4:8
    Aleš TŮMA
    (Stehlík)

T.K.S. TJ Turnov - Florbalová akademie MB 4:8
branky: 29. Lukáš Maršík, 35. Jakub Janoušek, 46. Šimon Janoušek, 48. Emil Hejduk - 5. Aleš Tůma, 10. Michal Stehlík, 11. Kryštof Šlambora, 16. Vojtěch Starý, 25. Aleš Tůma, 46. Michal Stehlík, 55. Albert Vocel, 60. Aleš Tůma; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Luděk Horáček 9, Ondřej Šafář 18 - Radovan Kopuletý 32; po třetinách: 0:4, 2:1, 2:3
60:00 Komentář domácích Jiránek Tomáš (Trenér): Divácky atraktivní zápas, která bohužel pro nás rozhodla první třetina, po které jsme byli na ručník. Díky klukům, že to nezabalili a ve druhé a třetí třetině převzali otěže zápasu do svých rukou. Neproměňování šancí, kór za stavu 4:6, je velmi mrzuté. Úvod soutěže je pro nás hororový, důležité je se z toho nepo**** a začít víc makat. Děkuji všem divákům za skvělou atmosféru, rozhodčím a soupeři za utkání a Šafymu díky za jeho nasazení. První zápas za "A" tým zvládl s noblesou.
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Zápas v dobré atmosféře, díky za ni. Měli jsme slabší pasáž v úvodní polovině druhé třetiny, jinak jsme to odbojovali, poprali se s palubovkou, byli překvapivě produktivní v zakončení, a stejně jako minulý víkend nás podržel Radek v bráně. Díky všem za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 15:13
59:18 GÓL Florbalová akademie MB! 4:8
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #24 Michal Stehlík (4:8)
59:18 Turnov vsadil na jednu kartu, tu nevyužil a Tůma z rychlého protiútoku kompletuje hattrick.
57:45 Několik pokusů o střelu ze strany odmácích hráčů, ale žádná neohrozila přímo Kopuletýho.
57:29 Timeout T.K.S. TJ Turnov
57:29 Trenér domácích si bere oddechový čas pro poradu se svými svěřenci.
57:20 Hejduk hledal Novotného před brankou Kopuletého.
57:01 Tři minuty do konce na tři potřebné góly domácích.
56:34 Hrůza zpět na hřišti, druhá přesilová hra domácích zůstala nevyužita.
56:10 Kopuletý kryje jak střelu Dědka, tak bezprostřední dorážku J. Šmídy.
55:34 Domácí zatím pálí do připravených bloků.
54:34 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Hrůza družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky
54:34 Za cenu faulu zamezil velké šanci domácích.
54:13 GÓL Florbalová akademie MB! 4:7
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Albert Vocel, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (4:7)
54:13 J. Janoušek nedosáhl na míček, který se mu odrazil od čepele přímo k Vyhnánkovi. Osamocený Vocel poté neměl těžkou pozici.
53:35 Skulinky v domácí obraně zaplňuje skvělý Šafář.
52:45 J. Janoušek mířil pouze do masky Kopuletého.
52:12 Hosté se zřejmě poučili z nepovedených rozehrávek a také nic nevymýšlí a hrají dlouhé balony.
52:03 Domácí ženou vše dopředu, žádné dlouhé rozehrávky.
51:30 Sice je času stále hodně, ale ten nekompromisně utíká. Každá chyba by mohla stát jeden nebo druhý tým drahocenné body.
50:50 Domácí jsou v laufu, ale nesmí zapomínat také na obranu.
50:25 J. Šmída se dostal k míčku na ose hřiště, připravil si střelu na forehand, ale netrefuje zařízení.
50:08 Primásek zastoupil chybujícího Dědka při rozehrávce.
49:10 Škoda té spousty neproměněných standardních situací.
49:05 Aktivní Novotný si došel pro faul v nebezpečné pozici.
48:36 Domácí přepli do aktivního módu a Boleslav vůbec nestíhá.
47:28 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #77 Jan Novotný (4:6)
47:28 Domácí hala bouří a bodejť by taky ne když Novotný vykouzlil skvostnou zadovku na Hejduka, který vyslal střelu nad rameno Kopuletého. Rozdíl je nyní již pouze na dvou gólech a to ve florbale vůbec nic neznamená.
45:55 Další velká šance pro domácí prakticky hned po buly se ke střele dostal J. Šmída, ale mířil těsně vedle.
45:42 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek bez asistence (3:6)
45:42 Bleskurychlá reakce na obdrženou branku. S pořádnou dávkou štěstí se po několika odrazech dostal k míčku Š. Janoušek, který střelou do odkryté branky snižuje opět na rozdíl tří branek.
45:34 GÓL Florbalová akademie MB! 2:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #44 Aleš Tůma (2:6)
45:34 Nedáš, dostaneš.
45:11 Novotný a jeho solo jízda, kdy se dostal až přes Kopuletýho, ale střelu poslal těsně nad!
