• 57 56:57
    2
    Jakub TÉRA

T.K.S. TJ Turnov - Orel Rtyně v Podkrkonoší 2:1
branky: 34. Jan Novotný, 55. Jakub Janoušek - 10. Vojtěch Rusin; rozhodčí: Marek Pohunek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Ondřej Šafář 11 - Jan Beneš 22; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:0
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Co si budem, něco se s náma od minulýho víkendu svezlo. Pár světlejch momentů nám utkání nevyhraje, a už vůbec ne jedna branka. Vyhořeli jsme prakticky ve všech aspektech, co jsme chtěli původně hrát. Můžeme si akorát nasypat popel na hlavu a jít dál. Profesorskym flóčkem se prezentovat nemůžeme. Soupeř byl všude o krok napřed a my se ve valné většině utkání koukali na soupeřova záda. Gratulace patří tedy patří domácímu celku. Minulej týden první facka, teď druhá a snad poslední. Díky soupeři za další lekci, píšeme si, ale zároveň necháváme vše špatné tady v Turnově. Díky všem, co si našli dneska cestu.
60:00 Komentář domácích Jiránek Tomáš (Trenér): Takhle by to šlo! Bojovný match plný soubojů, který hráče bolel a o to víc je výhra důležitější. Černá série prolomena, my se od takovéhoto týmového výkonu musíme odrazit a začít sbírat body více, než tomu bylo doteď. Zasloužené tři body nás těší a pokračujeme dál. Děkuji divákům, kteří si i v netradiční florbalový čas našli cestu do téjéčka. Děkuji i rozhodčím a soupeři za tvrdé férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:10 Hosté se pokouší prorazit obranu domácích
57:58 Domácí se snaží si vypracovat šanci, ale obrana hostů je připravená
56:57 Timeout T.K.S. TJ Turnov
56:57 Vyloučen hráč #12 Jakub Téra družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
56:14 Hosté tlačí na obranu domácích
55:09 Hosté se dostali k několika šancím
54:01 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #21 Jaroslav Šmída (2:1)
53:26 Oba týmy hrají velmi vyrovnaně
51:30 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
50:55 Velkou šanci domácích výborným zákrokem vyrazil brankář hostů
48:18 Brankář hostů vychytal nebezpečný únik domácích
47:41 Střelu hostů vyrazil domácí brankář
46:26 Vyloučen hráč #29 Jakub Janoušek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
33:47 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #24 Matěj Hájek (1:1)
31:50 Hosté překvapili domácí obranu, ale nedostali se do větších šancí
29:08 Hosté jsou v plném počtu a díky svému brankáři dokázali ustát oslabení
28:31 Střelu domácích z dálky zastavilo břevno
28:02 Střely domácích dokázal brankář hostů vyrazit
27:08 Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
26:11 Vyloučen hráč #17 David Šimáně družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
22:28 Střely domácích minuly branku
20:44 Domácí obrana se dostala pod tlak ze strany hostů
20:00 Střely v 1. části: 12:3
18:44 Po chybě v rozehrávce hostů se domácí dostali v přečíslení ke střele, kterou fantasticky odrazil brankář hostů
17:46 Brankář hostů zlikvidoval  nebezpečnou střelu z dálky
15:38 Brankář hostů chytil nebezpečně poskakující míček v brankovišti
14:49 PO chybě v rozehrávce hostů se domácí dostali až k brance hostů, ale k zakončení nedošlo
13:40 Domácím se daří získávat míčky před brankou hostů, ale nedaří se jim vystřelit
10:55 Hosté tlačí na domácí obranu, ale nedostávají se do velkých šancí
10:30 Střela domácích z dálky skončila mimo
09:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #29 Miroslav Kuře (0:1)
08:17 Domácí se dostali ke střele, která ale skončila na tyčce
05:35 Domácí se dostali po pěkné kombinaci až před branku hostů, vystřelit se jim ,ale nepodařilo
03:54 Domácí se dostali před branku hostů, ale byli rychle odraženi
01:09 Hosté si vytvořili několik šancí které překvapily obranu domácích