• 55 54:25
    2
    David SGALL

FLORBAL JABLONEC - Floorball Club FALCON 7:2
branky: 3. Ondřej Bím, 16. Martin Blecha, 23. Marek Černý, 25. Filip Kapitán, 28. Martin Blecha, 33. Petr Jahn, 40. Karel Hlavatý - 15. Jiří Navrátil, 51. Vojtěch Horák; rozhodčí: Jakub Horák - Jakub Mauer; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Maňák 27 - Michal Novák 23; po třetinách: 2:1, 5:0, 0:1
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Dnes se mi to špatně hodnotí.Neměli jsme kompletní sestavu, nebo někdo hrál po pauze, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Soupeř byl dnes lepší, agrasevnější a pohyblivější. Nám se naopak nedařilo a vzhledem k našim očekáváním jsme dostali sami sebe pod tlak. Děkujeme Jablonci za utkaní.
60:00 Komentář domácích Dvořáková Kateřina (Trenér): Dneska to bylo vyloženě v naší režii. Konečně. Jeden z lepších zápasů, který jsme odehráli. Nebylo to lehké utkání, ale 3 body jsou doma a doufám že v této vlně pojedeme ještě dlouho. Díky soupeřům za zápas. Příští týden jedem na Slávii.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
60:00 Zápas je u konce. Jablonec vítězí 7:2, jedno slovo, co vystihuje tento zápas je slovo "vyhrocený". Příští zápas odehraje Jablonec tentokrát v Městské hale 12.11. Budeme se na Vás těšit.
59:00 Nejedlý pouze trefil golmana
56:31 Blecha rozehrál jednou nohou za mantinelem, což je nedovolené, rozehrávka pro Falcon
55:51 Jablonec bude rozehrávat v rohu
54:25 Vyloučen hráč #30 David Sgall družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:25 Sgall dohrál protihráče a Jablonec bude mít další přesilovku
53:50 Horák byl málem zmrzačen jedním z jabloneckých hráčů šlapákem. Naštěstí se netrefil
52:23 Navrátil čistě Černého
51:40 Pehlivan si poradil se soupeřem u mantinelu
50:36 GÓL Floorball Club FALCON! 7:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #75 Vojtěch Řádek (7:2)
42:55 Hlavatého střela byla zblokovaná
41:39 Blecha vyloučen za sekání, ale trest byl po konzultaci rozhodčích zrušen, byl zahrán první míček
41:00 Falcon ubránil oslabení a hraje na míčku
40:01 Začala třetí třetina utkání
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
40:00 Je tu konec druhé třetiny, stav utkání je 7:1, zápas se nám již hodně vyhrotil, dokonce jsme museli i uklidňovat fanoušky Falconů, ti to však přijali a snad již budou hodní
39:15 GÓL FLORBAL JABLONEC! 7:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #19 Karel Hlavatý, asistoval #60 Petr Jahn (7:1)
38:26 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
38:26 Po sporné výhodě tu je další vyloučení za nesportovní chování
38:00 Jablonec si připravuje akci
37:18 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
37:18 Šimáněmu se nelíbil výkon rozhodčího, protestoval a dostal dvojku za nesportovní chování
36:35 Sgall pokazil akci dva na nikoho
36:00 Sgall zahrál před bránou vysokou
35:14 Šimáně s Faltusem měli potyčku na zemi
34:49 Škrdla minul bránu
34:31 Navrátil se srazil s golmanem a nehezky upadl, do akce musela jít naše elitní zdravotnice
34:07 Pehlivan drsně seknut
33:47 Navrátil neoblafnul Maňáka a gól tak nedává
32:30 Na opravu notebooku nám byl doporučen Martin Maňák, ten je ale bohužel momentálně v brance Jablonce. Snad po zápasu
32:19 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #60 Petr Jahn, asistoval #94 Ondřej Faltus (6:1)
27:03 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha, asistoval #4 Filip Kapitán (5:1)
26:59 Dupač založil protiútok na jehož konci stál Blecha, ten nekompromisně proměnil, 5:1
25:50 Šimáně teď před bránou minul
24:57 Blecha nádhernou kličkou přihrál před branku a Kapitán skóruje
24:55 Pehlivan mimo hru nešetrně shodil protihráče, obešlo se to bez vyloučení
24:15 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Filip Kapitán, asistoval #57 Martin Blecha (4:1)
22:51 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #25 Marek Černý, asistoval #26 Semih Pehlivan (3:1)
22:51 Černý prostřelil golmana a vedeme už o dva
22:33 Černý zfaulován, tenhle zápas se možná zvrhne
22:00 Blecha seknut přímo před bránou, je tu další volný úder
21:01 Kantor nehezky srazil soupeře, je to však jen volný úder
20:35 Falcon začíná na balonku
20:00 Začíná nám druhá třetina a vzhledem k tomu, že se nám rozbil notebook zapisovatele, jeho roli přebírám já, tudíž bohužel očekávejte méně komentářů.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
20:00 Třetina končí, zápas se nám pomalu, ale jistě vyhrocuje
18:41 Hokejka shodila pití na zapisovatelském stolku a to polilo zapisovatelský notebook. Houstone, máme problém
18:30 Jablonci se nedaří dostat do útoku
17:40 Dupač rozehrál v rohu
16:22 Černý střela se odrazila od golmana do tyčky, škoda
15:48 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:1
15:46 Kapitán nádherně rozehrál roh na Blechu a ten hezky proměnil, vedeme!
14:28 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil bez asistence (1:1)
04:35 Vacek končí na soupeřově střídačce, ovšm souboj byl čistý
04:04 Přes střídačku není od našeho stolku vidět do rohu hřiště, takže vám bohužel nemohu popsat faul hostů
03:45 Blecha jde dopředu
03:06 Míček trefuje střídačku Jablonce
02:12 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:0
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #56 Ondřej Bím, asistoval #58 Jakub Vacek (1:0)
02:12 Bím prostřeluje golmana, skvělá dorážka. 1:0!
02:02 Vacek získal míček v obraně
01:12 Jablonec bude rozehrávat z rohu
00:49 Tůna neproměnil protiútok
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí
00:00 Máme se tedy na co těšit, doufejme, že jablonečtí svou smůlu doma zlomí. Užijte si zápas
00:00 A nyní již domácí, ti se nacházejí na 6. místě tabulky, mají deset bodů, ale doma se jim vůbec nedaří, ze tří zápasů zde získali pouhý jeden bod. Avšak minulý zápas odehráli v Turnově, jednalo se navíc o schoolmatch, takže bylo postaráno o fantastickou atmosféru, zde Jablonec vyhrál 7:6
00:00 Podíváme se na jednotlivé týmy. Hosté se nyní nacházejí na 4. místě tabulky se ziskem 12 bodů ze sedmi zápasů. Poslední zápas ve Dvoře Králové se jim ale moc nepovedl a těsně ho prohráli 6:7.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u sledování dalšího zápasu divize. Dnes se utká domácí Jablonec proti týmu Falcon. Jablonec dnes z nějakého důvodu, který se mi nepovedlo zjistit, nehraje v Městské hale v Jablonci. Zápas se dnes pořádá ve vyhnanství v Tanvaldu, hala to není nijak moderní (již jsme obdrželi jednu opodstatněnou stížnost za hrozné osvětlení), ale na ten jeden zápas to stačí.