• 59 58:38
    4:8
    Nina SCHUMANNOVÁ

TJ Sokol Nové Strašecí - FAT PIPE Tigers Start98 4:8
branky: 7. Kristýna Kleknerová, 35. Kateřina Bünterová, 39. Kateřina Bünterová, 59. Nina Schumannová - 7. Minh Anh Pham, 15. Michaela Moravcová, 16. Nikola Skoková, 29. Karolína Janatková, 31. Michaela Moravcová, 35. Eva Křtěnová, 37. Nikola Skoková, 58. Nikola Skoková; rozhodčí: Jan Dvořák - Tomáš Nechutný; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Vendula Lisá 29 - Eliška Držíková 16; po třetinách: 1:3, 2:4, 1:1
60:00 Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér): Dnes se to hodnotí těžce. V zápase jsme až na pár chvilek diktovali tempo, byli na balonku, tvořily si šance, přesto se v v tomto "florbalovém" utkání našlo pár kaňek, nebudu radši zmiňovat. Za 3 body jsme rádi, těšíme se na zítřejší zápas, který snad bude v lepším temou. Soupeři děkujeme za zápas a velice se těšíme na odvetu..
60:00 Komentář domácích Kleknerová Kristýna (Trenér): Za nás odmakané utkání, viděly jsme že umíme hrát i proti dobrému soupeři. Zítra znovu a lépe. Děkujeme moc soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
58:38 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (4:8)
57:53 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:8
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková z trestného střílení (3:8)
56:09 Bunterová se mazlí s gólmankou hostů
52:03 Další neproměněný únik Malíkové
49:19 Od Vobořilové na Malíkovou do úniku, gól ale nepadl
44:01 Vyloučen hráč #4 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
38:09 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Kateřina Bünterová, asistoval #29 Viktorie Štiková (3:7)
36:31 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:7
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #19 Eva Křtěnová (2:7)
35:25 Hvězdná dvojice je zpět, Bunterová po přihrávce od Kleknerové střílí svůj první gól za Zebry v kategorii žen
34:39 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #19 Eva Křtěnová bez asistence (2:6)
34:25 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Kateřina Bünterová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (2:5)
34:20 Nádherný zákrok brankářky hostů
30:36 Hráčky Startu si připisují další gól dorážkou u brány
30:35 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #15 Mayya Lytorova (1:5)
30:27 Petrová odstavila protihráčku svým krásným pozadím
28:40 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #19 Eva Křtěnová (1:4)
27:45 Vyloučen hráč #4 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za bránění ve hře
15:21 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #27 Nikola Skoková, asistoval #9 Alžběta Řeháková (1:3)
14:45 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #55 Emilie Skalíková (1:2)
14:40 Přihrávky Strašcí před bránu bohužel nemá kdo dorazit
11:30 V přesilovce Strašecí jsou na míčku převážně hráčky Startu
11:06 Vyloučen hráč #54 Eliška Rojíčková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za špatné střídání
08:25 Vyloučen hráč #6 Dominika Soukupová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za špatné střídání
06:30 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #96 Minh Anh Pham, asistoval #77 Denisa Bubeníková (1:1)
06:30 Hosté okamžitě vyrovnávají
06:15 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #7 Zuzana Tučková (1:0)
06:15 Střela Kleknerové z půlky přímo do šibenice