6:9
    Jan BLECHA
    (Vacek)

ACEMA Sparta Praha U23 B - FLORBAL JABLONEC 6:9
branky: 6. David Žďárský, 17. Filip Kortánek, 20. Adam Kopecký, 36. Jan Kos, 37. Adam Kopecký, 46. Adam Šimek - 5. Lukáš Jarolímek, 27. Martin Blecha, 28. Petr Jahn, 37. Filip Kapitán, 51. Filip Kapitán, 54. Lukáš Jarolímek, 55. Martin Blecha, 59. Filip Kapitán, 60. Jan Blecha; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Marek Střída; vyloučení: 6:7; využití: 0:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Samuel Stündl 20 - Daniel Kupec 28; po třetinách: 3:1, 2:3, 1:5
60:00 Komentář domácích Bína Petr (Trenér): Děkuji moc soupeřům za férové utkání a šťastnou cestu domů. Mrzí mě, že jsme dvakrát v zápase nezvýšili na vyšší rozdíl a soupeře jsme nechali ve hře. Na konci nás za to potrestali a utkání otočili. Jinak opravdu zvláštní utkání, které se hned tak nevidí. Víc raději dodávat nebudu. Těšíme se na 15.10. na utkání, ve kterém bude nejmenovaný pán s píšťalkou tentokrát proti nám na střídačce. :) Podle jeho slov jsme jen béčko, které stejně nemůže postoupit, takže chill. :)
60:00 Komentář hostů Dvořáková Kateřina (Trenér): Jeden z nejtěžších soupeřů v divizi, který trestal každou naši chybu, kterých ze začátku nebylo málo. Pomalejším startem jsem herně tahali za kratší konec. Kluci ale dokázali zůstat hlavami v zápase a vezeme domů zasloužené 3 body! Veký respekt trenérovi domácího celku za udržení chladné hlavy vůči zvláštním situacím na hřišti, kterých bohužel nebylo málo. Děkujeme za zápas a vyrážíme na domů regenerovat na zítřejší zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:59 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:9
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #59 Jan Blecha, asistoval #58 Jakub Vacek (6:9)
59:48 Kantor nedává do prázdné. Trefuje jen tyč.
58:48 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:8
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Filip Kapitán bez asistence (6:8)
58:48 Plicka namazal Kapitánovi a ten si zavěsil do prázdné.
58:22 Vyloučen hráč #57 Martin Blecha družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
58:00 Timeout ACEMA Sparta Praha U23 B
57:43 Sparta v pěti.
57:01 Eisenkolb rozvíjí konverzaci s trenéry hostí. Nálada je dobrá, obě strany se smějí. Tak to má bejt.
55:43 Vyloučen hráč #14 Matěj Eisenkolb družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:43 Eisenkolb vystřídal protihráče.
54:47 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:7
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha, asistoval #4 Filip Kapitán (6:7)
53:54 Obhazovat tří metrového pavouka Šimka není dobrý nápad jak ho obehrát.
53:33 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:6
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #58 Jakub Vacek (6:6)
53:33 Jarolímek ze zátahu vytáhl šílenej granát a Stundl neměl šanci.
52:52 Kapitán netrefuje branku ze středu.
52:25 Vyloučen hráč #81 David Žďárský družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za hrubost
52:25 Jak říká Ektor loket z vokna vypnout a jít na trestnou.
50:14 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Filip Kapitán z trestného střílení (6:5)
50:14 Klasickej blafák.
49:00 A. Kopecký netrefuje těsně prázdnou branku zprvní.
48:36 Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
48:36 Pehlivan vyfasoval za svůj zákrok dvě minuty a následně i vynadáno od trenérky hostů.
48:20 Ucháč nám ukázal, že i první centr se umí vracet.
47:38 Stundl fantasticky vykryl přečíslení.
46:25 Hlavní pořadatel nyní v podstatě zachránil utkání, když hadrem utřel mokrou podlahu na hřišti. Musím se pochválit, když to za mě nikdo neudělá.
45:35 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #13 Jakub Ucháč (6:4)
45:35 První centr Sparty si zapisuje svůj první kanadský bod, když po svých tríčcích s nohou a balónkem vysunul Šimka, který svojí chytrou střelou prostřelil brankáře na bližší tyč.
45:09 Kos ve velké šanci před brankou netrefuje zařízení.
44:39 Jakub Štuj po svém výpadu blbě došlápl a nyní odchází na střídačku. Je v péči zdravotnice. Odneslo to koleno.
44:00 Černý fotbalově odkopová za mantinel.
42:50 Žďárský vypálil granát, ale Kupec chytá.
42:00 Kos sám z úhlu mimo.
41:17 Sparta v pěti.
40:08 Jablonec v pěti proti čtyřem.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:17 Vyloučen hráč #13 Jakub Ucháč družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za sekání
39:17 Ucháč nejprve nedal gól, když zakončoval sám před brankářem a následně sekl brankáře. Brankář ale o tom neví.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:08 Vyloučen hráč #13 David Dupač družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za vysoká florbalka
37:57 Hooligans Sparty rozjíždí celohalový pokřik.
36:54 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #69 Tadeáš Lang (5:4)
36:29 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Filip Kapitán, asistoval #58 Jakub Vacek (4:4)
36:29 Vacek našel volného Kapitána, který zakončoval po hrubé dětské chybě Ucháče. Toto od prvního centra nebyla kvalitní rozehrávka.
35:03 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #75 Jakub Štuj (4:3)
34:19 Stundl sebral velmi vysoký míček.
32:32 Jablonec v pěti.
32:10 Ucháč backhandem zprvní ze středu, ale brankář chytá.
31:41 Jablonec přitvrzuje v osobních soubojích.
31:32 Kortánek se vymotal z rohu až před bránu ale nezakkončil nejlépe.
30:32 Pehlivan narazil Kosa do zad a už u nás sedí.
30:31 Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:52 M. Kopecký sám na bránu neproměňuje.
29:43 Zápas má náboj.
27:47 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #60 Petr Jahn, asistoval #58 Jakub Vacek (3:3)
27:47 Opět standardka jak přes kopírák.
27:44 Žďárský bez balónku dohrál soupeře.
26:28 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #57 Martin Blecha, asistoval #58 Jakub Vacek (3:2)
26:28 Skvěle využitá standardní situaci na dvě nahrávky. Rychlej ťukec a boom goal.
24:54 Sparta v pěti.
24:00 Jablonec tlačí na Sparťanskou čtveřici.
22:54 Vyloučen hráč #14 Matěj Eisenkolb družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za špatné střídání
22:12 Ucháč z první neproměňuje protiútok 3 na 2.
20:40 Sparta v pěti.
20:35 Žďárský předvedl obětavý blok.
20:01 Úvodní buly vyhrává Jablonec a pokračuje v přesilovce.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:06 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #42 Matyáš Kopecký (3:1)
19:06 Rychlý protiútok nebratří Kopeckých zakončen do prázdný branky.
18:40 Vyloučen hráč #18 Lukáš Veber družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za nesportovní chování
17:06 Jablonecký hráč promáchl prázdnou branku.
16:33 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #28 Filip Kortánek, asistoval #4 Tadeáš Meixner (2:1)
16:33 Kortánek prošel hřiště i přes sekery.
15:16 Sparta nevyužila situaci 4 na 1.
14:51 Jablonec v pěti.
12:51 Vyloučen hráč #58 Jakub Vacek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
12:51 Vacek podrazil Šimka.
12:25 Eisenkolb nezakončil vzdušný balónek.
11:51 Vyloučen hráč #13 David Dupač družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za blokování florbalky
11:51 Učebnicová sekera.
11:50 Meixner zalepil vzdušnou nahrávku Štuje.
08:53 Jáchym Štuj ztratil míček, ale Stundl podržel.
07:32 A. Kopeckému se nepodařilo před brankářem zakončit.
07:15 Žďárský po střetu s Blechou trochu vvytřel podlahu.
06:42 Pěknej ťukec od první formace Sparty. Ucháč křižně na Eisenkolba a ten na odskakujícího Kosa, kterého střela měla moc vysoké výškové parametry.
06:02 Ucháč se zamotal sám do sebe a přišel o balónek.
05:19 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #81 David Žďárský bez asistence (1:1)
05:19 Žďárský se s standardkou nepáral a kulišácky prostřelil zeď.
04:30 Jablonec hraje v pěti.
04:06 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #6 Jan Kantor (0:1)
04:06 Jarolímek zakončil svůj výlet obranou Sparty střelou po zemi na bližší tyč.
03:40 Klasická Šimkova střela z výběhu končí mimo bránu.
03:18 Ucháč střílí mimo.
02:55 Jablonec vyhazuje z obranného pásma.
02:30 Vyloučen hráč #14 Adam Podzimek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
02:30 Podzimek nechal Kortánka ochutnat severskou medicínu a vysloužil si dvě minuty na trestné lavici.
01:06 Lang poslal nahrávku na A. Kopeckého který to ale nestihl a míček sebral Kupec. Kopecký následně narazil do branky.
00:38 Kos posílá k zemi protihráče.
00:01 Úvodní buly vyhrává Jablonec.