• 59 58:59
    8:5
    (Pavlicová)

Panthers Praha - ACEMA Sparta Praha 8:5
branky: 3. Nicola Braunová, 22. Emily Maurerová, 29. Jana Pavlicová, 31. Tereza Bočková, 32. Adéla Kuchařová, 35. Tereza Bočková, 55. Petra Budská, 59. Tereza Bočková - 18. Anna Bogdanová, 25. Dominika Horáčková, 32. Kateřina Peterková, 45. Dominika Horáčková, 49. Dominika Kračunova; rozhodčí: Lukáš Jakoubek - Artem Zolotar; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 20 - Kateřina Pokorná 21; po třetinách: 1:1, 5:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Ďurina Matěj (Vedoucí): Vstup do sezóny, který se vyvedl a byl korunován pohledným výkonem. Dařilo se nám většinu zápasu určovat tempo a efektivita byla dnes na naší straně. Bude teď důležité na tento výkon navázat a pokračovat. Zítra nás čeká další kolo, budeme připraveni. W
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): Prvních 10 minut nám trvalo, než jsme se dostali do tempa utkání. Pak se hra vyrovnala, ale ve zlomových momentech utkání jsme udělali individuální chyby, které jsme už do konce utkání nedokázali dostatečně napravit.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
58:59 GÓL Panthers Praha! 8:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Tereza Bočková, asistoval #34 Jana Pavlicová (8:5)
54:12 GÓL Panthers Praha! 7:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Petra Budská, asistoval #75 Tereza Bočková (7:5)
48:47 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #47 Dominika Kračunova, asistoval #48 Kateřina Peterková (6:5)
44:14 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Dominika Horáčková, asistoval #47 Dominika Kračunova (6:4)
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
34:20 GÓL Panthers Praha! 6:3
31:36 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #48 Kateřina Peterková, asistoval #23 Dominika Horáčková (5:3)
31:10 GÓL Panthers Praha! 5:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #71 Adéla Kuchařová, asistoval #17 Anna Staňková (5:2)
30:57 Vyloučen hráč #49 Markéta Šporová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
30:20 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Tereza Bočková, asistoval #27 Lucie Šindelářová (4:2)
28:04 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Jana Pavlicová, asistoval #16 Aneta Rozehnalová (3:2)
24:29 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #23 Dominika Horáčková z trestného střílení (2:2)
21:41 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #59 Emily Maurerová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 11:9
17:36 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #71 Anna Bogdanová, asistoval #52 Denisa Vajdlová (1:1)
10:33 Vyloučen hráč #34 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi
02:04 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #3 Nicola Braunová, asistoval #98 Anita Nechvátalová (1:0)