• 60 59:52
    4
    Aleš TŮMA

Florbalová akademie MB - Florbal Primátor Náchod B 3:2
branky: 12. Hieu La, 41. Zdeněk Vyhnánek, 54. Tomáš Malý - 9. David Špaček, 58. Jakub Langpaul; rozhodčí: Jaroslav Verner - Štěpán Weber; vyloučení: 3 + Aleš Tůma 4:1; využití: 1:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 31 - Matěj Stuchlík 20; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Dobrý výkon obou brankářů způsobil, že nepadlo více gólů a skóre nebylo vyšší. Z naší strany podařený zodpovědný výkon, ačkoliv jsme se opět nevyvarovali vyloučení. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Skalický Dominik (Trenér): Dnešní zápas rozhodla efektivita v zakončení, individuální chyby a dolehla na nás unáva.Teď je důležité dobře zregenerovat na zítřek.  Soupeři i rozhodčím díky za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
59:59 Vyhnánek vyhazuje míček od brány a skóre už se měnit nebude.
59:52 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za hrubost
59:52 A bude se ještě vylučovat na straně domácích.
58:51 Hosté ostřelují domácí bránu, ale Kopuletého zatím nepřekonali.
58:32 Dobrá práce hostujícího obránce, jinak by šel míček do prázdné brány.
57:59 Hosté znovu v šesti.
57:35 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #87 Adam Jakubský (3:2)
57:35 Hosté využívají přesilovku a závěr utkání se nám ještě zdramatizuje.
56:53 Timeout Florbal Primátor Náchod B
56:53 Hosté v šesti.
55:56 Vyloučen hráč #27 Jiří Krouský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
54:51 Kunc nyní příliš pomalý, přichází o míček a ten si to o chvíli později prosviští kolem brány.
54:00 Tůma doběhl k bráně hostů, ale byl tam úplně sám. Po faulu hostů rozehrávka pro domácí.
53:16 GÓL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý bez asistence (3:1)
51:35 Hra se přesouvá před naši bránu, ale hosté vzápětí ztrácí balónek, a tak může hrát Boleslav.
46:32 Ta nakonec sice přišla, ale domácí ji nezužitkovali.
46:21 Klidnější fáze zápasu: hosté si přihrávají, my čekáme na jejich chybu.
45:09 Kunc dobíhá k bráně hostů, nakonec volí místo střely přihrávku a následuje ztráta míčku.
44:23 Valíček přihrává Krouskému, ten běží přes celé hřiště až k bráně a Stuchlík musí opět zasahovat.
44:01 Další přetahovaná o míček u mantinelu. Rozehrávat budou domácí.
43:14 Držíme se u brány hostů, ale moc volného místa pro nahrávku tam není.
42:35 Vyhnánek v další gólové šanci.
42:10 Ulmanova přízemní dělovka prošla až ke Stuchlíkovi.
41:28 Hosté zahájili další útok, ale tentokrát se nedostali přes domácí obranu.
40:29 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #11 Jan Ulman (2:1)
40:29 Do třetí třetiny vstupují domácí úspěšně po kombinaci Ulmana a Vyhnánka.
40:03 U míčku je Ulman a hledá někoho, komu by mohl přihrát.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:10 U míčku stále hosté. Poslední vteřiny druhé třetiny asi proběhnou v klidu.
37:19 Lehké nahození na bránu a míček má Stuchlík.
36:33 Ne úplně špatný pokus Šlambory, ale zase vedle.
35:19 Jakubský střílí mimo bránu.
33:45 Obrana opět nezafungovala, naštěstí gólman ano.
32:45 Přihrávka na Kunce, který stojí zády k bráně. Takhle to nepůjde.
31:40 Kopuletý nemá komu dát míček. Kolem něj jsou pouze hostující hráči.
30:42 Hrůza zkusil vystřelit od levého mantinelu. Stuchlík připraven.
28:42 Hrůza si v poslední chvíli rozmyslel, co s míčkem udělá, a málem z toho byl další inkasovaný gól.
27:43 Valíček se snaží vybojovat míček u mantinelu a je úspěšný.
27:06 Macků přihrává nepřesně a Tůma s Ulmanem mu pomáhají zachránit situaci.
26:11 Malému se podařilo prokličkovat přes polovinu hřiště, ale nakonec mohl Stuchlík zůstat v klidu.
24:37 Hezký střelecký pokus Špačka, nicméně stav utkání zůstává beze změny.
23:52 Hosté se pokoušejí zklidnit hru a domácí jim to usnadňují tím, že se je nesnaží napadat.
22:58 Velká bitva o míček. Nakonec úspěšnější domácí.
21:28 Malý dostává přihrávku, ale stojí zády k bráně. Střela z otočky mu nevychází.
20:32 Domácí si tentokrát šli aktivně pro míček a Stuchlík musel zasahovat.
20:01 V úvodu druhé třetiny se k míčku dostává Náchod.
20:00 Střely v 1. části: 8:13
19:32 Hostující celek je ve hře mnohem aktivnější, domácí spíše stojí a chvílemi nestíhají.
18:49 Hráč Náchoda si nyní vyzkoušel střelbu z hodně obtížného úhlu.
18:30 Hostům ujíždí míček, ale nikdo z domácích si pro něj nejde.
17:44 Kopuletý vyráží nebezpečnou střelu hostů. Dobrá práce.
17:16 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
16:43 Odložené vyloučení, hosté v šesti.
16:21 Stuchlík vyráží střelu, která by jinak mířila někam k horní tyči.
15:08 Kunc nezpracoval přihrávku ideálně, ale v souboji u mantinelu se statečně drží.
14:42 Stehlík trefuje hráče, který stojí přímo před ním, a Boleslav ztrácí míček.
13:14 Nepřesná přihrávka domácích a hned má Kopuletý o zábavu postaráno.
12:32 Macků obětavě blokuje další střelecký pokus hostů.
11:47 V samotném závěru přesilové hry domácí skórují a vyrovnávají stav utkání na 1:1.
11:42 GÓL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #11 Jan Ulman (1:1)
10:52 Hrůza a Ulman si vyměňují přihrávky, nakonec střílí Ulman a Stuchlík si připisuje další úspěšný zákrok.
09:49 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře
09:49 Nyní si vyzkouší hru v početní převaze i domácí, tak snad budou stejně úspěšní jako hosté.
08:15 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #17 Jiří Jebavý (0:1)
08:15 Hosté využívají přesilovku a ujímají se vedení v tomto utkání.
07:19 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
07:19 Po faulu Tůmy uvidíme první dnešní přesilovku v podání Náchoda.
06:14 Vyhnánek se snažil přihrát volnému hráči před bránou, ten ale míček nezpracoval a do útoku se vydávají hráči Náchoda.
05:27 U balónku se drží převážně hosté, v tomto okamžiku však kombinují poměrně daleko od naší brány.
04:28 Ulman vyváží míček až k bráně hostů, k zakončení se však nedostává.
03:36 Teď naopak první střelecký pokus domácích. Trefujeme pouze gólmana.
02:40 První nebezpečný střelecký pokus hostů, Kopuletý zastavuje míček před brankovou čárou.
01:28 Hrůza nesmyslně přihrává soupeři, tomu však míček odskakuje, takže k ohrožení boleslavské brány nakonec nedošlo.
00:32 Náchod začíná kombinovat na vlastní polovině hřiště. Série krátkých přihrávek přesouvá hru k naší bráně.
00:01 Úvodní buly pro Mladou Boleslav.