6:1
    David ŠPAČEK
    (Langpaul)

Florbal Primátor Náchod B - T.K.S. TJ Turnov 6:1
branky: 9. Lukáš Rázl, 11. Antonín Donaj, 24. Adam Pekárek, 31. Jakub Langpaul, 48. Jonáš Mikšovský, 55. David Špaček - 9. Šimon Janoušek; rozhodčí: Filip Ryant - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Petr Kovář 13 - Petr Suchomel 24; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:0
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Asistent trenéra): Až na nepovedený vstup do utkání, jsme měli zápas pod kontrolou a připsali si zaslouženě 3 body do tabulky. Do hry jsme dostali všechny hráče a díky kontrole hry jsme dokázali pošetřit síly na zbytek víkendu. Zveme všechny fanoušky na zítřejší nabitý program do plechovky, od 8.00 a 13,00 hrají naši muži C, od 15.00 junioři a vrcholem dne bude od 18.00 derby s Jaroměří. Těšíme se na Vás!
60:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): Je to za náma. Zápas, kterej minimálně z naší strany připomínal vesnický přátelák jsme absoultně nezvládli a soupeř po zásluze vyhrál. V posledních minutách jsme začali hrát a být agresivní, ale to je bohužel málo. Jedna z mála pozitiv: Nikdo se na tomto povrchu nezranil a můžeme se v plné síle připravit na schoolmatch. Díky za duel.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
55:35 Jonáš Mikšovský neproměnil velikou šanci před brankou
54:49 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (6:1)
54:04 Tyčka zase zazněla
50:52 Turnov má druhou přesilovku
50:51 Vyloučen hráč #11 Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
48:50 Suchomel znovu vychytává Langpaula
47:45 Petr Hencl je poprvé na hřišti
47:03 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (5:1)
46:56 Suchomel chytá na poslední chvíli
44:26 Náchod se úspěšně ubránil v oslabení
42:27 Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
30:15 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #56 Matěj Mikšovský (4:1)
27:03 Donaj si už mohl připsat jeho druhý gól v zápase
25:36 Jonáš Mikšovský nám tu místo florbalu hraje golf
23:58 Náhrená šance Náchoda gólem naštěstí skončila
23:57 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #41 Adam Pekárek, asistoval #56 Matěj Mikšovský (3:1)
10:43 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #87 Adam Jakubský (2:1)
08:52 Špaček svojí "střelou" nahrál Rázlovi o zadní manťák
08:51 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #13 David Špaček (1:1)
08:08 Turnov střílí první gól zápasu
08:07 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 0:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek bez asistence (0:1)
07:10 Hráči Turnova se střel nebojí a blokují jednu střelu za druhou
05:55 Mědílek vyzkoušel nahrávku mezi nohama. Ta mu nevyšla
05:22 Kovář nádherně vyrazil střelu helmou
03:25 Pozdravujeme Náchodské dorostence po jejich výhře nad Orkou 5:3
02:34 Turnov už má také první střelu
01:18 Mikšovský připisuje první střelu Náchodu
00:01 Úvodní buly pro Náchod