(Vašák)
  • 59 58:20
    Falcon

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Floorball Club FALCON 7:6
branky: 11. Rudolf Suk, 17. Petr Janíček, 31. Kristián Hráský, 42. Kristián Hráský, 43. Martin Teuber, 54. Martin Teuber, 59. Petr Janíček - 6. Jan Plášil, 28. Daniel Budáč, 47. Vojtěch Horák, 47. Jiří Navrátil, 54. Vojtěch Horák, 55. Jakub Škrdla; rozhodčí: Aleš Jansa - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 168; zásahy brankářů: Jan Král 20 - Michal Novák 21; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:4
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): První třetinu jsme bohužel prospali, nad tím se musíme zamyslet, proč se tak stalo. Od poloviny zápasu jsme ale byli lepším týmem a soupeř jen vyhazoval vzduchem míčky. Když už to vypadalo na remízu, která by zápasu slušela, tak jsme dostali hloupý gól. Děkujeme za utkání a gratulujeme soupeřům k parádní divácké návštěvě, která je dnes dotlačila ke všem bodům.
60:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Krásně jsme je rozmontovali! Jízda od začátku do konce. Ve 3.třetině jsme to trochu zdramatizovali, abychom probudili usínající diváky :) Díky všem za utkání. Dvůr!
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:13 Hosté zkouší hru v šesti
58:20 Timeout Floorball Club FALCON
58:20 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #20 Karel Vašák (7:6)
58:20 Janíček si našel míček v předbrankovém prostoru a střílí neskutečně důležitou branku
54:49 GÓL Floorball Club FALCON! 6:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #39 Hynek Uvíra (6:6)
54:49 Gólová standarka hostí, a je vyrovnáno
53:56 Hosté odpovídají brankou - skóre je 6:5
53:55 GÓL Floorball Club FALCON! 6:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #39 Hynek Uvíra (6:5)
53:16 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #99 Martin Teuber, asistoval #10 Tomáš Zíbr (6:4)
53:16 Zíbr poslal střílenou nahrávku na Teubera, a ten se z otočky nemýlil
50:55 Háze čistým zákrokem posílá útočníka hostí k zemi
49:21 Hra se přelévá ze strany na stranu
47:13 Teuber byl nepříjemně trefen do obličeje, ale pokračuje ve hře
46:14 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
46:14 GÓL Floorball Club FALCON! 5:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #30 David Sgall (5:4)
46:14 Dva slepené góly hostů znamenají, že domácí vedou už zase jen o jeden gól
46:05 GÓL Floorball Club FALCON! 5:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #97 Daniel Budáč (5:3)
42:48 Jen o minutu a půl později je to už 5:2
42:47 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:2
41:12 Rozehrávku hostů potrestal Hráský, když druhým gólem v utkání zvyšuje náskok domácích
41:11 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #36 Michael Havran (4:2)
40:42 Při přesilovce si hosté nevypracovali žádnou větší šanci
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:59 Hosté si do třetí třetiny odnesou ještě 40 vteřin přesilové hry
39:09 Hráský výborně drží míč v útočné třetině
38:40 Vyloučen hráč #99 Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
35:49 Hráský tvrdým zákrokem sestřelil kapitána hostí
33:39 Hra má velmi tvrdý ráz
30:12 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:2
30:12 Říha skvělým návratem vybojoval míček a založil akci, po které se domácí opět ujímají vedení
27:46 Hosté střelou téměř z půlky vyrovnávají stav
27:44 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč bez asistence (2:2)
16:40 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (2:1)
16:40 Domácí konečně proměnili jednu z šancí a zaslouženě se ujímají vedení
15:20 Hostím se nedaří přejít ani přes půlící čáru
10:50 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #72 Denis Dlouhý (1:1)
10:50 Suk vyrovnává tečovanou střelou po souhře s obránci
10:20 Dlouhý trefuje jen boční siť
08:11 Domácím se stále nedaří proměnit ani jednu z mnoha šancí
06:52 Zíbrovu střelu po rychle zahrané standardce zblokovali obránci
05:40 Po několika gólových šancích ze strany domácích hosté střílí první branku v utkání
05:39 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #98 Jan Plášil, asistoval #87 Jiří Navrátil (0:1)
03:47 Domácí jsou zatím daleko aktivnějším týmem
01:29 Vyloučen hráč #62 Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
01:29 Hostím přesilovka moc dlouho nevydržela - bude se hrát 4 na 4
00:49 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
00:49 Po ostrém zákroku Suka si hosté zahrají přesilovku
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí