• 60 59:26
    2
    Šimon JANOUŠEK

Florbalová akademie MB - T.K.S. TJ Turnov 5:9
branky: 15. Vojtěch Hrůza, 42. Aleš Tůma, 44. Vojtěch Starý, 47. Vojtěch Starý, 60. Zdeněk Vyhnánek - 4. Filip Dědek, 18. Jonáš Mellan, 23. Ondřej Šmída, 28. Jaroslav Šmída, 33. Emil Hejduk, 48. Jan Novotný, 49. Jan Novotný, 58. Štěpán Pohl, 60. Jan Novotný; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon 16 - Luděk Horáček 6, Ondřej Šafář 15; po třetinách: 1:2, 0:3, 4:4
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Až na pozitivní záchvěv v úvodu třetí třetiny náš nevýrazný výkon. Místo vyrovnání jsme dostali gól tak trochu z ničeho, pak další a z té kaluže už jsme se nezvedli. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): Černá perla chytila správný směr a pluje přímo na Karibik... Další dobrý výkon znamená čtvrtou výhru v řadě a pro nás je to obrovské oddechnutí. Soupeře jsem kromě výpadku ve třetí třetině nepouštěli k výraznějším šancím a sami jsme postupně dokázali stupňovat tempo hry. Teď v týdnu potrénujeme a v sobotu se vidíme v Turnově na akci roku. Děkuji rozhodčím, soupeři a Gajdovi s Bleskem za podporu.  n n
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:58 Střílíme až do poslední chvíle, ale skóre už se měnit nebude.
59:50 GÓL Florbalová akademie MB! 5:9
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (5:9)
59:26 Vyloučen hráč #97 Šimon Janoušek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky
59:04 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:9
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný bez asistence (4:9)
58:58 Domácí to zkoušejí v šesti, ale neúspěšně.
58:28 Velká gólová šance domácích - nakonec to o kousek nevyšlo.
57:39 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:8
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #19 Štěpán Pohl, asistoval #77 Jan Novotný (4:8)
56:36 Kombinace Tůmy a Krouského nevypadala špatně, ale pak nám hosté sebrali míček a vše bylo ztraceno.
54:35 Krouský plácl do míčku jen tak aby se neřeklo, ale tentokrát to stačilo.
54:06 Moc hezký zákrok domácího gólmana.
51:54 Domácí měli na všechno dost času, ale ten je neúprosný: přesilovka trvá jen dvě minuty a ty jsme dokonale promarnili.
50:10 Korolevyčova střela prosvištěla kolem brány.
49:53 Vyloučen hráč #8 Jonáš Mellan družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
48:21 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:7
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #22 Emil Hejduk (4:7)
47:58 Hrůza promarnil gólovou šanci. To nás může později hodně mrzet.
47:08 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #8 Jonáš Mellan (4:6)
47:08 Domácí udělali chybu, kterou hosté okamžitě potrestali.
46:17 Timeout T.K.S. TJ Turnov
46:17 GÓL Florbalová akademie MB! 4:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #44 Aleš Tůma (4:5)
45:07 Krouský nepřesně na spoluhráče, naštěstí toho Turnov nedokázal využít.
43:06 GÓL Florbalová akademie MB! 3:5
42:37 Vyhnánek vybojoval míček a Hrůza prověřil hostujícího gólmana. Tentokrát si Šafář poradil.
41:44 Hosté trefují horní tyč.
41:32 GÓL Florbalová akademie MB! 2:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #27 Jiří Krouský (2:5)
40:16 Třetí třetinu jsme začali dobře a zatím se držíme na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:25 Bohužel netrefujeme ani vyložené šance.
38:58 Nedůraz v souboji u mantinelu a opět ztrácíme míček.
36:39 Pánek teď velmi dobře zastavil další hrozící útok hostů.
35:08 Hosté hrají aktivněji a našim hráčům dělá velké problémy zastavovat jejich útočné akce.
32:21 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #77 Jan Novotný (1:5)
32:21 Krásná kombinace hostů se zakončením do prázdné brány.
31:39 Janoušek přestřeluje a je hodně naštvaný.
29:19 Domácí trochu zrychlili herní tempo, tak snad to přinese očekávané výsledky.
27:34 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #3 Filip Dědek (1:4)
27:10 Tůma hledal před bránou Krouského, ale marně.
25:22 Hostům se daří blokovat většinu našich střeleckých pokusů, takže Šafář zatím moc práce neměl.
23:22 Turnov procvičuje přihrávky na své polovině hřiště a my se díváme, jak jim to jde.
22:36 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #3 Filip Dědek (1:3)
22:09 Tůma zmátl soupeře, když míček přenechal Vyhnánkovi.
20:20 Valíček posílá po mantinelu přihrávku Pánkovi, ten však míček ztrácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:55 První třetina se dohrává v klidu.
18:53 La Hieu obětavě zblokoval střelu jednoho z hostujících hráčů.
17:49 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #8 Jonáš Mellan, asistoval #21 Jaroslav Šmída (1:2)
17:49 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Šafář družstva T.K.S. TJ Turnov
17:26 Kombinace Korolevyče s Vyhnánkem gólem nekončí.
16:48 Hroník se pokusil o útok, ale byl odražen.
14:34 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #97 Tomáš Malý (1:1)
14:34 Hrůza je ve střelbě úspěšnější a máme vyrovnáno.
14:19 Vyhnánek v dobré střelecké pozici, ale vyloženou šanci neproměňuje.
13:36 Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování
12:50 Odložené vyloučení: domácí v šesti.
12:05 Valíčkova klička byla velice pěkně provedená, ale následná přihrávka za moc nestála.
11:29 Nepřesná poslední nahrávka zachraňuje domácí od dalšího inkasovaného gólu.
10:27 Hrůza vystřelil od mantinelu, ale míček moc daleko nedoletěl.
08:53 Teď byli v pohybu úplně všichni: hráči, gólman i brána. Nakonec ale domácí dostávají balónek do bezpečné vzdálenosti od brankové čáry.
06:28 Hráči Turnova se probojovali až před bránu domácích, ale dostali se do špatného střeleckého úhlu, takže se míček proletěl za mantinel a nikoli do brány.
05:21 Pánek trefuje pouze boční síť.
04:31 Tůma pěkně našel Vyhnánka na středu, ale na střelu už nedošlo.
03:41 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 0:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek, asistoval #21 Jaroslav Šmída (0:1)
03:41 Nedůraz domácích v obraně + přesná střela hostů = Turnov vede 1:0.
02:13 Turnov poprvé prověřil našeho gólmana a Šimon si připisuje úspěšný zákrok.
01:10 Dlouhá přihrávka na jednoho z hostujících hráčů, ten však jen lehce vyklusával, a tak se k míčku dostává Boleslav.
00:03 Hned v úvodu utkání nabídli domácí hostujícímu celku dobrou střeleckou šanci, ale Turnov ji nevyužil.