2

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Česká Lípa - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:11
branky: 38. Šárka Minářová, 41. Kateřina Hanzlíková, 49. Kateřina Hanzlíková, 57. Štěpánka Haklová - 12. Kamila Kaslová, 13. Andrea Košťálová, 14. Daniela Lorencová, 16. Anna Alexandra Suková, 17. Michaela Mašková, 26. Andrea Košťálová, 27. Anna Alexandra Suková, 28. Daniela Lorencová, 32. Terezie Lejbová, 47. Michaela Mašková, 47. Andrea Košťálová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 20 - Kateřina Valečková 26; po třetinách: 0:5, 1:4, 3:2
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Půl zápasu velice organizovaný a zodpovědný výkon, v útoku dostatečně efektivní. Pak jsme z toho bohužel udělali zápas pouťového utkání, soupeř přidal na tempu a my jsme byli nadále uspokojeni vysokým vedením. Děkujeme soupeři za lekci z poslední třetiny a místním supporters za atmosféru, bavili sebe i zbytek haly.
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Dvě třetiny hrůza děs a běs. Ve třetí třetině jsme vytasily žolíka a díky tomu jsme začly dávat goly. To jak jsme hrály ve třetí třetiny si musíme přenést do zítřejšího zápasu, abychom mohli získat body. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
57:12 Vyloučen hráč #8 Šárka Minářová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
56:49 GÓL FBC Česká Lípa! 4:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #22 Michaela Mazurová (4:11)
56:06 Hosté rozehrávají v útočném rohu
51:45 Hosté v útočných pozicich
50:09 Lípa rozehrává v utoku
48:54 GÓL FBC Česká Lípa! 3:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #81 Lucie Smrčková (3:11)
48:45 Cháberova jde do strely
46:53 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová, asistoval #4 Michaela Mašková (2:11)
46:22 Buly pro domácí
46:21 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #11 Andrea Žižková (2:10)
44:20 Pavlíková v šanci
40:28 GÓL FBC Česká Lípa! 2:9
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková bez asistence (2:9)
40:01 Buly vyhrávají hoste
40:00 Střely ve 2. části: 14:12
38:12 Lípa v utoku
37:07 GÓL FBC Česká Lípa! 1:9
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #8 Šárka Minářová, asistoval #10 Markéta Cháberová (1:9)
36:00 Lípa získává míček a jde do utoku.
34:36 Hosté rozehrávají v utoku
31:48 Buly vyhrávají hosté
31:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #42 Terezie Lejbová, asistoval #95 Daniela Lorencová (0:9)
30:01 Lípa rozehrává od vlastní branky
28:07 Lípa rozehrává v útočném rohu
27:16 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #95 Daniela Lorencová, asistoval #79 Victoria Binědová (0:8)
26:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #88 Andrea Košťálová (0:7)
26:28 Lípa v utoku
25:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:6
24:11 Hosté rozehrávají na pulce
23:25 Vyloučen hráč #4 Michaela Mašková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
22:15 Hosté se dostávají do utoku
20:01 Prvni buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:00 Lípa v šanci.
17:30 Plzen střídá na míčku.
16:33 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #88 Andrea Košťálová (0:5)
15:01 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (0:4)
14:08 Hraje se ze strany na stranu.
13:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #95 Daniela Lorencová, asistoval #42 Terezie Lejbová (0:3)
12:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová, asistoval #98 Kamila Kaslová (0:2)
11:13 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #15 Kristýna Krutinová (0:1)
11:13 Buly vyhrávají domácí.
09:35 Ševčíková v šanci.
07:54 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
05:21 Lípa rozehrává v útočném rohu.
03:29 Domácí se dostávají do útoku.
01:24 Hosté rozehrávají na vlastní polovině.
00:01 Prvni buly tohoto utkání vyhrávají hosté.