• 49 48:25
    4

Video

FBC Česká Lípa - ACEMA Sparta Praha 4:8
branky: 2. Štěpánka Haklová, 3. Lucie Smrčková, 31. Lenka Ševčíková, 40. Daniela Jandáčová - 3. Kateřina Peterková, 10. Dominika Horáčková, 15. Monika Zikmundová, 20. Kateřina Peterková, 36. Markéta Šporová, 40. Kateřina Peterková, 46. Dominika Horáčková, 46. Kateřina Peterková; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 4 + Nela Meďášová 4:2; využití: 1:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 22 - Karolina Hujerová 17; po třetinách: 2:4, 2:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Utkání začalo nadějně, když jsme otevřeli skóre vedením 2:1. Bohužel, koncem první třetiny jsme ztratili kontrolu a soupeřky dokázaly otočit stav ve svůj prospěch na 2:4. To byl první zlom, který nám značně zkomplikoval cestu dále. Druhá třetina začala poněkud neaktivně - sice jsme v něm skórovali, ale soupeř nás přestřílel. Závěr utkání je už škoda slov a výsledek akorát ukazuje, jak jsme nedokázali reagovat na hru. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Asistent trenéra): Dnes jsme předveli nevýrazný výkon daleko pod našimi možnostmi. Zlepšení přišlo až ve třetí třetině, která ale de facto skončila škaredým faulem od hostující hráčky, který do sportu nepatří. Klobouk dolů ale před soupeřovým realizačním týmem za fair-play gesto.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:00 Lípa rozehrává z vlastního rohu.
58:19 Lípa dostala standartní situaci před brankovištěm Sparty.
57:34 Haklová s Měchurovou kombinují.
55:52 Mazurová dostala bohužel těžkou přihrávku a střela míří nad bránu.
54:30 Na hřišti je vidět únava obou týmů. Vkládají do zápasu maximum sil.
52:55 Nához Haklové do předbrankového prostoru bez zakončení.
52:00 Sparta střídá přesilovkovou lajnu.
51:00 Domácí jsou pod tlakem Sparty.
49:25 Oba týmy přitvrzují v osobních soubojích tělem.
48:25 Vyloučen hráč #38 Nela Meďášová družstva FBC Česká Lípa na 2+2 minuty za hrubost
48:25 Vstřelený gól kvůli zranění neuznán.
45:37 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #52 Denisa Vajdlová (4:8)
45:37 Buly ovládli domácí a hned se ženou dopředu.
45:30 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #19 Dominika Horáčková, asistoval #21 Kateřina Peterková (4:7)
44:30 Soukupová ukázala své umění.
43:33 Hosté drží balónek na svých čepelích.
42:30 Míček se stále drží na půlce hostí.
41:00 Hpsté rozehrávají.
40:44 Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #25 Štěpánka Haklová.
40:01 Vhazování vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:58 GÓL FBC Česká Lípa! 4:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #18 Daniela Jandáčová, asistoval #88 Petra Pavlíková (4:6)
39:08 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #87 Michaela Tyllerová (3:6)
39:08 Hosté znovu odskakují dalším gólem.
37:20 Jandačová vyzkoušela reflexy golmanky Sparty.
36:30 Oslabení domácích zatím úspěšně bráněné.
35:51 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #26 Markéta Šporová, asistoval #52 Denisa Vajdlová (3:5)
35:48 Domácí zkouší hrát i ve 4 dopředu.
35:43 Vyloučen hráč #32 Kateřina Sedláčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání
34:20 Vyloučen hráč #18 Daniela Jandáčová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zvedání florbalky
33:30 Medášová s Haklovou rozehrávají zezadu.
31:40 Hosté na balónku.
30:06 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (3:4)
30:00 Česká Lípa neskutečně kombinuje a presuje.
29:51 Vyloučen hráč #18 Nikola Křemenáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
28:45 Pavlíkové střela bez úspěchu.
27:53 Na domácí se valí jeden útok za druhým, který je následně hned oplacen.
27:00 Diváci bouřlivě povzbuzují Českou Lípu.
26:00 Domácí pod tlakem Sparty.
23:33 Menšíková si vybojovala rozehru.
23:00 Pavlíková sama na bránu, avšak bez úspěchu.
21:00 Domácí brání velice úspěšně. Soukupová neskutečný zákroky.
20:16 Vyloučen hráč #38 Nela Meďášová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
20:01 Vhazování vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:50 Střala domácích těsně vedle branky Sparty.
19:25 Vhazování vyhrávají hosté a hned zahajují útok.
19:24 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #19 Dominika Horáčková (2:4)
18:18 Domácí i přes oslabení presují.
17:55 Domácí rozehrávají z rohu.
16:36 Vyloučen hráč #64 Kateřina Hanzlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
16:36 Za ubránění vstřelení gólu zaplatila Hanzlíková a skončila na trestné.
15:00 Pavlíková zkusila vystřelit, avšak pouze do brankářky.
14:19 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #20 Monika Zikmundová, asistoval #23 Pavla Lišková (2:3)
13:30 Šance domácích před brankou Sparty bez úspěchu.
13:00 Domácí rozehrávají z rohu.
12:00 Oba týmy střídají.
10:35 Smrčková neskutečně brání valící se útok.
09:30 A máme vyrovnáno, Sparta stále na balónku.
09:07 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #19 Dominika Horáčková, asistoval #18 Nikola Křemenáková (2:2)
07:30 Rozehrávka České Lípy a následuje pres Sparty.
06:00 Hostí v šanci.
04:20 Domácí vystřídali a na hřišti jsou čerstvé odpočaté hráčky.
03:23 Vyloučen hráč #19 Dominika Horáčková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání
03:23 Domácí mají šanci navýšit náskok branek.
03:00 Hanzlíková kličkuje hřištěm.
02:40 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #81 Lucie Smrčková, asistoval #18 Daniela Jandáčová (2:1)
02:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #21 Kateřina Peterková bez asistence (1:1)
02:00 Sparta na balónku.
01:00 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #41 Tereza Daniela Vítková (1:0)
00:59 Haklová střílí z půlící čáry.
00:01 Úvodní vhazování vyhrávájí hosté.