• 59 58:35
    11:9
    ()

SK Meťák České Budějovice - FBC Česká Lípa 11:9
branky: 3. Johana Tušlová, 6. Klára Jiříková, 11. Aneta Lisová, 23. Klára Asterová, 36. Petra Skříšovská, 37. Klára Jiříková, 53. Anežka Macháčková, 54. Klára Jiříková, 57. Klára Jiříková, 58. Anežka Macháčková, 59. Klára Jiříková - 3. Markéta Cháberová, 4. Kateřina Hanzlíková, 9. Daniela Jandáčová, 17. Daniela Jandáčová, 19. Štěpánka Haklová, 23. Markéta Cháberová, 24. Blažena Menšíková, 24. Karolína Zikmundová, 31. Klára Jiříková; rozhodčí: Jan Lukáč - Matěj Pavliš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Veronika Šedivá 27 - Ada Červinků 37; po třetinách: 3:5, 3:4, 5:0
60:00 Komentář domácích Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Dnes jsme dvě třetiny tahali za kratší konec, nedařilo se nám a dělali jsme zbytečné chyby. Ve třetí třetině jsme se morálně zvedli a nechali na hřisti maximum. Moc děkuji holkám za skvělý výkon a soupeři chválím výborné fanoušky, které sebou přivezli.
60:00 Komentář hostů Klivický Michal (Vedoucí): Bohužél dnešní zápas jsme si totalně prohráli sami, vice k tomu není co řici. Děkujeme domácimu týmu za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 17:9
60:00 Děkujeme domácímu a hostujícímu týmu za pěkný zápas. Také děkujeme fanouškům České Lípy za krásnou atmosféru v průběhu celého zápasu
58:35 GÓL SK Meťák České Budějovice! 11:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Klára Jiříková bez asistence (11:9)
58:35 Hostujícím se risk bez brankářky nevyplatil, Jiříková utvrzuje skóre na stranu Meťáku
57:22 GÓL SK Meťák České Budějovice! 10:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #25 Anežka Macháčková, asistoval #39 Petra Skříšovská (10:9)
57:22 Třetí třetina bezkonkurenčně patří hráčkám Meťáku, srovnaly a teď se dokonce dostaly do vedení
56:28 Timeout FBC Česká Lípa
56:28 GÓL SK Meťák České Budějovice! 9:9
56:22 Po neúspěšné rozehrávce se míčku ujímá Jiříková a sama na brankářku dává gól. Utkání je po dlouhé době nerozhodné
55:01 Tušlová netrefuje dorážku
53:17 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #10 Klára Asterová (8:9)
53:17 Jiříková dramatizuje utkání, Meťáku už chybí jen jeden gól na srovnání
52:02 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #25 Anežka Macháčková, asistoval #3 Aneta Lisová (7:9)
52:02 Třikrát dorážely hráčky Meťáku, fanoušci Lípy si žádají video, prý viděli faul. Bohužel pro ně video nemáme
49:28 Šedivá krásně vyčapala střelu hráčky z Lípy
48:40 Lisové střela ze standartky končí nad
47:32 Jandáčové střela neletěla tak, jak by si představovala
44:45 Jiříkové sklouzl těsně před střelou míček z čepele
42:45 Fanoušci Lípy zpříjemňují atmosféru tohoto zápasu neustálým fanděním. Nebudu vám ale lhát, už nás z nich bolí hlava
41:12 Macháčkové střela končí v rohu
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají hráčky České Lípy
40:00 Střely ve 2. části: 15:14
40:00 Lípa zvýšila svůj náskok, stav utkání po druhé třetině je 6:9. Hráčky Meťáku se v třetí třetině dají vše do toho, aby tento zápas vyhrály
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
36:56 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:9
36:56 Po krásné akci Jiříková snižuje na 6:9
35:37 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská bez asistence (5:9)
35:37 Skříšovská snižuje na 5:9
35:01 Meťák zkouší vše, aby vyrovnali, bohužel se jim to nedaří
33:56 Sedláčkové nesedla střela, která končí nad bránou
31:43 Pavlíková z půlky trefuje tyč
30:50 GÓL FBC Česká Lípa! 4:9
Vlastní branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Klára Jiříková (4:9)
30:50 Od Jiříkové se nešťastně odrazil balón do vlastní brány
29:52 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #10 Klára Asterová.
29:52 Červínků prokoukla kličku Asterové, skóre zůstává stejné
29:52 Hráčka Lípy zasahovala z brankoviště zasahovala do hry, následuje nájezd Meťáku
29:03 Menšíková běžela kolem mantinelu sama na brankářku, trefuje se vedle
27:52 Jiříková v krásné šanci trefuje jen tyčku
26:03 Celou dobu zápasu nás doprovází neustálé podporování lipského kotle s bubny, proti kterému fanoušci Meťáku nemají šanci
23:33 GÓL FBC Česká Lípa! 4:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Karolína Zikmundová, asistoval #36 Martina Gembecová (4:8)
23:33 Meťák stáhl brankový rozdíl na pouhý jeden gól, hráčky České Lípy však odpověděly nekompromisně a již vedou o čtyři góly
23:00 GÓL FBC Česká Lípa! 4:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #31 Adéla Měchurová (4:7)
22:48 GÓL FBC Česká Lípa! 4:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #38 Nela Meďášová (4:6)
22:23 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Klára Asterová, asistoval #3 Aneta Lisová (4:5)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Meťák
20:00 Střely v 1. části: 15:13
20:00 První třetina nabídla celkem osm gólů. Do vedení se dostala FBC Česká Lípa, která vede o dva góly. Uvidíme, zda se v další třetině opět povede Meťáku srovnat, nebo jestli se mu opět povede dostat do vedení
18:29 GÓL FBC Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #19 Karolína Zikmundová (3:5)
18:29 Lípa zvyšuje svůj náskok. Halková pálí z půlky a dává gól
16:48 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #18 Daniela Jandáčová bez asistence (3:4)
15:13 Střela po úniku Jiříkové podel manťáku byla vychytána
14:23 Před bránou Meťáku se Lípa snažila dorazit,  bohužel pro ně, míček končí za mantinelem
10:24 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #3 Aneta Lisová bez asistence (3:3)
10:23 Po střele Meťáku se jako první před bránou zorientovala Lisová a máme znovu vyrovnáno
09:23 Akci 3 na 2 Meťáku zastavuje až Červínků
08:54 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
08:16 Hra se přelívá z jedné strany na druhou, co je ale jisté je to, že lipští fanoušci opravdu chtějí, aby jejich tým vyhrál
05:31 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #26 Tereza Procházková (2:2)
05:31 Góly padají tak rychle, že nestíhám zapisovat. Jiříková z voleje trefila skákající balónek, který končí za zády Červínkové
03:44 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #25 Štěpánka Haklová (1:2)
02:55 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
02:55 A už máme srovnáno, lipská hráčka Cháberová dává první gól hostujícího týmu
02:28 Netrvalo dlouho a skóre otevírá Tušlová
02:27 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #23 Johana Tušlová, asistoval #83 Klára Jiříková (1:0)
00:01 První buly je za námi a lipský kotel už pilně fandí
00:01 Dobrý den, vítám Vás na 13. kole 1. ligy žen. Dnes se v Českých Budějovicích utká Sk Meťák České Budějovice s FBC Česká Lípa. Přejeme oběma stranám hodně štěstí