Karolína SNOPOVÁ
    (Trnková)

Video

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Česká Lípa 17:5
branky: 3. Angelika Bližňáková, 10. Angelika Bližňáková, 12. Angelika Bližňáková, 12. Lucie Mrázová, 15. Natalie Vesecká, 16. Angelika Bližňáková, 17. Kateřina Radostová, 21. Angelika Bližňáková, 24. Anežka Dobisíková, 29. Natalie Vesecká, 32. Karolína Nováková, 38. Kateřina Radostová, 38. Natálie Jirková, 44. Aneta Nigrinová, 51. Natalie Vesecká, 58. Natalie Vesecká, 59. Karolína Snopová - 14. Blažena Menšíková, 33. Štěpánka Haklová, 39. Štěpánka Haklová, 49. Kateřina Hanzlíková, 53. Petra Pavlíková; rozhodčí: Samuel Uhliarik - David Hertz; vyloučení: 3:7; využití: 4:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 20 - Nikola Soukupová 34; po třetinách: 7:1, 6:2, 4:2
60:00 Komentář hostů: Hostující trenér se nedostavil k vyjádření.
60:00 Komentář domácích Skála Jan (Trenér): Jsme rádi, že jsme od začátku zápasu diktovali tempo hry a opět to bylo vidět i na našem skóre. Soupeř nám dneska moc odporu nekladl a proto jsme si mohli vyzkoušet na hřišti plno herních situacích. Musím holky pochválit za to, jak byly po celou dobu hladové po gólech. Díky soupeři, divákům a SKVělým pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
58:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 17:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #32 Nikola Trnková (17:5)
58:22 Další dva rychlé góly domácích, dnes je to tedy kanonáda!
57:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 16:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #86 Michaela Hořejší (16:5)
56:03 Přesilová hra tentokrát žádnou branku nenabídla
53:55 Vyloučen hráč #88 Petra Pavlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
53:55 V pořadí již osmé vyloučení za sekání přináší početní výhodu domácím
52:38 GÓL FBC Česká Lípa! 15:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #22 Michaela Mazurová (15:5)
52:38 Po nepovedeném střídaní domácích přidává Česká Lípa pátou branku.
51:49 Průnik Novotné skončil jen v noze českolipské hráčky.
50:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 15:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #28 Karolína Nováková (15:4)
50:47 Po přihrávce od Novákové se krásným gólem prosazuje Natalie Vesecká
48:47 GÓL FBC Česká Lípa! 14:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #22 Michaela Mazurová (14:4)
48:47 Sekání domácích přináší početní výhodu na českolipské straně, hostující hráčky ji využívají
47:43 Vyloučen hráč #56 Sofie Gärtnerová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
47:12 Hezká akce Snopové a Trnkové měla oči, gól však nepřinesla
45:19 Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
45:19 Máme tu další bránění ve hře od hostujícího celku a tedy možnost na navýšení skóre od SKV
43:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 14:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #26 Angelika Bližňáková (14:3)
43:37 A domácí trestají, 14. branku SKV přidává Aneta Nigrinová
41:41 Běla Novotná skončila za mantinelem, což znamená početní výhodu pro domácí SKV.
41:14 Další pokus hostujícího celku končí v náručí Kreisingerové.
40:38 Česká Lípa to zkusila, pokus skončil jen v domácí gólmance
40:00 Střely ve 2. části: 23:6
40:00 Druhá třetina nám stejně jako ta první přinesla celkem 8 gólů, uvidíme, co poslední dějství.
38:06 GÓL FBC Česká Lípa! 13:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová z trestného střílení (13:3)
38:06 A svůj druhý gól z trestného střílení přidává českolipská hráčka Štěpánka Haklová.
37:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 13:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #16 Běla Novotná (13:2)
37:23 Další dva rychlé góly domácích, dnes to bude asi opravdu dlouhý zápas.
37:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 12:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #86 Michaela Hořejší (12:2)
35:38 Vyloučen hráč #64 Kateřina Hanzlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
35:38 A po sekání i na druhé straně si chvíli zahrajeme 4 na 4
34:20 Šance pro hostující tým na další gól po vyloučení hráčky SKV Škvorové
34:19 Vyloučen hráč #69 Eliška Škvorová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
33:40 Dnešní utkání v hale sleduje 42 diváků, děkujeme za návštěvu!
32:56 GÓL FBC Česká Lípa! 11:2
32:56 Hostující celek přidává druhou branku, když se z trestného střílení prosazuje Štěpánka Haklová
31:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 11:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Karolína Nováková, asistoval #53 Kateřina Radostová (11:1)
31:20 Necelou minutu po začátku přesilovky se prosazuje domácí Kateřina Radostová!
30:21 A vzápětí přichází další možnost pro navýšení skóre, když si jde za sekání na trestnou lavici odpočinout hostující Petra Pavlíková
28:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 10:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #53 Kateřina Radostová (10:1)
28:41 Přesilová hra změnu skóre nepřinesla, ale po jejím skončení přeci jen desátý gól padá!
26:39 Vyloučen hráč #8 Šárka Minářová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
26:39 Další přesilová hra pro SkV, bude z toho desátý gól domácích?
25:31 Pokus Slané končí v rukách domácí gólmanky-
23:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková, asistoval #26 Angelika Bližňáková (9:1)
23:21 Dalekonosná střela SKV končí v síti hostí, když se prosazuje Anežka Dobisíková.
20:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #96 Anežka Dobisíková (8:1)
20:57 Domácí Bližňáková je dnes k nezastavení a přidává svůj pátý gól v tomto utkání!
20:52 Pozemní střela Dobisíkové branku nenašla.
20:00 Střely v 1. části: 18:9
18:07 Skákavý míček málem skončil v brance hostujícího týmu.
16:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #53 Kateřina Radostová, asistoval #66 Natalie Vesecká (7:1)
15:56 Přítomní diváci v hale se opravdu nenudí a jsou svědky gólových hodů!
15:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (6:1)
14:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
13:28 GÓL FBC Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková bez asistence (4:1)
13:28 A Česká Lípa odpovídá, když se bez asistence prosazuje Blažena Menšíková.
11:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #99 Natálie Jirková (4:0)
11:58 A nyní dva rychlé góly domácích - po třetím gólu Anety Blizňákové přidává další trefu Lucie Mrázová a SKV vede již o 4 branky.
11:51 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:0
10:58 Vyloučen hráč #22 Michaela Mazurová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
10:58 Sekáním se nyní provinila i hráčka hostujícího týmu a je tady další šance pro SKV.
09:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
09:47 Krásná souhra Bližňákové se Nigrinovou znamená druhou branku domácích!
07:37 A nyní obrovská šance České Lípy, halou se rozeznělo břevno domácí branky.
07:12 Hostující hráčky se snaží něco vymyslet, domácí ale odolávají.
06:33 Obrana domácích odolává českolipskému náporu.
05:20 Vyloučen hráč #16 Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
05:20 Běla Novotná se provinila sekáním a půjde si odpočinout na trestnou lavici. Bude to pro hostující hráčky šance na srovnání skóre?
04:51 Nahození hostujících hráček skončilo v náručí domácí gólmanky.
02:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #69 Eliška Škvorová (1:0)
02:37 A máme tu první branku utkání, když se prosazuje Angelika Bližňáková!
01:25 Krásný slalom Vesecké mezi hráčkami České Lípy, ke gólu ale nevedl.
00:31 Domácí Blizňáková v úniku, avšak přestřelila.
00:08 Domácí hráčky po vyhraném buly vystřelily kupředu, míček jim byl ale vzápětí odebrán.
00:00 Na hladký průběh dnešního utkání budou dohlížet rozhodčí Samuel Uhliarik a David Hertz.
00:00 Vážení diváci, vítáme vás u dnešního zápasu, ve kterém se proti domácímu týmu TJ Sokol Královské Vinohrady postaví družstvo z České Lípy. Užijte si dnešní zápas.