• 59 58:39
    4
    Michal STEHLÍK

Florbal Primátor Náchod B - Florbalová akademie MB 6:1
branky: 17. Jakub Kubásek, 25. Lukáš Rázl, 39. David Špaček, 49. Lukáš Prause, 51. Lukáš Prause, 52. David Špaček - 3. Hieu La; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 1 + Nikolas Osifčin 4:0 + Michal Stehlík 4; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: David Fröde 17 - Radovan Kopuletý 27; po třetinách: 1:1, 2:0, 3:0
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Vlažný vstup do utkání na který jsme dokázali zareagovat a utkání otačita zaslouženě vyhrát. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Dvě třetiny jsme hráli vyrovnaný zápas, přesto nás domácí do moc gólových šancí nepouštěli, nás naopak výborným výkonem držel brankář Radek. Do kolen nás asi dostala třetí branka obdržená dvě minuty před koncem druhé třetiny po dost zbytečné chybě. Třetí třetinu jsme náhodně a totálně rozházeli sestavu, samozřejmě na úkor finálního výsledku a ještě více nechali zachytat našeho brankáře. Ve třetí třetině už jsme měli šancí minimum. Soupeř byl lepší, výhru si zaslouží. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
59:58 Poslední útok Náchodských.Neuspěšný.
59:26 Boleslav šla do brejku. Skákající balonek se jim nepodařilo trefit a tak šel Náchod do brejku.
58:40 Náchod měl standartku z velkého brankoviště, bohužel jen do bloku.
58:39 Vyloučen hráč #24 Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za hrubost
58:39 Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod B na 2+2 minuty za hrubost
58:39 A máme tu Náchodský oktagon, Osifčin vs Stehlík.
56:16 2 na 1 Náchod vs Boleslav. Winter to vzal na sebe a zkoušel vyslat svoji smrtící dělovku ze 2 metrů do břicha golmana hostů.
55:56 Skrytá nebezpečná střela hostů od pulky.
54:58 Náchod přidává do kotle. Zvyšuje svůj tlak a do ničeho soupeře nepouští.
51:32 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #36 Filip Knettig (6:1)
51:32 Špaček střílí přesně od mantinelu, bohužel dneska nemá komu tento gól věnovat :(
50:02 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #87 Adam Jakubský (5:1)
50:02 Prause se nemýlil. Jeho pumelice, vyslaná mezi kruhy, končí v bráně.
49:48 Parádní souhra Náchodského dua Kříž a Špaček a ještě parádnější zákrok golmana hostů.
49:08 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod B neproměnil #12 Daniel Kříž.
49:08 Kříž při nájezdu trefuje pouze tyč....
48:20 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:1
48:20 Jakubský ze středu schazuje na Prauseho, který zvyšuje náskok do prázdné brány.
47:32 Zápas se nám tu začíná trochu přiostřovat, tak snad se nikdo nezraní.
46:56 I když hosté měli přesilovku, tak byl Náchod více na balonku a k ničemu hosté nepustil.
46:22 Jirka Vlček dokazuje, že ještě nepatří do starého železa a posílá k zemi hostujícího hráče.
44:41 Vyloučen hráč #89 Antonín Donaj družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za špatné střídání
44:41 Náchod si nepohlídal střídání a tak si Tonda Donaj vytáhnul černého Petra a jde si sednout
44:00 Hráči domacího celku měli dneska asi vydatné obědy. Hrají na půl plynu.
42:00 Dnešní utkání sleduje 28 diváků. Děkujeme.
40:42 Hosté nedali Křížovi a dostal od hostů pěkné kleště.
40:01 Poslední vhazování znovu vyhrál Náchod.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
38:48 Náchodské standartní situace ohrozila víc svojí bránu než bránu hostů. Winter si moc nerozuměl s Vlčkem.
38:01 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #24 Lukáš Rázl (3:1)
38:00 Špaček si udělal krásný výlet z rohu hřiště až na velké brankoviště. Jeho následná střela končí v bráně hostů.
36:02 Hráč hostu Tumba nachází na středu svého spoluhráče, ten promáchnul.
34:58 Hosté hrají důrazně v soubojích u mantinelu a nedají Náchodu nic zadarmo.
32:30 Díky špatně rozehrávce Náchoda, měli hosté velkou šanci na vyrovnání z breaku.
29:10 Nebezpečná akce hostí ve velkém brankovišti.
27:40 Nebezpečná střela z hole Prauseho.
26:59 Špaček našel svojí nahrávkou Kříže, ten míjí branku.
25:30 Hráč hostů č. 44 si udělal sólo akci přes celé hřiště. Naštěstí ho nikdo z jeho spoluhráčů nepodpořil.
24:07 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #12 Daniel Kříž (2:1)
24:06 Konečně se Náchod dostává do střely a hned z toho je gol.
23:30 Náchod se snaží rozehrát a prolomit obranu hostů. Zatím neúspěšně.
22:52 Vlček likviduje break hostů.
21:23 Špaček se snažil vymíchat golmana hostů, ten zachoval chladnou hlavu a chytá nájezd.
21:22 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod B neproměnil #13 David Špaček.
21:22 Vlášek nahazuje balonek na brankoviště, kde hráč hostů zahrál vysokou holí.
20:30 Hosté jsou aktivnější a během chvíle si vytvořili 2 šance.
20:01 Náhod vyhrává vhazování
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:45 David gelato Špaček geniální nahrávkou na Kříže. Bohužel Křížovi střela sjela.
16:56 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #19 Jan Čečetka (1:1)
16:55 Čečetka i přes svoje špatné koleno a váhu navíc ukázal, že běh mu není cizí. Našel Kubáska, který se nemýlil.
15:25 Svoboda se odhodlal vystřelit, ale pro golmana hostí to nebyl problem chytit.
13:20 Kubásek ve velké šanci skorovat, bohužel se mu nepovedlo trefit míček.
11:55 Kříž nahrává na hranici velkého brankoviště. Knettig pouze do golmana.
09:00 Knettig vysílá svů nebezpečný projektil z půlky. Střela těsně minula bránu.
07:35 Nebezpečná střela hostí od mantinelu, Frode chytá
05:50 Náchod vytváří tlak na rozehru soupeře
05:00 Hosté jsou na balonku a snaží se ukidnit hru
04:00 Kříž se snažil nahrát Špačkovi na malé brankoviště, bohužel si nahrávka cestu nenašla
02:03 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #23 Filip Valíček (0:1)
01:30 První střela na bránu patří Náchodu
00:00 Vítáme Vás u sobotního florbalu, kde se utkají domácí Florbal Náchod proti Mladé Boleslavi