45:01 Domácí se snaží zachytávat rozehrávku hostí na půly hřiště a zatím se jim to daří.
44:48 Ze standardní situace vzešla jen zblokovaná střela J. Janouška.
44:42 O. Šmída trefuje z druhé dorážky břevno!
44:10 O. Šmída těsně nedosáhl na odražený míček, to mohla být velká šance.
43:45 Primásek zblokoval střelu Hrůzy.
42:55 Na druhé straně je to Šafář, kterého povzbuzuje domácí publikum.
42:03 Nahození J. Šmídy se snažil dorazit Š. Janoušek, ale Kopuletý drží svůj tým.
40:01 Poslední dvacetiminutovka, ve které budou chtít domácí nejlépe otočit vývoj utkání, právě odstartovala.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:34 Kopuletý si připisuje důležitý zákrok proti střele Š. Janouška z úhlu.
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:55 Hejduk zpět na hřišti, Šafář si připsal 2 důležité zákroky.
38:10 Záměr Hájka přečetli pozorní hráči hostí.
38:00 Novotný si vybojoval standardní situaci ve slibné pozici.
37:55 Přesně v půlce trestu mířil Vyhnánek vysoko nad.
36:55 Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
36:55 Hejduk si je svého nešetrného zákroku vědom a odchází na trestnou lavici. Jak se s početní výhodou poperou hráči Mladé Boleslavi?
36:00 Š. Janoušek stíněn při úniku jedním z domácích hráčů nedokázal zakončit přesně.
35:45 Malý viděl osamoceného Vyhnánka před Šafářem, průnikové přihrávce stačil zamezit Dědek.
34:20 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #21 Jaroslav Šmída (2:5)
34:20 Nádherně sehraná akce v přesilové hře, kdy J. Janoušek po přihrávce od J. Šmídy nekompromisně snižuje na rozdíl tří branek. Že by se domácí chytli?
33:38 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou
33:38 Florbal není basketbal abychom míček brali do rukou.
33:15 Signalizované vyloučení pro Boleslav, Šafář spěchá na střídačku.
31:55 Jedovatá dalekonosná střela z hole Dědka. Kopuletý měl problémy se zkrocením a tak poze vyrazil do rohu.
30:45 Horké chvíle pro Kopuletého, který musel během krátké chvíle čelit dvěma střelám od Novotného a následnému pokusu Maršíka.
30:22 Novotný trefuje tyč!
29:53 Domácím dělá problém vysoký press mladoboleslavských hráčů.
28:42 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík bez asistence (1:5)
28:42 Konečně se přiklonilo i trochu štěstí na odraz pro domácí. Na hranici velkého brankoviště se míček příhodně odrazil pro Maršíka, který nekompromisní ranou odstartoval euforii v domácí hale.
28:08 Zatím nejnebezpečnější střela tohoto zápasu ze strany domácích přišla z hole Mellana, který z půlky vystrašil Kopuletýho, před kterým ještě dobře clonil Hájek.
26:35 Domácí se dlouho nemohli vymotat z pressu hostujících útočníků, až nakonec Maršík prohodil na Mellana, který podél mantinelu přeběhl celé hřiště a takovou žabičkou nahodil před branku. Tam se po serii odrazů dostal míček do rukou Kopuletého.
25:22 Vcelku nebezpečná backhandová střela z hole Hejduka skončila mimo hřiště.
24:15 GÓL Florbalová akademie MB! 0:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma bez asistence (0:5)
24:15 Námaz světových parametrů z hole Š. Janouška, který se pokusil o rychlou rozehrávku přes střed hřiště. Tůma za dárek poděkoval a připisuje na své dnešní konto již druhou branku.
22:30 J. Šmída stále zkouší štěstí z dálky, teď se míček snesl k Hájkovi, který nedokázal usměrnit míček za Kopuletého.
21:38 První zákrok Šafáře, poté co se před ním ocitl zcela volný Tůma, následnou dorážku vyslal Tůma nad branku.
21:00 Turnov vstoupil do druhé třetiny velmi aktivně, O. Šmída měl teď i trochu smůly při dorážce.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Šafář družstva T.K.S. TJ Turnov
20:00 Turnov do druhé části vstoupil o dost aktivněji, než do té úvodní a hned to bylo na hře vidět. Chyba Š. Janouška pak nakopla Boleslav, avšak Turnov stihl korigovat na 2:5 a bude chtít ještě v dnešním utkání zajisté bodovat.
20:00 Hororová třetina ze strany domácích, kteří se sice dostali k několika střelám, avšak ani jedna neměla gólové parametry. Za to hráčům Mladé Boleslavi vyšlo na co sáhli, skvělé náběhy, odskoky i střely a zaslouženě tak vedou 4:0. Domácí do druhé třetiny mění gólmana. Na místo Horáčka přichází méně zkušený turnovský odchovanec Šafář, pro kterého to budou první minuty v Divizi. Uvidíme, zda tato změna domácí nabudí a minimálně zdramatizují celé utkání, času je ještě dostatek i na samotné otočení celého výsledku.
