• 65 64:43
    10:9
    (Munzar)

FBC Panthers Liberec - Finance Novák FBK Jičín 10:9p
branky: 1. Filip Munzar, 12. Jiří Špak, 26. Tomáš Szabo, 33. Tomáš Szabo, 43. Jan Brynda, 44. Jan Obermann, 45. Ondřej Neuman, 60. Tomáš Szabo, 60. Ondřej Neuman, 65. Ondřej Neuman - 3. Bohumil Plíšek, 12. Tomáš Ouhrabka, 15. Tomáš Matys, 17. Tomáš Valkoun, 20. Tomáš Ouhrabka, 29. Tomáš Ouhrabka, 36. Tomáš Valkoun, 42. Vít Černý, 47. Vojtěch Plecháč; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Josef Heřmánek; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 25 - Petr Líbal 29; po třetinách: 2:5, 2:2, 5:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): první dvě třetiny z naší strany nic moc, ve třetí to bylo ono. Zasloužená výhra. Pozdrav tanvaldské holce :) Díky všem.
65:00 Komentář hostů Žůrková Gabriela (Vedoucí): V tomto zápase jsme měli 3 body jednoznačně brát my. Dvě třetiny jsme si zápas víceméně kontrolovali, ale bohužel nám soupeř dal v poslední třetině školu, jak snadno florbal hrát. Tyto zápasy se musíme naučit vést celých 60min a nenechat se vykolejit. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 5:2
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Domácí tým vítězí po náročném zápase
64:43 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #47 Filip Munzar (10:9)
62:42 Mohlo už být rozhodnuto, ale gólman domácího týmu vytáhl neskutečný a krásný zákrok
59:14 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (8:9)
59:03 Timeout FBC Panthers Liberec
55:55 Tento zápas rozhodují i rozhodčí a to tím, že nepískají fauly které by měli být pískány
46:16 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 7:9
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #20 Adam Foltýn (7:9)
46:16 Po nadzvednutí #3 Špakyho florbalky šli hosté do breacku a jdou opět do dvoubrankového vedení
44:47 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #3 Jiří Špak (7:8)
44:47 Domácí nám snižují na rozdíl jedné branky
44:44 Uvidíme zda domácí celek dokáže zdramatizovat zápas
43:42 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #17 Jan Obermann, asistoval #93 Ondřej Neuman (6:8)
43:42 Kapitán týmu dává gól
43:42 Domácí snižují na 2 branky
43:25 Domácí nechtějí dát svoji kůži lacino a snaží se dorovnat
42:34 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #10 Jan Burkoň (5:8)
42:34 Domácí opět snižují na 3 branky
41:58 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:8
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #15 Vít Černý, asistoval #24 Patrik Sytný (4:8)
41:58 Hosté navyšují na 4 branky
41:41 Domácím hodně skáče míček
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
35:41 Hosté si berou zpět své vedení tří branek
35:40 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #17 Petr Dlouhý (4:7)
35:40 Hosté využívají
35:09 Vyloučen hráč #93 Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
34:44 Lítají tu nejen míčky, ale i hrači
33:33 Domací opět snižují na dvě branky
32:11 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:6
32:11 Domácí využívají přesilovku
32:09 Domácí opět do oslabení
31:41 Trestné střílení družstva Finance Novák FBK Jičín neproměnil #17 Petr Dlouhý.
31:06 Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
31:06 Domácí mají opět přesilovku
30:00 Polovina zápasu za námi a hosté zatím vedou o tři branky
28:44 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #12 Jan Klamrt (3:6)
28:44 Hosté si berou zpět své vedení
25:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo bez asistence (3:5)
25:24 Domácí snižují náskok na dvě branky
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:43 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #8 Tomáš Valkoun (2:5)
19:43 Hoste jdou do tříbrankového vedení
16:35 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (2:4)
14:35 Hosté jdou do dvoubrankového vedení
14:24 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #10 Bohumil Plíšek (2:3)
14:24 Hosté jdou do vedení poprvé
13:00 Šance jsou na obou stranách
12:25 Zatím vyrovnaný zápas
11:15 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:2
11:15 Hosté dávají gól v oslabení
11:06 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #47 Filip Munzar (2:1)
11:06 Domácí využívají
09:43 Vyloučen hráč #20 Adam Foltýn družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
09:43 Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
09:43 Domácí si zahrají přesilovou hru
06:47 Hosté nevyužili svou přesilovou hru
04:47 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
04:47 Domácí jdou do oslabení
02:30 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #99 Adam Florian (1:1)
02:30 Hosté vyrovnávají
00:51 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #3 Jiří Špak (1:0)
00:51 Domácí tým jde do vedení!!
00:00 Vítám Vás u dnešního zápasu mezi Fbc Panthers Liberec a Finance Novák FBK Jičín