6:18
    (Indra)

Video

FBC Liberec B - ACEMA Sparta Praha U23 B 6:18
branky: 12. Lukáš Čihák, 14. Michal Kurťák, 26. Matěj Ševčík, 52. Bohuslav Ferdan, 53. Matěj Ševčík, 53. Lukáš Čihák - 11. Matěj Eisenkolb, 12. Filip Kortánek, 13. Jan Kos, 13. David Žďárský, 15. Tadeáš Lang, 17. Štěpán Indra, 18. Štěpán Indra, 26. Oliver Pavlík, 26. Jan Kos, 31. Lukáš Veber, 33. Filip Kortánek, 34. Jakub Kárník, 42. Filip Kortánek, 48. Adam Šimek, 48. Filip Kortánek, 50. Štěpán Indra, 50. Jan Kos, 58. Matyáš Kopecký; rozhodčí: Josef Kubát - Lukáš Kešner; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Mauer 17, Dominik Plíšek 17 - Samuel Stündl 18, Jan Novotný 7; po třetinách: 2:7, 1:5, 3:6
60:00 Komentář hostů Bína Petr (Trenér): Pro nás poklidný zápas, který nám soupeř překvapivě hodně ulehčil. Těší mě, že jsme dali spoustu pěkných gólů, nicméně jsme se opět nevyvarovali výpadku ve 3. třetině, kdy nám soupeř ukázal, že když se nehraje na 100 %, dokáže to hned nekompromisně potrestat. V neposlední řadě mě těší, že nám utkání hezky naplnilo týmovou pokladnu, takže odjíždíme velmi spokojení. :) Děkujeme soupeřům za utkání a těšíme se na odvetu u nás.
60:00 Komentář domácích Pecháček Jakub (Vedoucí): Nepovedený zápas. Soupeř si výhru zasloužil. Děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 15:18
57:02 Místo využité přesilovky Liberce tu máme další gól hostů, toto se domácím moc nepovedlo.
57:01 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 6:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #9 Štěpán Indra (6:18)
55:10 Liberec dokonce má možnost přesilové hry, tak doufejme, že ji využije.
55:09 Vyloučen hráč #37 Štěpán Novák družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:51 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha U23 B neproměnil #42 Matyáš Kopecký.
52:50 Tak přece jen Liberec mírní nepříznivý stav zápasu a snižuje rozdíl ve skóre.
52:39 GÓL FBC Liberec B! 6:17
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #51 Lukáš Čihák, asistoval #23 Jakub Pecháček (6:17)
52:03 GÓL FBC Liberec B! 5:17
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 Matěj Ševčík, asistoval #69 Filip Radostný (5:17)
51:27 Tak přeci jen. Plamínek naděje na lepší skóre zápasu nyní zažehl Ferdan, když po přhrávce Radostného zůstal sám před brankou hostů a skvěle zakončil.
51:26 GÓL FBC Liberec B! 4:17
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #69 Filip Radostný (4:17)
50:26 Diváci na dnešním večerním zápase si sobotní zábavu představovali asi trochu jinak, zejména pak fanoušci domácího celku. Liberci se dnes nic nedaří.
49:46 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #49 Adam Šimek (3:17)
49:11 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #33 Jakub Bernat (3:16)
49:11 Střídání brankáře. Nový brankář #48 Jan Novotný družstva ACEMA Sparta Praha U23 B
48:12 Liberci to ve 3. třetině začalo trochu lépe lepit, však tížená odměna v podobě vstřelené branky zatím nepřišla.
47:26 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek bez asistence (3:15)
47:05 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #26 Jan Kos (3:14)
41:23 Liberec začal velmi aktivně, avšak po chybě v útočném pásmu tu je další gól v liberecké síti.
41:22 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #81 David Žďárský (3:13)
40:00 Střely ve 2. části: 5:15
36:32 Hosté mají k dispozici další přesilovou hru, kdy se nešťastně nechal vyloučit Kurťák.
36:30 Vyloučen hráč #6 Michal Kurťák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
35:45 Liberec dneska opravdu nemá svůj den. Smůla se jim lepí na paty, ale nevzdávají se a snaží se vývoj zápasu převrátit na svoji stranu.
33:04 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #10 Jakub Kárník, asistoval #37 Štěpán Novák (3:12)
32:01 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:11
32:01 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Dominik Plíšek družstva FBC Liberec B
30:52 Hosté využili přesilovou hru a střílí další gól za záda Mauera.
30:51 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #26 Jan Kos (3:10)
27:53 Liberec se bude muset bránit v dlouhém oslabení a hosté mají k dispozici dlouhou přesilovou hru, uvidíme, kdo bude po vypršení trestu ten šťastnější tým.
27:52 Vyloučen hráč #61 Daniel Endrle družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
27:52 Vyloučen hráč #61 Daniel Endrle družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování
25:49 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #13 Jakub Ucháč (3:9)
25:37 Liberec se odměnil skvělou prací v útočném pásmu a snižuje rozdíl ve skóre.
25:36 GÓL FBC Liberec B! 3:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 Matěj Ševčík bez asistence (3:8)
25:14 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #8 Oliver Pavlík, asistoval #23 Filip Kortánek (2:8)
20:01 Zápas vstupuje do 2. třetiny a Liberec se ihned pouští do útoku.
20:00 Střely v 1. části: 11:19
19:00 Hru ve 4 lépe zvládli hosté a přidali další gól do sítě domácího celku.
17:24 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #37 Štěpán Novák (2:7)
16:47 Vyloučen hráč #11 Jakub Jaroš družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování
16:47 Vyloučen hráč #14 Matěj Eisenkolb družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za hrubost
16:04 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #10 Jakub Kárník (2:6)
14:12 Hosté navyšují svoje vedení, kdy chybu domácího hráče v blízkosti branky potrestal Lang.
14:11 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #69 Tadeáš Lang bez asistence (2:5)
13:15 Během posledních pár minut tu máme gólovou smršť. Hosté vedou o 2 góly.
13:06 GÓL FBC Liberec B! 2:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #6 Michal Kurťák, asistoval #69 Filip Radostný (2:4)
12:33 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #81 David Žďárský, asistoval #18 Lukáš Veber (1:4)
12:04 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:3
11:35 GÓL FBC Liberec B! 1:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #51 Lukáš Čihák, asistoval #67 Lukáš Kořínek (1:2)
11:11 Tak tohle byl opravdu nešťastný gól do sítě domácích. Přímo před Mauerem hosté rozehrávali neúspěšně a pak nepochopitelně domácí přestali úplně hrát a hosté této chvilky nepozornosti využili a umístili míček za záda Mauera.
11:10 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:2
10:02 Hosté otevírají skóre zápasu a ujímají se vedení.
10:01 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #14 Matěj Eisenkolb, asistoval #49 Adam Šimek (0:1)
09:33 Na branku se řítil Adam Šimek, ale Mauer předvedl skvělý zákrok a podržel svůj tým.
08:46 Kuba Jaroš dostal nabito do prázdné branky, ale ani tentokrát se mu gólmana hostů nepodařilo obelstít.
05:41 Michal Kurťák zkoušel kličkou přelstít gólmana hostů, ale bohužel se mu to nepodařilo a skóre zápasu neotevřel.
05:40 Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil #6 Michal Kurťák.
03:20 Dan Endrle se dostal do samostatného úniku avšak brankář hostů si s jeho střelou poradil na výbornou.
03:20 Úvod utkání je aktivní z obou stran, avšak o něco úspěšněji kombinují domácí.
00:01 Vítáme Vás u dnešního utkání. Úvodní vhazování vyhráli domácí a pouštějí se do útoku.