2

1

4.

Asper Šumperk - S.K. P.E.M.A. OPAVA 8:7pn
branky: 1. Daniel Venouš, 2. Daniel Venouš, 16. Ondřej Mrázek, 25. Jindřich Kamler, 45. Jakub Hruban, 46. Jiří Trávníček, 50. Jan Mannl, N Ondřej Mrázek - 9. Jan Mazur, 12. Jiří Šebesta, 12. David Zwinger, 27. Jan Mazur, 38. Jan Mazur, 39. Jakub Rabinský, 41. Jan Mazur; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 167; zásahy brankářů: Antonín Byvan 25 - Kryštof Bezděk 29; po třetinách: 3:3, 1:3, 3:1, 0:0
65:00 Komentář domácích Matěj Petr (Trenér): Ryze záchranářský souboj jsme začali skvěle, ale pak nesmyslně faulujeme a místo toho abychom využili momentu, tak jej ztratíme a po 40 minut jsme v obraně totálně nekoncentrovaní. Po dorovnání na 7:7 mi chyběla větší snaha zápas rozhodnout, byť jsme tam jednu tutovku zahodili. 2 body samozřejmě lepší než nic, ale v naší situaci je to prostě málo. Děkuji spoluhráčům, soupeři, rozhodčím i divákům, kteří nás opět hnali z plných plic.
65:00 Komentář hostů Šebesta Jiří (Vedoucí): Začali jsme katastrofálně a dali si ve druhé minutě dvou gólový handicap. Pak jsme zvedli a dorovnali. Následovala přetahovaná a na konci druhé třetiny a stratu třetí jsme odskočili. Bohužel pak jsme vypadli z role a soupeř dorovnal. V prodoužení jsme mohli rozhodnout, ale došli jsme do nájezdů, ty se soupeři povedli více. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům, ahoj.
4 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #64 Jiří Šebesta , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #13 Ondřej Mrázek a vstřelil rozhodující gól (8:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #72 Petr Pavelek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #13 Ondřej Mrázek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #14 Jan Mazur a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #18 Jiří Trávníček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #7 Jan Mannl , ale gól nevstřelil.
49:01 GÓL Asper Šumperk! 7:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #69 Petr Matěj (7:7)
49:01 Asper se vrací do hry
47:59 Byvan výborně chytá
45:55 GÓL Asper Šumperk! 6:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (6:7)
44:32 GÓL Asper Šumperk! 5:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #11 Jakub Hruban, asistoval #4 Michal Šíma (5:7)
43:04 Asper měl několik šancí ale ani jednu neproměnil
40:20 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #36 Marek Klečka (4:7)
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
38:26 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #34 Jakub Rabinský, asistoval #36 Marek Klečka (4:6)
38:26 A jsou tu dva rychlé góly od Opavy a asper má co dělat aby to dohnal
37:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #88 Vojtěch Repček (4:5)
24:15 GÓL Asper Šumperk! 4:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #87 Michal Vařeka (4:3)
15:13 GÓL Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #18 Jiří Trávníček (3:3)
15:03 Asper zamyká Opavu
11:50 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #22 David Zwinger, asistoval #72 Petr Pavelek (2:3)
11:30 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #64 Jiří Šebesta, asistoval #36 Marek Klečka (2:2)
11:30 Opavě se výkon vyplácí a tak srovnávají
08:42 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #72 Petr Pavelek (2:1)
08:08 Opava po dvou gólech zvýšila tempo hry
05:27 Asper výborně ubránil oslabení a nedovolili Opavě mockrát vystřelit
03:27 Vyloučen hráč #53 Jan Kašpar družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:59 GÓL Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #18 Jiří Trávníček (2:0)
01:59 Opava zachybovala a Venouš s Trávníčkem potrestali chybu Opavy
00:04 GÓL Asper Šumperk! 1:0
00:01 Úvodní buly pro hosty ale Venouš zakladá útok