• 48 47:28
    4:6
    (Poláková)

Florbal Ústí - ACEMA Sparta Praha 4:6
branky: 6. Lucie Špírková, 24. Klára Mečířová, 29. Eliška Poláková, 48. Klára Mečířová - 7. Denisa Vajdlová, 9. Lucie Zemanová, 13. Dominika Horáčková, 14. Dominika Horáčková, 14. Monika Zikmundová, 42. Dominika Horáčková; rozhodčí: Vojtěch Grohol - Petr Dunaj; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 27 - Karolina Hujerová 20; po třetinách: 1:5, 2:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Do první třetiny jsme nastoupili s tím, že chceme hrát na tři lajny. Kvalitu jsme na to dnes neměli a to rozhodlo utkání. Soupeř v dalších dvou třetinách přidal už pouze jediný gól. Nám bohužel zůstal v hlavách špatný vstup do utkání a zápasem jsme se protrápili až do konce. Oceňuji atletičnost, jakou předvedli některé hráčky soupeře, tento element nám momentálně velmi chybí. Dnes opět bez bodů s týmem, se kterým rozhodně můžeme na body s klidem pomýšlet.
60:00 Komentář hostů Ježil Dan (Trenér): Dnes to z naší strany byl zápas jako na houpačce. Chvílemi jsme předváděli velmi dobrý výkon vyspělého týmu, který snesl přísné parametry, abychom následně polevili a dovolili soupeři se dostat do tlaku. Velký posun jsme udělali v našich hlavách, troufám si říct, že na začátku sezony bychom v podobně vypjatém závěru znervózněli a měli problém zápas dohrát v relativním klidu, jako tomu bylo dnes.
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
56:36 Hostí strefují pouze tyčku branky Dlouhé.
54:15 Mlatečková totálně zachránila situaci a v momentě kdy Dlouhá nebyla celým svým tělem v bráně zastoupila prázdné místo a zabránila tak přečíslení.
52:20 Špírková neskutečná! Výborně vyblokovala střelu na Dlouhou.
47:28 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #5 Eliška Poláková (4:6)
45:22 Velká šance téměř stejná jako Kocianové nastala i hostujícího týmu, kdy stačilo jen málo k přečíslení.
42:50 Kocianová byla v obrovské šanci na přečíslení do prázdné branky, ale bohužel ji míček sjel z čpele její florbalky.
41:33 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #19 Dominika Horáčková, asistoval #52 Denisa Vajdlová (3:6)
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:10 Hostí předvedli nadějnou akci na branku Dlouhé, nakonec ale hráčce při ukončování sjel míček z čepele.
34:50 Na Dlouhou lletěla jedna střela za druhou, ale všechny zvládla vychytat za pomocí ochrany od Špírkové.
32:57 Kocianová ostře vystřelila přímo do brankářky hostí!
28:29 GÓL Florbal Ústí! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #18 Ema Mlatečková (3:5)
27:19 Akce domácích před brankou hostí byla překažena.
25:47 Poláková výborně vystřelila z prihrávky, ale brankářka hostí je stále v pozoru.
24:45 Dlouhá předvedla neskutečný zákrok.
23:59 GÓL Florbal Ústí! 2:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #18 Ema Mlatečková (2:5)
22:42 Kubíkové střela byla zblokována!
22:33 Mlatečková výborně vyblokovala střelu na Dlouhou.
21:50 Vyloučen hráč #3 Lucie Špírková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
20:15 Napínavá situace před brankou domácích, naštěstí ale nedošlo k přečíslení.
20:00 Střely v 1. části: 9:14
13:58 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #20 Monika Zikmundová, asistoval #78 Nicol Jakešová (1:5)
13:28 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #19 Dominika Horáčková, asistoval #21 Kateřina Peterková (1:4)
12:49 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
10:38 Ostrá střela Mlatečkové byla zblokována!
08:24 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #19 Dominika Horáčková (1:2)
06:32 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #52 Denisa Vajdlová, asistoval #21 Kateřina Peterková (1:1)
05:03 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #18 Ema Mlatečková (1:0)
02:18 Dlouhá si připisuje první zákrok na své konto.
00:01 Úvodní buli pro tým domácích.
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního zápisu.