• 59 58:41
    8:3
    (Šárová)

BLACK ANGELS - TJ Sokol Královské Vinohrady 8:3
branky: 29. Markéta Baťková, 32. Vendula Kolkusová, 41. Anežka Pěnkavová, 44. Markéta Baťková, 49. Veronika Balejová, 51. Eliška Nová, 56. Karolína Laura Hornová, 59. Markéta Baťková - 21. Angelika Bližňáková, 37. Angelika Bližňáková, 54. Angelika Bližňáková; rozhodčí: Klára Svobodová - Ngoc Mai Tran; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Šárka Černá 31 - Magdaléna Valentová 34; po třetinách: 0:0, 2:2, 6:1
60:00 Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér): Zápas do kterého jsme se postupně dostávali. Jsme rádi za vítězný víkend. Děkujeme rozhodčím, soupeřkám a divákům
60:00 Komentář hostů Kovač František (Asistent trenéra): První víkend nové ligové sezóny se nám sice výsledkově nevydařil, nicméně herní prvky, které chceme v našem výkonu vidět, rozhodně nechyběly. Personálně obměněný tým je na začátku své letošní cesty, jdeme se dál zlepšovat.
60:00 Střely ve 3. části: 17:14
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:41 GÓL BLACK ANGELS! 8:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #53 Lucie Šárová (8:3)
58:41 Pěkná akce v podání BA. Šárová křižnou přihrávkou našla volnou Baťkovou a ta po zemi vstřelila další branku svého týmu.
57:22 Vyloučen hráč #16 Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
57:20 Nová dobře vyvážela balon, byla faulována a následuje další přesilová hra BA.
56:40 Dobrý blok Tůmové proti střele Radostové.
56:30 Kolkusová z dobré střelecké pozice střílí nad.
55:48 GÓL BLACK ANGELS! 7:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Karolína Laura Hornová, asistoval #33 Adéla Košvancová (7:3)
55:48 Hornová dostala dobrou nahrávku od Košvancové a backhandovou střelou vstřelila již sedmý gól svého týmu.
55:09 Folková hledala dobře před bránou SKV volnou spoluhráčku.
54:49 Šárová dobře nahrála Kolkusové, která však mířila pouze do golmanky.
53:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (6:3)
53:14 Bližňáková doráží střelu od Nigrinové a koriguje stav dnešního utkání.
51:40 Černá dobře zasahuje proti střeleckému pokusu hráčky SKV.
51:19 Prudká střela Jirkové míří nad.
50:20 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #33 Adéla Košvancová (6:2)
50:20 Nová krásně taženou střelou upravuje skóre!
50:06 Šnajberková nohou dobře zpracovala vysokou rozehrávku hostujících hráček.
49:09 Vyloučen hráč #66 Natalie Vesecká družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
48:50 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Veronika Balejová bez asistence (5:2)
48:50 Balejová nabrala rychlost, šla do kličky a pod nohy Valentové umístila svoji střelu.
48:27 Tvrdý střelecký pokus od Škvorové míří vysoko nad svatyni Černé.
48:03 Majerová vyvinula dobrý press.
47:36 Dobrý střelecký pokus ve vlastním oslabení od Balejové.
47:06 Vyloučen hráč #71 Dominika Tůmová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
47:05 Hezký výhoz od Černé na Majerovou, která posunula na Kolkusovou. Ta opět svoji tvrdou střelou prověřila Valentovou.
46:10 Tůmová dobře vystřelila před bránou hostů.
44:40 Balejová dobrým důrazem získala balon a následně Nová s klidem rozehrála dopředu.
43:45 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková bez asistence (4:2)
43:45 Baťková měla dobře zvednutou hlavu a zamířila přesně nad nohu Valentové.
43:30 Hra je momentálně velmi vyrovnaná, šance jsou na obou stranách.
41:56 Radostová před brankou míjí.
41:19 Tvrdá střela od Balejové prověřila Valentovou.
40:48 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Anežka Pěnkavová, asistoval #64 Veronika Balejová (3:2)
40:48 Pěnkavová sama na středu proměňuje svoji šanci a BA se opět ujímá vedení.
40:38 Dobrý střelecký pokus od Šnajberkové Sabiny, která těsně míjí branku.
40:00 Buly pro SKV
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:50 Hraje se teď 4 na 4. Uvidíme, co nám přinese snížení počtu hráček v poli.
38:29 Vyloučen hráč #69 Eliška Škvorová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:06 Vyloučen hráč #64 Veronika Balejová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky
38:06 Nešťastné vyloučení od Balejové. Možná se BA povede to samé co SKV - gól v oslabení.
37:39 Košvancová se pokusila o výběh, ale trefila pouze blok hostujících hráček.
36:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková bez asistence (2:2)
36:35 Bližňáková proměňuje samostatný únik ve vlastním oslabení a stav je opět vyrovnán.
35:49 Vyloučen hráč #92 Karolína Nováková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
35:26 Baťková šla sama na Valentovou. Bohužel pro BA přestřeluje.
34:50 Výborný obranný zákrok od Šárové!
