10:3
    Ondřej NEUMAN
    (Szabo)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Panthers Liberec 10:3
branky: 9. Vojtěch Rusin, 10. Marek Weinelt, 13. Miroslav Kábrt, 18. Marek Weinelt, 25. Matěj Labík, 27. Marek Weinelt, 32. Marek Weinelt, 33. Filip Kulda, 36. Vojtěch Rusin, 46. Marek Weinelt - 37. Jan Král, 41. Josef Dalibor, 54. Ondřej Neuman; rozhodčí: Filip Neumann - Tomáš Marek; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Jan Beneš 16 - Jakub Rudiš 8, Josef Slabý 12; po třetinách: 4:0, 5:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér):   nDnešní zápas jsme hlavně nechtěli podcenit a odehrát s dobrým výsledkem a bez zranění. To se celkem povedlo. Nebyl jsem spokojeý jen s třetí třetinou, kde už se nám nedařilo proměňovat šance a přidat více gólů. Děkuji divákům za podporu, hráčům za bojovnost a výkon. Soupeři přeji klidnou cestu domň
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Domácí potvrdili postavení v tabulce, nicméně ohromně jsme jim to usnadnili tím, že jsme v první třetině neproměnili 4 naprosté loženky, průběh zápasu, by byl zajímavější, ale je to o kvalitě. Díky soupeři a skvělým divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
57:16 Labík do prázdné, ale Slabý rychlým přesunem zabraňuje navýšení.
54:40 Panthers se nyní dostávají do více šancí, naopak Rtyně polevila.
53:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #18 Tomáš Szabo (10:3)
53:03 Neuman vymetá pavučinky Rtyňské branky a snižuje.
52:04 Krásný zákrok nohou Slabého.
50:09 Panthers nevyužívají přesilovku.
48:09 Vyloučen hráč #92 Daniel Hejna družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
45:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 10:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #1 Jan Beneš (10:2)
45:52 Beneš vyhazuje na Weinelta, který skóruje.
44:20 Dnešní utkání sleduje 82 skvělých diváků, děkujeme!
40:34 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #71 Josef Dalibor, asistoval #17 Jan Obermann (9:2)
40:34 Obermann vzduchem na Dalibora, který doráží do branky.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
36:06 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #93 Ondřej Neuman (9:1)
36:06 Neuman od mantinelu na Krále před bránu, který kazí čisté konto Beneše.
35:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #12 Jakub Téra (9:0)
35:34 Rusin opět brobruslil přes půlku hřiště a backhandem zakončuje.
34:39 Januš od mantinelu, Slabý vyráží.
32:36 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Filip Kulda, asistoval #29 Miroslav Kuře (8:0)
32:36 Po zmatku před brankou Panthers, Kulda dostává míček za záda golmana.
31:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (7:0)
31:06 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Josef Slabý družstva FBC Panthers Liberec
29:58 Po krásné nahrávce Rusina před prázdnou bránu, Kuře netrefuje tutovku.
29:16 Vyloučen hráč #17 David Šimáně družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
26:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:0
26:53 Weinelt opět navyšuje a tím si připisuje hattrick.
24:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #14 Adam Vejrek (5:0)
24:38 Trojice Vacek-Vejrek-Labík předvádí krásnou kombinaci a navyšují.
23:19 Kábrt na Cejnara, ale tomu sjíždí míček.
22:26 Svatuška sám na Beneše, ale netrefuje bránu.
20:00 Střely v 1. části: 10:4
18:39 Král střílel do prázdné, ale Beneš rychlým přesunem zabraňuje snížení.
17:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (4:0)
17:14 Cejnar na volného Weinelta, který navyšuje krásnou šibenicí.
17:00 Oba týmy v pěti.
16:16 Dalibor z půlky nad bránu.
15:00 Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
15:00 Vidíme hru 4 na 4
14:40 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hra rukou
13:47 Trunec backhandem střílí, ale míjí.
12:08 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #68 David Cejnar (3:0)
12:08 Rudiš vyráží a Kábrt doráží.
11:51 Král našel Hesse, který mohl skórovat. Beneš chytá.
11:11 Pěkný zákrok Beneše.
09:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
09:49 Weinelt navyšuje střelou do prázdné.
08:51 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
08:51 Rusin si krásně probruslil mezi třemi hráči a střílí úvodní gól.
08:15 Tempo hry se rapidně zvedá.
07:02 Weinelt od mantinelu na Cejnara na středu. Ten míjí branku.
04:34 Labík sám na Rudiše, který předvádí krásný zákrok.