20:00 Střely v 1. části: 8:13
19:53 Poslední rozehrávka Mladé Boleslavi a možnost ohrozit Horáčka.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
19:00 Novotný se zlobí na Hájka, že nedostal přihrávku do slibné pozice.
18:08 Hejduk si našel míček po serii odrazů, ale i jeho střelu si našel připravený Kopuletý.
15:04 GÓL Florbalová akademie MB! 0:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #83 Petr Pánek (0:4)
15:04 Ukázkový odskok na hranici velkého brankoviště + laserové oči Pánka = čtvrtá branka v síti Turnova. Tohle už zavání debaklem, ikdyž odepisovat tým ve florbale v prní třetině je holý nesmysl.
14:33 J. Šmída se pokusil o solo akci až zpoza vlastní branky, střelu poslal nad branku Kopuletého.
14:23 La teď míchal obranu domácích.
13:45 Střela Hájka jen do připraveného Kopuletého.
12:57 Dědek nepropálil z půlky hřiště všechna ta těla mezi ním a Kopuletým. Takhle to dnes nepůjde, hostující hráči skvěle blokují střely domácích.
11:50 Ve velké šanci se ocitl Stehlík, Horáček skvělým zákrokem nepřipustil další branku.
11:44 Dědek se tak dlouho rozhodoval co s rozehrávkou, až o míček přišel a hasit za něj musel Šmída J.
10:30 Vyhnánek a poté Krouský měli na holi další gól, na poslední chvilku znemožnil dorážku Dědek.
10:09 GÓL Florbalová akademie MB! 0:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora, asistoval #14 Albert Vocel (0:3)
10:09 Zbytečná ztráta při vlastní rozehrávce a skrytá střela na bližší tyč překvapila Horáčka. Zatím sledujeme čistou lekci z produktivity.
09:41 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #83 Petr Pánek (0:2)
09:41 Velmi rychle vyřešený brejk, který zakončil pohotovou střelou Stehlík. Mladá Boleslav tak odskakuje již na rozdíl dvou branek.
09:11 Na míčku stále domácí, kteří se snaží roztočit hostující pětku a najít tak skulinku v jejím obranném valu.
08:38 Hájek dostal nabito na ose hřiště a trefuje Kopuletýho, k dorážce se dostal Novotný, který zároveň sekl brankáře hostí do prstů a okamžitě se mu omlouvá.
07:30 Turnov se drží na balonku, ale hráči Boleslavi zatím drží obranný blok.
06:20 Maršík a poté Hájek se pokusili o bleskové srovnání, Kopuletý byl však pozorný.
04:36 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
04:36 Upřímně možná ani sám Horáček netuší, jak se míček ocitl za jeho zády. Sám se totiž vrhl tygřím skokem po odraženém míčku, všichni přítomní si mysleli, že ho má pod sebou avšak ten se odrazil za jeho záda a Mladá Boleslav jde do vedení.
03:24 Primásek si nevybral nejlepší adresu pro svou přihrávku, naštěstí pro něj napadající hráč soupeře nezpracoval ideálně.
02:53 Utkání se zatím přelévá ze strany na stranu bez výraznějšího ohrožení jedné či druhé branky.
01:03 Maršík se pokusil ohrozit střelou z půlky hřiště Kopuletého. Střelu tečoval Starý za mantinel.
00:01 Již od úvodního buly jsou hlasitě slyšet domácí fanoušci.
00:00 Domácí Turnov prožívá o něco méně příjemný vstup do sezony, jelikož mu po minulém týdnu zůstává na kontě pouze jeden bod, získaný v prvním kole proti Dvoru. Zelenočerní, prezentující se aktivní útočnou hrou zatím nedokázali zalepit nedostatky v obranné hře, a minulou sobotu tak museli všechny body nechat na hřišti Falconu, přestože rozhodně nebyli horším týmem.
00:00 Mužstvo boleslavské Akademie z dosavadních dvou zápasů dokázalo vytěžit jednu výhru. V úvodním zápase proti rezervnímu týmu Sparty schytalo i přes nadějně rozehrané utkání výprask 12:6, v tom následujícím už ale naplno bodovalo, když porazilo "fotbalovým" výsledkem, 3:2, Náchod B. Boleslav bývala soupeřům známá hlavně svou nepříjemnou a důraznou hrou, což částečně potvrzuje i letos, neboť už se po dvou odehraných zápasech pohybuje na předních příčkách v počtu trestných minut.
00:00 První divizní sezona turnovských florbalistů pokračuje a po dvou týdnech tu máme další domácí zápas! Na naše území zavítá náročný soupeř z Mladé Boleslavi!
00:00 Dobrý den! Dovolujeme si vás pozvat ke sledování dnešního florbalového klání pomocí našich live komentářů. Veškeré dění na hřišti bude okamžitě přeneseno do písemné podoby, a vám tak nic neunikne. Přejeme příjemnou zábavu.