33:51 Černá teď dobře viděla na středu volnou Kolkusovou, která prověřila pozornost hostující golmanky Valentové.
33:13 Dobrý blok od Nové.
33:00 Hra se nám vyostřila.
31:21 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #5 Karolína Majerová (2:1)
31:21 Krásná střela od Kolkusové do šibenice znamená změnu skóre a BA se dostává do vedení.
30:26 Balejová ted zkusila ze vzduchu trefit balon od Pěnkavové. Pokus byl skvělý, ale tyčka brány byla proti změně dosavadního skóre.
28:45 Hezká tažená střela od Nové!
28:19 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Markéta Baťková, asistoval #76 Vendula Kolkusová (1:1)
28:19 Rychlá rozehrávka od Kolkusové na Baťkovou, která se nemílí a střílí první branku svého týmu v dnešním utkání.
27:13 Dobrá střela od Tůmové. Bohužel pro BA byla střela tečovaná a míček mířil mimo hřiště.
26:49 Hráčky SKV momentálně kombinují na útočné polovině.
25:36 Dobrá otočka na středu od Majerové, následná střela však neměla potřebný důraz.
24:50 Dobrá střela Šnajberkové Sabiny, která mířila do horního rohu branky SKV!
23:46 Nová se teď dobře vymanila z tlaku protihráček  a snažila se nahrát do útoku.
23:35 Jirková našla na středu volnou Hladíkovou, která zkusila svůj backhand. Její backhandová střela však mířila do golmanky Černé.
22:29 Obrovská šance na straně BA. Košvancová dobře protlačila balon na nabíhající Balejovou, která našla na středu úplně volnou Pěnkavovou. Skóre se nemění.
21:34 Mervartová teď dobře kombinuje s Tůmovou na útočné polovině.
20:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
20:17 Střela do horního rohu od Bližňákové znamená vedení SKV.
20:00 Buly pro BA
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:27 Košvancová předvědla skvělý výběh. Golmanka hostů zprvu nevěděla, kde je míček. Následná dorážka bohužel nepřišla.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:05 Mervartová dobře mířenou střelou prověřila pozornost hostující golmanky.
17:40 Vachulová s Novou teď dobře brání akce SKV.
17:10 Šárová se teď vymanila z tlaku dvou soupeřek a poslala balon do útoku, kde čekala volná Baťková.
15:55 Střela Pěnkavové ze středu hřiště těsně míjí branku soupeřek.
15:00 Majerová hledala před bránou volnou Baťkovou, skóre se však nemění.
14:20 Dobrá souhra dvojice Košvancová-Balejová!
13:25 Tyčka zvoní na straně BA.
12:55 Teď dvě rychlé šance na obou stranách. Nejdřív prudká střela od SKV, která málem zapadla za záda Černé. Poté se vydala do útoku Kolkusová, která těsně míjí branku.
11:58 Folková vyslala jedovatou střelu, která jen o pár centimetrů minula branku hostí.
11:20 Skvělá akce na jeden dotek v podání BA. Bohužel pro ně míček vyrazila hostující golmanka Valentová. Stav je tak stále na bodu mrazu - 0:0
10:30 Košvancová udělala parádní kličku zakončenou střelou do břicha golmanky.
10:00 Nová teď dobře viděla na středu Tůmovou, která hledala před brankou volnou Folkovou. Bohužel akce byla zastavena obranou SKV.
09:17 Šárová dobře přečetla hru SKV, ujímá se balónu a uklidňuje hru.
08:20 Dobré akce na obou stranách!
07:40 Hornová je zpět ve hře a ihned vyráží dopředu pressovat.
07:00 Nová teď ve vlastním oslabení prověřila pozornost hostující golmanky.
05:59 SKV teď kombinuje na útočné polovině a snaží se vstřelit gól, ale skvělá Černá jim v tom brání.
05:38 Vyloučen hráč #14 Karolína Laura Hornová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:30 Nádherná akce v podání Balejové, která vyslala tvrdou střelu.
05:02 Tvrdá střela od Kolkusové!
04:43 Košvancová svoji střelou prověřila golmanku hostí. BA se usídlilo na útočné polovině a zkouší vstřelit první branku dnešního utkání.
03:59 Vyloučen hráč #32 Nikola Trnková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
03:59 Právě začala první přesilová hra dnešního utkání. Jsme zvědaví, co BA na obranu SKV vymyslí.
03:00 Folková krásně našla na středu Mervartovou, bohužel pro BA střela mířila do protihráčky.
02:45 Hra je hodně nahoru dolů, vidíme spoustu šancí na obou stranách.
02:20 Tvrdá střela od Sabiny Šnajberkové, následná dorážka od Košvancové bohužel mimo branku.
01:28 SKV drží BA na jejich obranné polovině, uvidíme, co SKV na BA vymyslí.
00:50 SKV se zkouší dostat do útoku a první vážnější akce je hned na světě.
00:12 Hra je ve velmi dobrém tempu.
00:00 Úvodní buly pro Black Angels
00:00 Dobrý den, vítáme se u online zápisu druhého kola 1. ligy žen. V dnešním zápase se utkají domácí Black Angels a jejich rivalky z SKV.