2

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

SK Meťák České Budějovice - TJ Sokol Nové Strašecí 11:2
branky: 8. Petra Skříšovská, 9. Klára Asterová, 23. Petra Skříšovská, 24. Anežka Macháčková, 29. Julia Tomaili, 30. Vu Dieu Linh Trinh, 53. Petra Skříšovská, 54. Klára Asterová, 56. Vu Dieu Linh Trinh, 59. Julia Tomaili, 60. Johana Tušlová - 33. Anna Vobořilová, 53. Anna Vobořilová; rozhodčí: Radek Chýna - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 1:0 + Veronika Kučerová 4; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Veronika Šedivá 22, Kristýna Petržalová 13 - Vendula Lisá 22; po třetinách: 2:0, 4:1, 5:1
60:00 Komentář domácích Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Dnes nám to úplně nesedělo na hokejkách a chvílemi jsme se přizpůsobovaly hře soupeřek a byla to víc plácaná, než florbal. Jinak až na tyto chvíle jsme odehrály velmi slušný zápas a po celou dobu kontrolovaly výsledek. Děkujeme chlapcům z A týmu, kteří nám přišli fandit. Soupeřkám přejeme hodńě štěstí do zbytku sezony.
60:00 Komentář hostů Kleknerová Kristýna (Trenér): Dnes nám chyběla koncovka, na začátku také nohy, ale lehká hádka na střídačce všem bodla a začaly jsme od nula jako tým. Bohužel střídačka co se neozve si asi nezasloží nic. Třetí tým pecka. Děkujeme
60:00 Střely ve 3. části: 15:14
59:59 Vyloučen hráč #10 Klára Asterová družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:30 GÓL SK Meťák České Budějovice! 11:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #23 Johana Tušlová, asistoval #14 Markéta Míchalová (11:2)
58:37 Timeout SK Meťák České Budějovice
58:37 Vyloučen hráč #7 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
58:02 GÓL SK Meťák České Budějovice! 10:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #13 Julia Tomaili, asistoval #10 Klára Asterová (10:2)
57:08 Meťák už kontroluje hru
56:08 Linh Trinh se individuální příprava vyplácí
55:43 GÓL SK Meťák České Budějovice! 9:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Vu Dieu Linh Trinh, asistoval #66 Eliška Bártová (9:2)
54:41 Střídající Petržalová zatím Meťák drží
53:07 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Klára Asterová, asistoval #25 Anežka Macháčková (8:2)
52:48 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #26 Tereza Procházková (7:2)
52:36 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #8 Anna Vobořilová bez asistence (6:2)
51:42 Ze hry má více Meťák
48:55 Hráčky Strašecího začínají nečistě dohrávat
45:39 Doležalová běžela sama na branku a byla faulována. Nájezd nakonec neodpískán
44:15 Strašecí se snaží něco vytvořit, ale moc se jim to nedaří
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Kristýna Petržalová družstva SK Meťák České Budějovice
60:00 Třetí třetina začne ve 20:10
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
32:31 Trinh po krásné individuální akci nabídla Jozové krásnou krosovku, ta jí nevyužila
32:02 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #8 Anna Vobořilová, asistoval #2 Dominika Soukupová (6:1)
31:04 Dnešní zápas je festival nepřesných nahrávek
30:05 Bulvová netrefila prázdnou branku
29:17 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Vu Dieu Linh Trinh, asistoval #10 Klára Asterová (6:0)
28:40 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #13 Julia Tomaili, asistoval #39 Petra Skříšovská (5:0)
28:40 Únik Meťáku 2na0 úspěšně zakončen
23:52 Jako v první třetině dal Meťák dva rychlé goly
23:07 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #25 Anežka Macháčková bez asistence (4:0)
22:50 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #15 Marie Jozová (3:0)
20:00 Střely v 1. části: 7:12
20:00 Druhá třetina začne 19:32
15:30 Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí
10:42 Za Šedivou zvoní tyč
08:23 První dvě střely Meťáku končí golem
08:10 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Klára Asterová bez asistence (2:0)
07:28 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská bez asistence (1:0)
05:00 Macháčková měla první větší šanci, ale byla faulem zastavena
02:47 Hra má zatím vlažné tempo
00:37 Hra zatím na polovině Meťáku