• 58 57:52
    4:8
    ()

FBC Liberec B - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:8
branky: 34. Lukáš Dolejš, 38. Lukáš Kořínek, 44. Jakub Pecháček, 56. Lukáš Kořínek - 12. Marek Weinelt, 12. Matěj Labík, 17. Miroslav Kuře, 24. Adam Vejrek, 30. Filip Kulda, 42. Matěj Labík, 54. Marek Weinelt, 58. Miroslav Kuře; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Horák; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jakub Mauer 24 - Jan Seidl 24; po třetinách: 0:3, 2:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Pecháček Jakub (Vedoucí): Dnešní začátek utkání byl vlažný z naší strany a soupeř nás přehrával z každé akce. V průběhu utkání se náš výkon pomalu zvedal, ale i tak se nám nepovedlo dostat do tempa, jaké bylo potřeba a soupeř zaslouženě bere výtězství. Mírovi přejeme všichni i se soupeřem brzké uzdravení a posíláme pozdrav do nemocnice. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnout cestu domů.
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Začátek utkání se nám povedl tak, jak jsme si představovali. Nicméně Liberec do druhé třetiny zareagoval aktivnější hrou a utkání již nebylo tak jednostranné. Třetí třetina byla jak na houpačce, ale jsme rádi, že bereme z Podještědí 3 body. Díky soupeři za utkání. Ahoj.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
57:53 Risk Liberci nevyšel a pokračuje se v 5 hráčích v poli na obou stranách.
57:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře z trestného střílení (4:8)
56:50 Liberec to zkouší v 6 hráčích v poli, doufejme, že se tento risk vyplatí.
56:49 Timeout FBC Liberec B
55:39 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
55:39 GÓL FBC Liberec B! 4:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (4:7)
53:30 Bohužel pro Liberec hosté navyšují svoje vedení.
53:29 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (3:7)
49:16 Liberec má převahu na hřiště a vytváří si jednu šanci za druhou a dostává tak soupeře pod tlak.
44:00 Liberec aktivně napadal, Pecháček si následně skvěle poradil v předbrankovém prostoru a střílí další gól Liberce.
43:58 GÓL FBC Liberec B! 3:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #95 Marek Žagan (3:6)
41:20 Hosté začali velmi aktivně a odměňují se gólem hned v úvodu třetiny.
41:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #94 Šimon Vacek (2:6)
40:01 Máme tu poslední třetinu základní hrací doby a vhazování vyhráli hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
37:40 Kořínek v samostatném úniku v oslabení přiblížil Liberec blíže k vyrovnanému stavu, když blafákem překonal brankáře hostů.
37:39 GÓL FBC Liberec B! 2:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek bez asistence (2:5)
36:25 Liberec hrál v 6 a musí čelit dalšímu oslabení.
36:12 Vyloučen hráč #6 Michal Kurťák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání
34:43 Liberec mohl snížit vedení soupeře, ale bohužel se nepodařilo proměnit trestné střílení a Liberec stále ztrácí 4 góly na soupeře.
34:42 Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil #20 Štěpán Sázavský.
33:25 Liberec se dostává zpět do zápasu, střílí svůj první gól a doufejme, že přidá ještě několik dalších a dokáží vývoj zápasu zvrátit na svou stranu.
33:23 GÓL FBC Liberec B! 1:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #23 Jakub Pecháček (1:5)
29:40 Liberci se nešťastně zranil hráč a bohužel se to propisuje i do hry domácích. Hosté navyšují svoje vedení.
29:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Filip Kulda, asistoval #29 Miroslav Kuře (0:5)
23:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (0:4)
21:48 Po nešťastném zákroku Žagana hosté dostávají k dispozici další přesilovku.
21:47 Vyloučen hráč #95 Marek Žagan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky
20:01 Zápas vstupuje do druhé třetinu a doufejme, že Liberci se bude v útoku dařit lépe než v té první.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
17:58 Liberec nyní zbytečně zmatkoval v obranném pásmu, ale podržel je gólman Mauer a Liberec může v klidu založit útočnou akci.
16:25 Hosté jsou v útočném pásmu velmi aktivní a odměnou jím je navýšení vedení.
16:19 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #31 Aleš Bednář (0:3)
11:40 Po nevyužité přesilovce hosté rychle mění skóre zápasu a dostávají se do vedení už o 2 góly.
11:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #14 Adam Vejrek (0:2)
11:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #17 David Šimáně (0:1)
08:13 Vyloučen hráč #11 David Horáček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
05:15 Tým hostů na chvíli zamknul Liberec ve vlastním pásmu a tlačil se do branky, ale ke štěstí Liberce z toho nebyla žádná větší šance.
02:50 Na začátku zápasu vidíme u obou týmů spíše opatrnou hru, kdy se oba celky oťukávají.
00:02 Úvodní vhazování vyhrál domácí celek a pouští se do útoku.
00:01 Krásný dobrý den, vítáme Vás u prvního domácího utkání libereckých vlčáků.