0

1

3.

T.K.S. TJ Turnov - TJ Sokol Dvůr Králové nL 3:4pn
branky: 9. Jonáš Zakouřil, 40. Jaroslav Šmída, 56. Jaroslav Šmída - 19. Kristián Hráský, 31. Martin Heřmanský, 43. Petr Janíček, N Rudolf Suk; rozhodčí: Jakub Mauer - Jakub Horák; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Luděk Horáček 35 - David Stibor 29; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:0
Komentář domácích Jiránek Tomáš (Trenér): Ze zápasu, ve kterém jsme povětšinu času diktovali tempo hry a soupeře pouštěli do gólovek pouze z našich chyb, jsme mohli mít jak tři body, tak žádný. Suma Sumárum. Bod s pokorou bereme a příští tejden už pojedeme pro tři body do Benátek. Děkujeme fanouškům za podporu na úkor sestupu, soupeři za férově tvrdé utkání a také rozhodčím. P.S. - Turnováku bodnu tě, až půjdeš na kutě už znova poslouchat nechci, proto budeme v příštím vzájemném zápase tříbodoví. Nejsme na Slavii abychom do tohoto sportu tahali nenávistný děkovačky :)
Komentář hostů Zíbr Tomáš (Vedoucí): Rychlý, tvrdý zápas, ve kterém jsme měli více šancí, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Vyzdvihl bych bojovnost VŠECH našich hráčů. Jsem rád, že jsme si udrželi skvělou kabinu z minulého roku a dokonce o pár kvalitních kousků posílili :) Díky soupeři, rozhodčím a divákům za férový zápas.
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.K.S. TJ Turnov hráč #24 Matěj Hájek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL hráč #13 Rudolf Suk a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.K.S. TJ Turnov hráč #97 Šimon Janoušek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL hráč #48 Jan Baudisch , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.K.S. TJ Turnov hráč #3 Filip Dědek , ale gól nevstřelil.
55:23 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #11 Ondřej Šmída (3:3)
54:16 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
53:46 Vyloučen hráč #29 Jakub Janoušek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
53:46 Vyloučen hráč #99 Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
53:02 Domácí ubránili druhou přesilovku
52:27 Další úspěšný zákrok pro domácího brankáře
51:40 Velkou šanci hostů v přesilovce zastavil domácí brankář
51:02 Vyloučen hráč #21 Jaroslav Šmída družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
42:19 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #20 Karel Vašák (2:3)
30:59 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #18 Martin Heřmanský bez asistence (1:2)
29:57 Dvě velké šance hostů se štěstím vychytal brankář domácích
29:37 Domácí ubránili první oslabení tohoto zápasu
28:05 Hosté tlačí na obranu domácích a mají šanci otočit skore
27:37 Vyloučen hráč #21 Jaroslav Šmída družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
26:42 Velká šance domácích skončila těsně mimo branku
26:07 Hosté nepouští domácí ke střele
24:56 Vyloučen hráč #10 Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za blokování florbalky
23:58 Hosté měli dvě velké šance, jednu zastavil brankář domácích, druhá minula branku
22:56 Hosté měli velkou šanci před brankou domácích
21:08 Domácí nedokázali proměnit přesilovku
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:40 Obrana hostů zatím zvládá první přesilovkový nápor domácích
19:08 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za zdržování hry
18:39 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #73 Jakub Jebousek (1:1)
18:15 Týmy jsou zatím vyrovnané
16:53 Protiútok hostů byl zastaven ve středu hřiště a domácí se dostali ke střele, která ale minula
08:19 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:0
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #85 Jonáš Zakouřil, asistoval #9 Lukáš Maršík (1:0)
08:02 Šance hostů skončila mimo
07:00 Domácím se nedaří rozehrát
04:55 Brankář hostů zastavil šanci domácích v brankovišti a posílá svůj tým do protiútoku
03:15 Protiútok hostů se nedostal ke střele, ale působí domácí obraně problémy
02:05 Domácím se nedaří dostat do útoku proti silné obraně hostů
00:32 Hosté začínají velmi aktivně a podařilo se jim získat velkou šanci před brankou domácích
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u prvního zápasu Divize C mezi domácím týmem T.K.S. TJ Turnov a hosty z týmu TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem.