3:6
    Ondřej ŠMÍDA
    (Janoušek)

Finance Novák FBK Jičín - T.K.S. TJ Turnov 3:6
branky: 46. Vojtěch Plecháč, 52. Vojtěch Plecháč, 59. Tomáš Martin Matušů - 4. Jakub Janoušek, 10. Matěj Hájek, 21. Jaroslav Šmída, 49. Štěpán Pohl, 51. Jan Novotný, 60. Ondřej Šmída; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 1 + Tomáš Valkoun 4:2; využití: 0:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Petr Líbal 14 - Petr Suchomel 24; po třetinách: 0:2, 0:1, 3:3
60:00 Komentář domácích Žůrková Gabriela (Vedoucí): Bohužel náš dnešní výkon byl dost nepovedený. Soupeř nás k ničemu moc nepustil a víceméně měl celý zápas pod kontrolou. Děkujeme soupeři za zápas a také divákům za podporu
60:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): Před začátkem sliboval tento souboj vyrovnanou bitvu. Přesně tak to dnes probíhalo. Zápas moc florbalové krásy nepobral, ale o to jsem radši, že i takový zápas dokážeme odehrát za tři body. V průběhu utkání jsme si dokázali vytvořit dostatečný náskok, abychom Jičín nedostali na kontakt. Díky klukům za devítibodový víkend a za výrazný herní posun. Teď si dáme volno, přístí sobotu to společně spláchnem na florbalovém plese a turnovský kolotoč může směle pokračovat dál.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:45 Před kasou Suchomela rozruch
59:24 Novotnému se na buly zula bota
59:11 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #97 Šimon Janoušek (3:6)
58:46 Matušů to zkoušl backhandem
58:40 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #16 Jan Štál (3:5)
51:29 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #15 Vít Černý (2:5)
51:29 Plecháč po nahrávce od Černého zakončuje jednou rukou
50:45 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #8 Jonáš Mellan (1:5)
50:02 Timeout Finance Novák FBK Jičín
48:53 Plíšek ubránil situaci 3na1
48:10 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #19 Štěpán Pohl, asistoval #77 Jan Novotný (1:4)
46:50 Střela Černého zblokována
45:39 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #16 Jan Štál (1:3)
45:39 Plecháč otevírá skóreš za domácí tým
43:05 Plíšek prověřil Suchomela
42:44 Valkoun se nám vrací do hry
40:01 Úvodní buly třetiny vyhrál Jičín
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:15 Míček se kutálel pracděpodobně na brankové čáře Jičína, Matys však pohotově zasáhl a hokejkou míček vyšťouchl
38:44 Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
38:44 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za hrubost
20:28 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 0:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #97 Šimon Janoušek (0:3)
20:01 Jičín jde do druhé třetiny ve 4
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:58 Černý se snažil protlačit přihrávku na Dlouhého
19:13 Vyloučen hráč #99 Adam Florian družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
19:13 Turnov si jde zahrát první svoji přesilovku
17:36 Zmatek před Líbalovou kasou naštěstí gólem nekončí
16:26 Suchomel je dneska jako zeď
15:50 Střela Ouhrabky zblokována
14:05 Suchomel teď vykopnul míček pomalu zázrakem
13:22 Jičín se snaží točit Turnov
12:07 Vyloučen hráč #24 Matěj Hájek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
12:00 Černý u mantinelu nezastavitelný
10:50 Suchomel vychytal střelu Dlouhého
09:47 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 0:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek, asistoval #77 Jan Novotný (0:2)
09:47 Hájek po kombinaci s Novotným prostřeluje Líbala
08:16 Kapitán domácích přestřelil kasu Suchomela
06:59 Sytný odkulhává ze hřiště
05:45 Zakouřil minul kasu domácích
04:50 Turnov velmi rychle rychle rozehrál z rohu, Jičín však ubránil tuto situaci
03:30 Černý u mantinelu pomohl Klamrtovi
03:05 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 0:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #3 Filip Dědek (0:1)
03:05 Turnov otevírá skóre zápasu
02:31 Líbal si poprvé v zápase sáhnul na míček
01:18 Florian střílel na branku hostů, ovšem minul zařízení
00:01 Úvodní buly pro Turnov