59
  • 59 58:21
    Chomutov

Prague Tigers Nehvizdy - Florbal Chomutov 6:5
branky: 18. Eliška Horáková, 21. Nikola Bursová, 28. Dominika Steinbachová, 35. Dominika Steinbachová, 37. Laura-Elena Voštiarová, 47. Petra Šusterová - 27. Natálie Kamenická, 31. Petra Malecká, 34. Nela Havlínová, 34. Natálie Kamenická, 45. Adriana Hýsková; rozhodčí: Karel Hlinka - Miloslav Mattes; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 24 - Lucie Brandejská 11; po třetinách: 1:0, 4:4, 1:1
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Vedoucí): Dnes největší rozdíl v efektivitě, kdy soupeř potrestal vše, co mohl. My jsme ztroskotali na dobře chytající gólmance. Ani početní výhodou jsme si nedokázali pomoct. Ale těší nás místama dominance na balónku. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Průša Tobiáš (Trenér): Dneska velmi kvalitní utkání. Do půlky super výkon, pak přišel chvilkový výpadek, který soupeř využil a otočil skóre. Nám se povedlo dvěmi rychlými góly vrátit do zápasu a ve třetí části už to byl boj, který jsme naší týmovostí zvládli. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 4:11
60:00 Chomutov zvolil taktiku hry v 6 ale domácí udržey scóre 6:5 až do konce.
58:21 Timeout Florbal Chomutov
54:14 Chomutov vypouští nebezpečnou střelu ale Janglová opět zachraňuje.
52:50 Chomutov střílí ale Janglová střelu vyráží z branky.
52:09 Vyloučen hráč #99 Petra Šusterová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
50:00 I přesto že je Chomutov v přesilovce, nedostává se přes obranu domácícha přesilovku neproměňují.
49:40 Střelu hostujících vyráží Janglová helmou.
47:54 Vyloučen hráč #85 Eliška Horáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
46:46 Domácí si to nenechávají líbit a odpovídají gólem, mění stav na 6:5
46:36 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #36 Kristýna Viktorová (6:5)
45:20 Do breaku se vyřítila Kamenická, Janglovou nepřekonla.
44:45 GÓL Florbal Chomutov! 5:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (5:5)
44:45 První branku třetí třetiny dává tým Chomutov a srovnávají scóre na 5:5
42:00 Chomutov stříli z půlky ale míjí branku.
41:00 Nebezpečná ctřela hostujících ohrožuje branku ale Janglová chytá.
40:00 Úvodní buly se odehrálo ve prospěch domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
37:00 Chomutov vypouští nebezpečnou střelu ale Janglová to má pod kontrolou.
36:03 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #7 Laura-Elena Voštiarová, asistoval #21 Jana Prokšanová (5:4)
36:03 Domácí jsou opět ve vedení. Stav 5:4
34:33 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #88 Irena Palatínusová (4:4)
34:33 Domácí si to nenechávají líbit a dorovnávají na 4:4.
33:46 GÓL Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Natálie Kamenická, asistoval #97 Simona Mock (3:4)
33:46 Hostující se dostávají do vedení. stav 4:3
33:00 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Nela Havlínová, asistoval #19 Viktorie Rázková (3:3)
33:00 Hostující strovnávají na 3:3
30:55 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #91 Nela Havlínová (3:2)
30:55 I přes dobrou obranu domácích Chomutov proměňuje stav na 3:2
29:58 Vyloučen hráč #99 Petra Šusterová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za blokování florbalky
27:48 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:1
27:48 Domácí ihned odpovídají a mění stav utkání na 3:1
26:15 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Natálie Kamenická, asistoval #23 Lenka Morová (2:1)
26:15 Nepřehledná střela prošla domací gólmance pod rukama a Chomutov tak snižuje na 2:1
25:30 Hostující střílí ale Janglová jim stojí v cestě.
23:04 Kombinace domácích bohužel nekončí v brance.
22:00 Hráčka Chomutova šla sama na bránu ale Jangová se nenechá.
20:30 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #7 Laura-Elena Voštiarová (2:0)
20:00 Úvodní buly buly se odehrály ve prospěch domacích.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:40 Havlínová ohrožuje branku domácích, Janglová chytá.
17:48 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #10 Tereza Zápotocká (1:0)
15:30 Chomutov ohrožuje branku domácích ale Janglová zachraňuje.
15:10 Janglová tečovala střelu helmou.
14:20 Prokšanová zblokovala střelu Chomutova.
12:00 Pěkná kombinace Chomutova míjí branku.
11:00 Střely na bránu hostujících jsou početné ale zatím ani jedna nekončí za brankovou čárou.
09:25 Palatínusová kombinuje se Šusterovou, gólmanka chytá.
08:30 Hezká kombinace Prague Tigers bohužel nekončí gólem.
07:40 Šusterová, Stainbachová ohrožují hostující gólmanku na velkém brankovišti.
06:00 Ukázková střela domácích je bohužel chycená hostující brankářkou.
04:40 Hostující střílí ale Janglová střelu vyrazila.
00:00 Vítáme vás u 9.kola první ligy žen ve kterém se utkají domácí Prague Tigers Nehvizdy proti hoatujícím Chomutovu.