8:3
    Natálie KÖNIGOVÁ
    (Šindelářová)

Florbal Chomutov - FBC Česká Lípa 8:3
branky: 3. Nela Fojtíková, 11. Viktorie Rázková, 17. Laura Vytrhlíková, 32. Adriana Hýsková, 39. Petra Malecká, 49. Viktorie Rázková, 53. Julie Urbánková, 59. Natálie Königová - 33. Kateřina Hanzlíková, 41. Daniela Jandáčová, 58. Štěpánka Haklová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 5:0; využití: 0:1; diváků: 152; zásahy brankářů: Lucie Brandejská 12 - Ada Červinků 24; po třetinách: 3:0, 2:1, 3:2
60:00 Komentář domácích: Už potřebujem puazu jako sůl hrajeme v křeči a moc upracovaně. Jsme rádi za splněnou povinost tří bodů , ale musim vyzdvihnout výkon soupeře který v 10 lidech se snažil odmakat poctivě zápas a myslím až na výsledek že mouhou být se svou hrou spokojení.,Štastnou a pohodovou cestu domu soupeři a nám více klidu na hole.
60:00 Komentář hostů Klivický Michal (Vedoucí): Výsledek je pro nás až moc krutý. Proti prvnímu týmu tabulky jsme předvedli celkem dobrý výkon. Bohužel jen navyužití přesilových her, ve kterých jsme inkasovaly dvě branky, které nás stály zdramatizování zápasu. Děkuji rozhočím za super výkon, více takových. Děkuji domácímu týmu a přejeme úspěchy v dalších zápasech.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:52 Poslední domácí útok, který zakládá Kamenická.
58:00 GÓL Florbal Chomutov! 8:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #4 Liliana Šindelářová (8:3)
57:41 GÓL FBC Česká Lípa! 7:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #22 Michaela Mazurová (7:3)
56:45 Timeout FBC Česká Lípa
56:45 Vyloučen hráč #97 Simona Mock družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:37 Timeout Florbal Chomutov
53:18 Kamenická se výborně vrátila do obrany a zábranila tak rychlému protiútoku České Lípy.
52:13 GÓL Florbal Chomutov! 7:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Julie Urbánková, asistoval #11 Adriana Hýsková (7:2)
50:45 Hýsková ostře pokácela Smrčkovou k zemi a Českolipští mohou založit útok.
48:43 GÓL Florbal Chomutov! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #14 Simona Pilíková (6:2)
46:15 Mela před českolipskou kasou, ale balónek se nedaří chomutovským hráčkám procpat do brány.
43:32 Chomutov zamkl svého soupeře na jejich obranné polovině a snaží se prosadit.
42:20 Dnešnímu utkání příhlíží 152 diváků.
40:49 GÓL FBC Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #18 Daniela Jandáčová bez asistence (5:2)
40:00 Střely ve 2. části: 9:4
38:18 GÓL Florbal Chomutov! 5:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká bez asistence (5:1)
38:18 Českolipské prokletí v přesilovkách stále setrvává.
37:32 Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:32 Poměr sil se na hřišti ještě víc zredukuje.
36:33 Vyloučen hráč #97 Simona Mock družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání
36:33 Chomutov jde opět do 4.
33:11 Vyloučen hráč #13 Julie Urbánková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání
32:07 GÓL FBC Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #29 Blažena Menšíková (4:1)
31:37 GÓL Florbal Chomutov! 4:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková bez asistence (4:0)
31:04 Vyloučen hráč #26 Eliška Bidmonová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká florbalka
29:19 Zpráva pro novináře: Šidlochová od nového roku opět bude oblékat chomutovský dres.
27:31 Cháberová se ocitá v zajímavé příležitosti, ale balóněk nakonec končí v rukavicích Brandejské.
25:14 Königová míjí prázdnou bránu.
24:57 Chomutovské hráčky tráví většinu hracího času na své útočné polovině.
20:32 Chomutov základá první útok v této třetině.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:11 Skvělý zákrok hostující Ady, která odráží míček helmou.
16:00 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (3:0)
13:42 Muck přišla o balonek, ale díky své bojovnosti ho získává zpět.
11:00 Lípa podlehla, ale dostává se k míčku a hned pokračuje do útoku.
10:45 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #12 Natálie Königová (2:0)
07:30 Lípa se dostala k míčku a Chomutov hned tvoří tlak.
06:55 Chomutov si vybojoval míček a zakládá útok.
02:14 Skvělá střela Fojtíkové, která otevírá toto utkání.
02:13 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #50 Petra Malecká (1:0)
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov.