• 60 59:40
    17:11
    (Špak)

FBC Panthers Liberec - FBC Liberec B 17:11
branky: 7. Jan Brynda, 9. Tomáš Szabo, 10. Dominik Trunec, 10. Jiří Špak, 13. Jiří Špak, 15. Jan Brynda, 16. Ondřej Neuman, 18. Ondřej Neuman, 23. Dominik Trunec, 23. Ondřej Neuman, 25. Šimon Krebs, 33. Jan Brynda, 40. Šimon Krebs, 49. Jiří Špak, 50. Šimon Krebs, 58. Jan Brynda, 60. Ondřej Neuman - 6. David Horáček, 14. David Horáček, 19. Jan Šusta, 28. Ondřej Jašek, 28. Lukáš Kořínek, 32. David Horáček, 41. Bohuslav Ferdan, 45. Jakub Pecháček, 47. David Horáček, 55. Bohuslav Ferdan, 59. Daniel Endrle; rozhodčí: Josef Kubát - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 37 - Jakub Mauer 29; po třetinách: 8:3, 5:3, 4:5
60:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): Dnes konečně výkon hodný panters týmu. Děkujeme divákům i soupeři.
60:00 Komentář hostů Pecháček Jakub (Vedoucí): Celý nepovedený víkend. S 35 góly za víkend bohužel nemůžeme vyhrávat. Musíme se zvednout hlavně ze zadu a taky v zakončení. Soupeř zaslouženě vyhrál. Děkujeme
60:00 Střely ve 3. části: 15:19
59:41 Poslední branku vstřelili domácí a golový učet se zastavuje na skore 17:11
59:40 GÓL FBC Panthers Liberec! 17:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #3 Jiří Špak (17:11)
58:34 GÓL FBC Liberec B! 16:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #61 Daniel Endrle bez asistence (16:11)
57:19 Další gol domácí přidávají v přesilové hře. Už se nebojím napsat, že je o výsledku utkání rozhodnuto
57:18 GÓL FBC Panthers Liberec! 16:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #93 Ondřej Neuman (16:10)
56:29 Vyloučen hráč #88 Ondřej Jašek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra bez florbalky
54:08 GÓL FBC Liberec B! 15:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #89 David Horáček (15:10)
49:27 GÓL FBC Panthers Liberec! 15:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #85 Adam Kobera (15:9)
48:36 A domácí přidávají další branku. Špak kompletuje hattrick
48:29 GÓL FBC Panthers Liberec! 14:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (14:9)
47:20 Další šanci domácích opět zastavuje zákrok hostujícího golmana. Rozdíl branek je už jen čtyři
46:27 GÓL FBC Liberec B! 13:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 David Horáček, asistoval #67 Lukáš Kořínek (13:9)
45:55 Domácí trio Špaky - Brynda - Neumann se pokusila zakončit až do prázdné, akci překazil zákrok brankáře Mauera.
44:48 GÓL FBC Liberec B! 13:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #67 Lukáš Kořínek (13:8)
44:35 Hosté se tlačí do branky.
41:00 Do třetí třetiny lépe vstoupili hostující, ti hned dali branku menší naděje. Stále ale je to o šest.
40:19 GÓL FBC Liberec B! 13:7
40:00 Střely ve 2. části: 16:18
39:55 Závěrem třetiny ještě dvěma zákroky dokázal Mauer udržel hostující hráče ve hře . Naděje se každou minutou ztenčuje
39:12 GÓL FBC Panthers Liberec! 13:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #71 Josef Dalibor (13:6)
36:55 Ani hostující brankář se nenechal zahanbit a stále drží naděje FBC na hratelný výsledek
35:43 Domácí podržel brankář několika zákroky. Stále je rozdíl šesti branek
32:37 Drama ale odmítá domácí mužstvo a další brankou navyšuje rozdíl mezi dnešními soupeři
32:36 GÓL FBC Panthers Liberec! 12:6
31:56 Hosté sérií branek snížili na rozdíl pěti gólů a máme tady zdramatizované utkání.
31:48 GÓL FBC Liberec B! 11:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 David Horáček, asistoval #69 Filip Radostný (11:6)
27:44 GÓL FBC Liberec B! 11:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #69 Filip Radostný (11:5)
27:18 GÓL FBC Liberec B! 11:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #88 Ondřej Jašek, asistoval #51 Lukáš Čihák (11:4)
24:19 GÓL FBC Panthers Liberec! 11:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #33 Dominik Trunec (11:3)
24:19 Další dvě branky přidali domácí a vypadá to na výraznější trhák, který se hostům zachytit nedaří
22:23 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:3
22:07 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Dominik Trunec, asistoval #71 Josef Dalibor (9:3)
22:07 Druhou část otevírají gólově domácí
20:00 Střely v 1. části: 15:11
18:50 GÓL FBC Liberec B! 8:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #17 Jan Šusta, asistoval #88 Ondřej Jašek (8:3)
17:28 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #18 Tomáš Szabo (8:2)
15:43 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:2
14:10 Mezi dvougolové střelce se přidává také Honza Brynda
14:07 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #3 Jiří Špak (6:2)
13:37 Hosté snižují v přesilovce. Už máme dva dvougolové střelce. Na straně domácích navrátilec do sestavy Jiří Špak a za hosty David Horáček
13:36 GÓL FBC Liberec B! 5:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 David Horáček, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (5:2)
13:00 Vyloučen hráč #26 Šimon Krebs družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
12:21 A další akce po stejné ose. Je to o čtyři
12:20 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:1
09:59 Akce Neumann - Špak a zakončení do prázdné branky. Domácí vedou už o tři góly
09:58 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:1
09:18 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:1
09:18 Tak se nám na hale míčových sportů roztrhl s brankami pytel. A zatím jich více na svém kontě mají domácí. Vedení 3:1 se rodilo necelé čtyři minuty.
08:50 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #3 Jiří Špak (2:1)
08:49 A Panteři překlápí vedení na svojí stranu. Ze závaru před bránou se prosazuje Sabič.
06:04 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #17 Jan Obermann (1:1)
06:04 Během minuty dva góly. Nejprve skore otevřeli hostující a následně se o vyrovnání postarali domácí. Z bezprostřední blízkosti se trefil Honza Brynda po asistenci svátečního nahravače Honzi Obermanna
05:41 GÓL FBC Liberec B! 0:1
04:40 Oba brankáři podrželi své obránce výbornými zákroky. Stále bez gólu. Je vidět, že se hraje o cenné tři body a ani jeden tým nechce pustit soupeře do vedení
03:01 I Panteři se dostali do slibných pozic, ale k výraznějšímu zakončení se nedostali. Utkání je ale rozehrané ve vysokém tempu.
00:50 Do utkání vstoupili aktivněji hostující, alespoň dle zápisu. Hráči FBC se domácím Pantherům uvedli dvěma rychlými akcemi. Bez úspěchu
00:01 Právě začalo utkání dvou týmů, kterým se letos prozatím nedaří. Navíc jde o podještědské derby. Tomu nasvědčuje také divácká kulisa, hlediště tedy pět laviček je plně zaplněno.