• 60 59:53
    5:9
    (Kuře)

Finance Novák FBK Jičín - Orel Rtyně v Podkrkonoší 5:9
branky: 2. Vojtěch Haken, 3. Tomáš Valkoun, 20. Tomáš Valkoun, 45. František Novák, 58. František Novák - 1. Marek Weinelt, 6. Marek Weinelt, 11. Marek Weinelt, 32. Kamil Hebelka, 40. David Cejnar, 46. Šimon Vacek, 54. Dominik Hebelka, 60. Miroslav Kuře, 60. Marek Weinelt; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Martin Korunka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Petr Líbal 10 - Jan Seidl 23; po třetinách: 3:3, 0:2, 2:4
60:00 Komentář domácích Žůrková Gabriela (Vedoucí): Do zápasu jsme šli s jasnými pokyny a myslím,že se to dařilo. Bohužel nás trápí proměňování šancí. Zápas byl celou dobu n vyrovnaný a tím se i stupňovalo napětí na hřišti na obou stranách. Díky za zápas a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): To byla řežba. K pohádce to mělo hodně daleko. Na aktivní a fyzickou hru soupeře jsme dokázali zareagovat až od začátku druhé části. No, to bylo asi vidět na skóre po první třeťce. Soupeř nám to hodně ulehčil svou horkokrevností. Naštěstí jsme, stejně jako po utkání ve Rtyni, všichni zdrávi a bereme další krásné bodíky do tabulky. Díky a pozdravujte Manku.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #29 Miroslav Kuře (5:9)
59:53 Rtyně ještě 7 sekund před koncem zvyšuje svůj náskok
59:43 Valky asi dohraje na tresné
59:32 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
59:04 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře z trestného střílení (5:8)
59:04 Kuře si vymíchal Líbala
58:32 Jičín jde do 6. Zkouší to bez Líbala
57:55 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #16 Jan Štál (5:7)
53:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #29 Miroslav Kuře (4:7)
51:08 Bedvář minul kasu domácích
49:25 Sytný zachraňoval situaci před bránou
47:55 Ouhrabka nepřekvapil golmana Rtyni
45:49 Bednář si kličkuje skrz hřiště jako Ledecká na Super-G
45:27 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (4:6)
44:10 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #12 Jan Klamrt (4:5)
44:10 Fanda Novák si v samostatném úniku krásně položil golmana Rtyně, vymetl pavučinky a snižuje na 4:5
43:12 Haken zblokoval střelu Rtyně
41:21 Jičín kombinuje
40:01 Poslední úvodní buly pro Rtyni
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #25 Kamil Hebelka (3:5)
37:55 Jičín se konečně probojoval ke kase hostů
37:12 Jičín se nemůže dostat do koncovky
34:48 Secvičený signál Rtyně nevyšel
33:06 Jičín si nepohlídal počet lidí při probíhající hře u střídačky
32:42 Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání
31:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #68 David Cejnar (3:4)
31:34 Kamil Hebelka vymetl pavučinky
30:39 Líbal vychytal krásnou střelu Rtyně
29:08 Ouhrabkova střela těsně zůstala před brankovou čárou
28:36 Jičín rozehrává před kasou Rtyně
27:38 Dlouhý přestřelil
27:20 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
27:10 Jičín si zahraje přesilovku
26:10 Haken vybojoval míček v jeho obranném rohu
21:29 Rtyně od začátku na míčku
20:01 Úvodní buly třetiny pro Rtyni
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:13 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #10 Bohumil Plíšek (3:3)
10:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #12 Jakub Téra (2:3)
05:59 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (2:2)
02:28 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #23 Denis Lenfeld (2:1)
01:20 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #27 Vojtěch Haken, asistoval #9 Martin Petrgál (1:1)
00:36 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1