• 61 60:25
    2:3
    (Fulín)

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBC Slavia Praha 2:3p
branky: 7. Petr Janíček, 14. Kristián Hráský - 46. Radek Kubala, 60. Ondřej Otáhal, 61. Ondřej Otáhal; rozhodčí: Aleš Jansa - Jakub Vlček; vyloučení: 6:4; využití: 0:1; diváků: 94; zásahy brankářů: David Stibor 20 - Petr Kabelka 15; po třetinách: 2:0, 0:0, 0:2, 0:1
65:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Vedoucí): Skvělá bojovnost, ale dokud se budeme nechávat takhle hloupě vylučovat, budeme to mít těžký. Díky soupeři a rozhodčím za zápas. A samozřejmě divákům.
65:00 Komentář hostů Střída Marek (Trenér): Dnes vybojované vítězství za 2 body, troufnu si říct zasloužené, jelikož jsme byli celý zápas lepším týmem, ale domací držel skvěle chytající brankář. Pokračujeme v naší práci a těšíme se na další zápas. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
60:25 GÓL FBC Slavia Praha! 2:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #71 Matěj Fulín (2:3)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:30 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #30 Jakub Procházka (2:2)
58:25 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hra na zemi
58:25 Sledujeme infarktové momenty na hřišti
57:11 Timeout FBC Slavia Praha
56:39 Vyloučen hráč #55 Jaroslav Jaroš družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
56:39 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
56:21 Chvíli jsme viděli dokonce hru 5na3 ale z pohledu hostů byly neúspěšná
55:33 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za zdržování hry
55:30 Přesilovou hru odehrává domácí tým na polovině soupeře
54:27 Důležité bude pro domácí hlavně nedostat!!
53:58 Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za zvedání florbalky
49:55 Vyloučen hráč #38 Matěj Vodrážka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání
48:50 Hra je neskutečně vyrovnaná
47:48 Cituji trenére hostí: " Ti rozhodčí dnes fakt nic nevidí "
46:13 Po střetu s domácím hráčem je gólman Slavie zraněn
45:15 Po brance hostů se začíná hra přiostřovat
45:06 GÓL FBC Slavia Praha! 2:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #71 Matěj Fulín (2:1)
43:33 Hostující tým má ve druhé třetině menší převahu
41:12 Vyloučen hráč #69 Michael Pitek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
41:01 Hned z úvodu třetiny opět zasahuje domácí gólman a vytahuje úžasný zákrok
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
40:00 Dnešní utkání v hale sleduje 94 diváků.
39:19 Další střela na domácího gólmana a znovu chytá, je vůbec možné dnes domácího gólmana překonat?
35:35 Hostující celek nemůže nalézt klíč od domácí svatině
32:13 Vyloučen hráč #73 Jakub Jebousek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za držení
32:13 Domácí hráč mírně zatáhl hostujícího útočníka a vyústilo to ve dvou minutový trest
16:37 Nádherně odehrané oslabení jediná střela letěla na domacího gólmana
14:27 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
13:45 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #21 Šimon Říha (2:0)
09:25 Mírnou převahu zatím mají domácí
06:12 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #20 Karel Vašák (1:0)
03:24 Hosté začínají stupňovat tlak ale domácí gólman je zatím bez zákroku
00:50 První větší šance si vytvořili domácí