7:2
    Martina ŠPETOVÁ
    (Duchková)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:2
branky: 2. Aneta Nigrinová, 6. Kateřina Radostová, 9. Angelika Bližňáková, 10. Aneta Nigrinová, 17. Lucie Mrázová, 53. Eliška Škvorová, 53. Běla Novotná - 47. Tereza Duchková, 57. Martina Špetová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 25 - Anna Urbanová 32; po třetinách: 5:0, 0:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Kovač František (Asistent trenéra): Jsem pochopitelně rád za další výhru, že tři body již po jedenácté v řadě míří na Vinohrady do šatny č. 11. Na druhou stranu, upřímně řečeno, očekával jsem, že nás tento víkend oba soupeři prověří mnohem více. Do dalších zápasů určitě musíme zlepšit efektivitu zakončení. Díky soupeři a rozhodčím za férový zápas, divákům a pořadatelům za podporu. SKV válec jede dál!
60:00 Komentář hostů Procházka Vít (Trenér): Zápas rozhodla 1. třetina, ve které jsme dostali brutální lekci z produktivity, prudké sluníčko nám taky moc nepomohlo. Pak jsme udělali výrazné změny a zlepšili se, ale opět nás dohnalo neproměňování vyložených šancí. Máme za sebou 5 velmi těžkých zápasů ve třech víkendech, už nám asi nezbývala kapacita na zvrat. Díky holkám za bojovnost až do konce a gratulujeme soupeři k bodům.
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
59:59 Hráčky Vinohrad v tomto zápase vítězí a berou cenné tři body.
58:50 Duchková se snaží přidat další gol, Kreisigerová opět chytá.
58:23 Trnková našla Dobisíkovou, která zakončuje bekhendem, tuto střelu golmanka viděla a chytá.
57:50 Machalová zachytila nahrávku, ale po té nahrála do protiútoku hráčce z Plzně.
57:47 Tento zápas se dohraje v klidu, o výsledku tohoto zápasu, už je rozhodnuto.
56:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #55 Tereza Duchková (7:2)
55:01 Posledních pět minut do konce utkání, domáci si jdou pomalu, ale jistě pro tři body.
52:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #17 Lucie Mrázová (7:1)
52:12 Hezký únik Dobisíkové, která našla volnou Škovorou a ta přidává další branku.
52:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #69 Eliška Škvorová, asistoval #96 Anežka Dobisíková (6:1)
49:21 Rozehrávka z velého brankoviště končí v bloku domácích hráček.
46:12 I hosté se dočkali prvního golu, krásné přečíslení, která přesně do horního rohu brány zakončila Duchková.
46:05 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková, asistoval #98 Kamila Kaslová (5:1)
45:27 Bližňáková si prohodila hráčku na středu a pokračuje sama na bránu.
40:01 Je před námi poslední třetina tohoto utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:59 V této třetině se golu nedočkáme, stav po dvou třetinách je stále 5:0 pro domácí.
39:34 Plzeň teď také v šanci, ale Kreisigerová stále drží čisté konto.
39:01 Krásný únik Vesecké, ale ani napohrudé nepřekonala hostující golmanku.
36:01 Nigrinová se skvěle vymotala ze zdvojení a dlouhou křižnou nahrávkou posouvá na Trnkovou.
33:31 Golová příležistost Bližňákové, avšak byla už moc blízko u golmanky, trefuje pouze do ruky.
31:00 Tato třetina je pořád bez golu, hra se přelévá nahoru a dolu.
28:40 Hráčky Plzně opět v šanci, ale stále se jim nedaří trefit bránu.
24:40 Hezká nahrávka od Trnkovém před branku, golmanka hostí v této třetině stále nepouští další branku.
21:05 Dobrá kombinace Nigrinové a Bližňákové, golmanka hostí pozorná a tuto střelu chytá.
20:01 Je před námi další dvacetiminutovka, vhazování opět pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 15:8
19:34 V poslední minutě nebezpeční únik Ježdíkové po mantinelu, ale netrefuje branku.
16:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Lucie Mrázová bez asistence (5:0)
15:50 Ježdíková vystihla nahrávku od Novotné a míří na bránu, ale přestřeluje.
13:30 Kaslová si prohodila dvě hráčky a míří sama na bránu.
12:11 Radostová na středu si hezky obhodila protihráčku.
10:00 Už v desáté minutě Vinohrady vedou 4:0, kdy Nigrinová střelou po zemi k tyčce překonala hostující golmanku.
09:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #26 Angelika Bližňáková (4:0)
08:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #69 Eliška Škvorová (3:0)
06:20 Další skvělý zákrok Kreisingerové, která držní čisté konto.
05:23 Radostová ze standarní situace před bránou trefuje a navyšuje skore na 2:0.
05:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #84 Eliška Hladíková (2:0)
04:00 Hosté měli šanci vyrovnatnat, ale Kreisingerová se nenachala překvapit a chytá.
03:59 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #6 Anna Alexandra Suková.
03:14 Krásná kombinace domácích, ale Trnková netrefuje bránu.
02:38 Tenta branka hostí platit nebude, došlo k faulu na domácí golmanku.
01:40 Máme tady první branku domácího týmu, po nahrávce od Bližnákové se trefuje Nigrinová.
01:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
00:01 Zahajovací vhazování pro Plzeň.
00:00 Dobrý den, vitám vás u zápasu  14. kola 1. ligy žen, kde domácí celek Sokol Královské Vinohrady vyzve FBš Slavia Plzeň.