• 49 48:54
    8:4
    (Fulín)

FBC Slavia Praha - Florbalová akademie MB 8:4
branky: 7. Vojtěch Šafář, 11. Filip Bílek, 17. Matěj Fulín, 18. Filip Bílek, 26. Matěj Fulín, 40. Jaroslav Jaroš, 45. Jaroslav Jaroš, 49. Jaroslav Jaroš - 8. Vojtěch Hrůza, 26. Kryštof Šlambora, 27. Hieu La, 35. Kryštof Šlambora; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Pavel Chlup 15 - Radovan Kopuletý 16; po třetinách: 4:1, 2:3, 2:0
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes důležité vítězství. Musím pochválit celý tým. Díky dobré obraně a vracení se jsme udrželi vítězný výsledek. Děkuji soupeřům za utkání a pěknou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Nedaří se nám, nemáme štěstí. Děkujeme soupeři za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
57:06 Slávie si hlídá skóre a nepouští Mladou Boleslav do nebezpečných akcí.
54:25 Žáček minul.
52:36 Slávisté nechali volný střed pro Krouského, který mohl kombinovat.
51:34 Fulín táhnul sám na bránu i se zakončením.
49:00 Korolevyč získal balónek.
48:54 GÓL FBC Slavia Praha! 8:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #84 Jaroslav Jaroš, asistoval #71 Matěj Fulín (8:4)
44:50 Vyloučen hráč #24 Filip Bílek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
44:00 GÓL FBC Slavia Praha! 7:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #84 Jaroslav Jaroš, asistoval #69 Michael Pitek (7:4)
40:01 Bule pro hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:31 Vyloučen hráč #27 Jiří Krouský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
39:16 GÓL FBC Slavia Praha! 6:4
38:00 Střela od Krouského šla těsně vedle branky.
37:00 Utkání se začíná dramatizovat.
36:30 Hrůza zastavil přihrávku domácích.
35:44 Vyloučen hráč #6 Lukáš Rudiš družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hra rukou
34:55 GÓL Florbalová akademie MB! 5:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (5:4)
34:25 Svačinka oběhnul dokola čtyřikrát bránu.
29:30 Slávisté teď hodně tlačí.
26:30 Laho na zemi po tvrdém zákroku do obličeje.
26:01 GÓL Florbalová akademie MB! 5:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:3)
25:28 GÓL FBC Slavia Praha! 5:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #97 Jakub Žáček (5:2)
25:18 GÓL Florbalová akademie MB! 4:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora, asistoval #16 Petr Pánek (4:2)
25:18 Šlambora dvakrát zakončoval a napodruhé se mu to povedlo.
25:12 Pánek vystřelil na Chlupa, který s přehledem chytá.
24:00 Mladá Boleslav si trochu se Slavií neví rady.
20:01 Začala druhá třetina a my jsme zvědaví, co nám hráči obou týmů předvedou.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:00 Žáček měl na florbalce tutovku, ale trvalo mu zpracovat míček a gól nevstřelil.
17:02 GÓL FBC Slavia Praha! 4:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Filip Bílek, asistoval #10 Antonín Štička (4:1)
16:26 GÓL FBC Slavia Praha! 3:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #84 Jaroslav Jaroš (3:1)
15:53 Vyloučen hráč #21 Tadeáš Korolevyč družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky
15:30 Jaroš z rohu nahrál Pitkovi do středu, ten minul.
13:50 Záludný bekhend od Vyhnálka nekončí v bráně.
13:22 Oba týmy hrají zatím na jistotu.
10:01 GÓL FBC Slavia Praha! 2:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #24 Filip Bílek, asistoval #5 Vojtěch Šafář (2:1)
09:14 Sedláček získal na půli míček a šel individuální akci zakončenou střelou.
08:27 Laho zkusil střelu z půlky.
07:18 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #93 Vojtěch Starý (1:1)
07:07 Domácí hráč Sedláček právě přišel o florbalku. Z jedné jsou dvě poloviny.
06:04 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #24 Filip Bílek (1:0)
05:40 Fulín se krásně vymotal mezi dvěma hráči Boleslavi.
04:30 Hrůza nahrál za mantinel.
02:40 Tým domácích má dnes v sestavě dvě juniorské naděje s čísly 71 a 13.
01:07 Zápas je zatím opatrný. Oba týmy se snaží neudělat žádnou chybu.
00:00 Dobrý večer vážení diváci, vítáme vás u dnešního utkání, kdy domácí tým FBC Slavia Praha vyzval Florbalovou akademii MB.