Kulda, 48. Jakub Téra, 49. Marek Weinelt, 53. Vojtěch Rusin - 15. Jiří Krouský, 17. Vojtěch Hrůza, 25. Tomáš Malý, 34. Vojtěch Starý, 36. Tomáš Malý; rozhodčí: Lukáš Drahný - Václav Křepelák; vyloučení: 3:4 + Aleš Tůma OS; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Jan Beneš 21 - Vojtěch Šimon 29; po třetinách: 2:2, 3:3, 3:0
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Z naší strany dobře odehraný zápas, který jsme ztratili ve třetí třetině, ačkoliv náš plán byl opačný. Ale slušný odrazový můstek do zbytku sezóny.
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Do utkání jsme vstoupili dobře, přesně tak, jak jsme chtěli. Dost nás ale rozhodil náš výkon v první půli druhé části. Nicméně jsme dokázali ukázat sílu a utkání se nám podařilo vyrovnat. Třetí třetina už byla takměř v naší režii a v Orlovně zůstáváme neporaženi. n nPS: Možná jsme se našim obratem nechali inspirovat u bronzové dvacítky juníků. n
60:00 Střely ve 3. části: 17:8
59:45 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB - osobní trest
59:45 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
59:45 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
57:49 Boleslav hraje bez brankáře.
57:41 Rozehrávka hostí před brankou domácích. Balon končí za mantinelem.
55:34 Kulda střílí od mantinelu, Šimon pěkným zákrokem střelu zastavuje.
53:47 Boleslav nevyužívá ani jednu přesilovou hru.
53:41 Vyhnálek sám u mantinelu, ale zastavuje ho obrana domácích.
52:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #1 Jan Beneš (8:5)
52:00 Rusin i za situace 3na5 zvyšuje vedení domácích po výhozu Beneše.
51:47 Timeout Florbalová akademie MB
51:47 Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
51:02 Při přesilovce hostí zatím na balonu domácí, kteří aktivně napadají.
50:10 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
49:03 Nebezpečnou situaci před bránou domácích vyřešil Hebelka D.
48:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #25 Kamil Hebelka (7:5)
48:31 Střelu Hebelky K. vyrazil Šimon, načež Weinelt doráží.
47:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra, asistoval #25 Kamil Hebelka (6:5)
47:17 Téra posílá Rtyni do opětovného vedení střelou z půlky.
45:02 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za zvedání florbalky
44:51 Korolevyč od mantinelu trefuje pouze boční síť.
43:02 Vacek na volného Labíka, který trefuje Šimona.
42:13 Hostí ubránili oslabení.
41:25 Rtyně se snaží kombinovat, ale zatím bez střel.
40:13 Vyloučen hráč #23 Filip Valíček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
39:01 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Filip Kulda, asistoval #68 David Cejnar (5:5)
39:01 Kulda krásnou střelou od mantinelu vyrovnává.
38:41 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #7 Dominik Hebelka (4:5)
38:41 Kuře využívá rozehrávkou před bránou hostí a snižuje.
38:18 Beneš vychytává únik Krouského.
36:28 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #47 Marek Weinelt (3:5)
36:28 Cejnar volný před brankou hostí snižuje skóre domácích.
35:43 GÓL Florbalová akademie MB! 2:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (2:5)
35:43 Boleslav zvyšuje dorážkou do prázdné branky.
33:33 GÓL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (2:4)
33:33 Boleslav zvyšuje gólem do prázdné branky.
32:32 Cejnar zastavuje gólovou situaci hostí.
31:59 Pěkný zákrok Šimona.
30:46 Prudká střela Téry zblokována.
28:37 Rtyně na balonu, ale většina sancí na dorovnání jde do bloku nebo mimo bránu.
27:07 Hra nabírá tempo a oba týmy jsou hladové po gólu.
24:47 GÓL Florbalová akademie MB! 2:3
24:47 Před bránou volný Malý posílá hosty do vedení.
23:45 Rtyně se snaží dostat na polovinu soupeře, ale ten je nepustí přes polovinu.
20:23 Korolevyč sbírá balon na polovině domácích, ale střela jde pouze do boční sítě.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
18:49 Pěknou střelu Weinelta Šimon vyráží helmou.
16:48 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #27 Jiří Krouský (2:2)
16:48 Hrůza vyrovnává prudkou střelou z předbrankového prostoru.
16:05 Pěkný zákrok Beneše.
15:34 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
14:29 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #14 Albert Vocel (2:1)
14:29 Krouský snižuje backhandovou střelou do levého růžku.
12:37 Pěkná kombinace Rtyně.
11:03 Situace 3 na 1 pro Boleslav končí vyraženou střelou od Beneše.
09:20 Hosté se snaží kombinovat na vlastní polovině, ale po skákavé nahrávce balon končí za mantinelem.
06:36 Rusin se z půlky prosadil střelou k levé tyčce.
06:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #7 Dominik Hebelka (2:0)
05:49 Boleslav vyvíjí tlak na Rtyni, ale bez úspěchu.
03:55 Malý sbírá balon na půlce a střílí, bránu však míjí.
03:08 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Filip Kulda, asistoval #25 Kamil Hebelka (1:0)
03:08 Kulda z dorážky střílí první gól utkání.
01:24 Domácí drží balon a snaží se vytvořit gólovou situaci. Boleslav je však ke střele nepustí.
00:43 Hrůza drží balon na polovině domácích, ale ten ztrácí.
00:01 Úvodní buly pro domácí