(Vilím)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Torpedo Havířov - Asper Šumperk 6:2
branky: 16. Ondřej Kučera, 47. Matěj Černý, 48. Tomáš Vlach, 54. Jakub Vilím, 58. Jakub Vilím, 59. Ondřej Kučera - 9. Jan Kašpar, 50. Petr Matěj; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:3 + Ondřej Mrázek OS; využití: 1:0; diváků: 116; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 12 - Antonín Byvan 27; po třetinách: 1:1, 0:0, 5:1
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Dnešni zápas se podobal tomu s Rožnovem. Dlouho nám trvalo se dostat do vedení. Soupeř nám to svou houževnatou hrou dělal dlouho těžké. Na druhou stranu je držel brankář. Trpělivým přístupem ale ziskavame důležité 3 body. Děkuji svým hráčům za pevné nervy a soupeři přeji hodně štěstí.
60:00 Komentář hostů Matěj Petr (Trenér): Dnes to bylo dlouho takticky dobře vedené utkání. Ve druhé části nás dost zbrzdily oslabení a musím uznat, že tam jsme to ustáli se štěstím. Zápas pak rozhodly dvě trestná střílení v rychlém sledu, pak už jsme to nedali v hlavách. Musíme se i za takových situací soustředit na sebe a ne na vše okolo. Obecně se ale na dvě branky vyhrát nedá, pokud tedy něco někomu vyčítat, tak jen sami sobě. Gratuluji domácím, díky divákům i rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
58:56 GÓL Torpedo Havířov! 6:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Ondřej Kučera, asistoval #25 Jakub Vilím (6:2)
57:27 GÓL Torpedo Havířov! 5:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #11 Ondřej Kučera (5:2)
57:27 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mrázek družstva Asper Šumperk - osobní trest
57:27 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mrázek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování
57:27 Vilim do prázdné brány snad pečetí vítězství domácích.
57:00 Hosté v šesti.
56:45 Byvan fantasticky v oslabení vychytal Černého.
56:10 Vyloučen hráč #66 Marián Kloza družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:08 První vyloučeni na straně domácích.
55:45 Hra se přelévá nahoru dolů.
53:22 GÓL Torpedo Havířov! 4:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #86 Jakub Mikulok (4:2)
53:22 Mikulok zpoza brány našel nádherně Vilíma a domácí si berou dvoubrankové vedení zpět.
51:28 Vilim v jasné šanci vychytal Trávníčka.
51:00 Šumperk začíná opět zlobit.
49:22 GÓL Asper Šumperk! 3:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #7 Jan Mannl (3:2)
49:22 Hosté se po rychlém přečíslení dostávají zpět do hry.
49:04 Timeout Asper Šumperk
47:55 Jurdzina ve stoprocentní šanci vychytal Byvan.
47:11 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach z trestného střílení (3:1)
47:11 Vlach vykoupal Byvana a Torpedo proměňuje také druhé trestné střílení.
47:10 V zápětí je tady druhý nájezd pro Torpedo.
46:56 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý z trestného střílení (2:1)
46:56 Černý podstřelil Byvana a posila domácí do vedení.
46:55 Třetí faul hostí a hráči Šumperka jsou hodně podráždění, následuje trestné střílení.
46:03 Černý hledal levý růžek, ale nenašel.
44:49 Hráč Šumperka v jasné šanci nahrává místo spoluhráči domácímu brankáři.
43:45 Šumperk měl dvě velké šance, také nevyužívá.
42:15 Střela Venouše do rohu hřiště.
41:16 Hosté začali závěrečnou třetinu lépe než tu předchozí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:2
39:37 Černý nenašel volného Klimeše.
38:30 První zákrok ve druhé třetině pro Vilíma.
37:50 Mannlovi v dobré pozici sjíždí míček z čepele.
36:38 Hra se nám přiostřuje.
34:35 Ani prečíslení 3 na 1 Torpedo neproměňuje.
33:30 Tlak domácích stále k brance nevede.
32:33 Vilim zatím bez zákroku v této třetině.
31:50 Trávníček z rychlého protiútoku těsně mimo.
31:09 Ani druhá šance nebyla využita, Byvan se zaskvěl skvělými zákroky.
29:10 První přesilovku Šumperk s vypětím všech sil ubránil, uvidíme co druhá šance.
29:09 Vyloučen hráč #11 Jakub Hruban družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:40 Byvan ve druhé třetině drží akcie Šumperka nad vodou.
27:09 Vyloučen hráč #99 Matěj Šíma družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:09 První přesilovku si zahrají domácí.
26:31 Střelu Vilíma vyráží Byvan levou nohou.
26:00 Torpedo je nyní více aktivnější a vytváří si šance.
24:35 Bombač mohl vyslat do úniku Tichého ale nahrávka byla na poslední chvíli zastavena.
23:39 Další akce dua Klimeš-Černý a další zákrok šumperského gólmana.
22:56 Klimeš po individuální akci prověřil pozornost Byvana.
21:10 Úvod druhé třetiny ve znamení nepřesných nahrávek.
20:01 Druhé buly tentokrát pro Torpedo.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
18:00 Klimeš našel nádherně Černého ten trefuje z voleje oblouk branky.
16:41 Bombač hledal spoluhráče na brankovišti, ale bohužel tam zrovna nikdo nebyl.
15:34 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
15:34 Kučera tečuje střelu Vilíma a domácí vyrovnávají.
15:00 Volný úder z dobré pozice Šumperk nevyužil.
14:39 Zakončení Klimeše z dobré pozice také obětavě zablokováno hostujícím hráčem.
13:50 Klimeš našel volného Černého, toho vychytal Byvan maskou.
13:05 Řezáč se přes celé hřiště prokličkoval do šance, jeho zakončení skončilo na bloku.
11:02 Kloza střelou z první nepřesný.
10:30 Šumperk otupil úvodní tlak Torpeda a nyní má více ze hry.
10:15 Mannl střelou tahem trefuje o kousek nad.
08:30 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #53 Jan Kašpar, asistoval #5 Matěj Ivo Pírek (0:1)
08:30 Po nastřelené tyči zmatek v domácím brankovišti a hosté se dostávají do vedení.
08:28 Hosté trefuji tyč.
06:29 Nahození Bombače tečuje Tichý do brankáře Šumperka.
05:00 Černý v šanci minul, poté si Vilim v domácí brance zapisuje první zákrok večera.
04:30 Kamil Peřka vytlačil Šumperk z útočné poloviny.
03:00 Hosté kontrolují míček a snaží se prokombinovat do šance.
01:55 První zakončení Šumperku skončilo na domácím bloku.
01:00 Torpedo začalo zapas velice aktivně.
00:05 Černý rychle odebral balonek a nadvakrát zaměstnal Byvana.
00:01 Úvodní buly pro hostující Šumperk.