Jaromír ŠENKEŘÍK
  • 60 59:57
    Třinec

FBC Hranice - FBC Intevo Třinec  8:9
branky: 12. Jakub Bitter, 13. Tomáš Andrýsek, 15. Jakub Bitter, 21. Jan Grygar, 23. Jan Kolajta, 33. Petr Juřica, 36. Jakub Bitter, 50. Petr Juřica - 2. Tomáš Sikora, 13. Jan Fiedor, 14. Šimon Czernek, 34. Šimon Czernek, 37. Dominik Kupczak, 42. Jiří Martynek, 50. Jan Mieszek, 51. Filip Sikora, 51. Šimon Czernek; rozhodčí: Libor Gavlas - Adam Tietz; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jakub Kosar 20 - Jan Gawryš Piško 11, Martin Kreis 10; po třetinách: 3:3, 4:2, 1:4
60:00 Komentář domácích: Dnes 3 ztracené body a 1 zlomený nos. Soupeři gratulujeme, my musíme být koncentrovaní až do konce. Zápasy se rozhodují ve třetí třetině.
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Vzhledem k průběhu asi hodně hořký výsledek pro soupeře. Nám dnes dost věcí nešlo a měli jsme i smůlu. O to více si ceníme návratu do zápasu a 3 bodů. Hranicím děkuji za zápas, od předchozího vzájemného zápasu je vidět velký progres.
60:00 Střely ve 3. části: 1:4
59:57 Timeout FBC Intevo Třinec
59:57 Vyloučen hráč #92 Jaromír Šenkeřík družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
59:21 Fanoušci neskutečně podporují svůj domácí tým.
58:00 Hranice zkouší hru v šesti.
57:39 Timeout FBC Hranice
57:20 Halou zvoní tyč domácí brány.
55:01 Šance obou týmů ani jeden z golmanů nepustil.
50:42 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:9
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #47 Jan Janáč (8:9)
50:42 Díky Czernekově střele do šibenice Třinec obrací skóre utkání.
50:18 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #87 Filip Sikora, asistoval #32 Ondřej Drong (8:8)
50:17 Střela z půlky těsně k tyčce a je vyrovnáno.
49:51 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek z trestného střílení (8:7)
49:01 GÓL FBC Hranice! 8:6
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #4 Petr Juřica, asistoval #99 Jakub Bitter (8:6)
49:00 Obrobské šance Hranic se nakonec podařilo proměnit krásnou střelou Juřici.
45:54 Hranice dnes neproměnují šance do prázdné brány.
44:47 Nečeká střela z otočky, ale Třinecký brankář je ve střehu.
41:32 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #31 Martin Kreis (7:6)
41:31 Třinec ve 4 snižuje náskok Hranic.
41:16 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za opakované přestupky
40:19 Šenci Kolajty zblokoval hráč hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 4:2
39:59 Ani tentokrát Třinec nedokázal neproměnit svou přesilovku.
38:00 Vyloučen hráč #4 Petr Juřica družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
36:26 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #56 Adam Szkandera (7:5)
35:21 GÓL FBC Hranice! 7:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #28 Lubomír Kratochvíl (7:4)
35:20 Golman hostů neví kde je míček. Našel ho až v brankové síti.
33:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #17 Filip Turoň (6:4)
32:31 GÓL FBC Hranice! 6:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #4 Petr Juřica bez asistence (6:3)
32:31 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Martin Kreis družstva FBC Intevo Třinec
32:30 Juřica unikl samostatně na golmana a zakončuje krásnou střelou.
28:23 Na hráče Třince začíná dopadat tlak dnešního utkání.
25:01 Střelu do prázné brány Kosar vychytal nohou a následnou střelu zastavil až na brankové čáře.
22:42 GÓL FBC Hranice! 5:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #71 Radim Klimecký (5:3)
20:35 GÓL FBC Hranice! 4:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar, asistoval #33 Jan Kolajta (4:3)
20:34 Druhou třetinu otvírá střela do šibenice.
20:00 Střely v 1. části: 5:3
18:25 Domácí v pěti okamažitě útočí, ale střela letěla příliš vysoko.
18:23 Třinec svou přesilovku proměnit nedokázal.
16:54 Kosar zachytil míček těsně před brankovou čárou.
16:18 Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:58 Nečekaná rozehrávka, kterou si Hranice mohly zajistit vedení, končí za mantinelem.
14:47 GÓL FBC Hranice! 3:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #6 Ondřej Dobeš (3:3)
14:46 Bitter svou střelou prozatím vyrovnal stav dnešního utkání.
13:11 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #35 Jan Mieszek (2:3)
12:27 GÓL FBC Hranice! 2:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #22 Tomáš Andrýsek, asistoval #77 Štěpán Potsch (2:2)
12:04 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (1:2)
12:03 Nečekaná přihrávka zpoza brány a Kosar má míček za zády.
11:30 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #71 Radim Klimecký (1:1)
11:29 Hranice okamžitě využily přesilovky a je vyrovnáno.
11:16 Vyloučen hráč #11 Jiří Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
11:06 Domácí obstřelují bránu hostů.
08:41 Šanci Hranic 3na1 si Gawryš s přehledem pohlídal.
04:04 Turoň promarnil šanci do prázdné brány.
03:37 Tlak na branku hostů.
01:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora bez asistence (0:1)
01:52 Sikora využil špatný výhled golmana a otevřel skóre dnešního zápasu.
01:42 Kosar poslal krásný výhoz na půlku.
00:59 Oba týmy prověřily hned ze startu dnešní formu golmanů.
00:01 Dobrý den, vítáme Vás u 16. kola Národní ligy.