• 57 56:12
    5:6
    (Haša)

FBC Intevo Třinec - Zlín Lions 5:6
branky: 4. Filip Turoň, 6. Dominik Kupczak, 11. Tomáš Sikora, 22. Michal Badura, 35. Lukáš Tomiczek - 4. Matěj Bureš, 39. Vladimír Blažek, 46. Adam Jiříček, 49. Michal Baroň, 55. Pavel Malošík, 57. Vladimír Blažek; rozhodčí: Jan Galuszka - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 33 - Matěj Kubíček 30; po třetinách: 3:1, 2:1, 0:4
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): První polovina zápasu od nás hodně špatné. Zvykali jsme si na místní halu, zejména povrch. Druhá polovina druhé třetiny o dost lepší a ve třetí třetině z naší strany hodně dobrá kolektivní vůle po vítězství.Díky hráčům za to, že se dokázali zvednout a dotáhnout zápas do vítězného konce.
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Nemůžeme ze zápasu takhle vypadnout! Nahrajeme si pohodlný náskok dobrou hrou a přejdeme zas ke hře, která nestojí totálně za nic. Omlouvám se všem fanouškům a je mi stydno, tohle se prostě stávat nesmí, tohle si lidé, kteří nás podporují nezaslouží. A že jich je.
60:00 Střely ve 3. části: 6:19
59:59 Domácím už se srovnat nepovede, hosté si odváží výhrů.
58:29 Domácí to zkouší v šesti.
58:13 Baduru byl obrán o míček. Piško Gawryš vše zachránil.
56:13 Hosté jsou teď namotivovaní, otáčí skóre na svou stranu.
56:12 GÓL Zlín Lions! 5:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #71 Jakub Haša (5:6)
54:45 Blažek zpoza brány na Malošíka ten srovnává.
54:44 GÓL Zlín Lions! 5:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #31 Vladimír Blažek (5:5)
54:01 Na obou stranách se teď vyskytovaly nepřesnosti.
52:30 Hosté trefují tyč.
50:00 Domácí vyslali pár povedených střel, hostující brankář zasahuje.
48:30 Domácí stahujou na dvě lajny.
48:21 Hosté se znovu prosazují a domácí si berou timeout. Snad opět zvýší svou aktivitu.
48:20 Timeout FBC Intevo Třinec
48:20 GÓL Zlín Lions! 5:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #19 Lukáš Ondroušek (5:4)
47:30 Zlínští jsou teď střelecky aktivnější, domácí však drží náskok.
46:22 Martynek zblokoval střelu Blažka.
45:14 Hosté se prosazují a snižují skóre na dostřel dvou branek.
45:13 GÓL Zlín Lions! 5:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #44 Daniel Pankuch (5:3)
44:51 Stále se nic nezměnilo.
43:24 Hra se přelévá ze strany na stranu.
40:01 Máme tady poslední třetinu, buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
38:34 Blažek se dokázal prosadit a snižuje skóre.
38:33 GÓL Zlín Lions! 5:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #37 Vojtěch Blažek (5:2)
37:31 Badura leží na zemi, snad žádné vážné zranění.
36:49 Balner byl sám před golmanem neměl však moc času na zakončení.
36:05 Kuba Szkandera chtěl trefit míček ve vzduchu, bez úspěchu.
34:50 Přesilovku 5na3 třinečtí nevyužili, následně 5na4 však ano.
34:49 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Lukáš Tomiczek, asistoval #17 Filip Turoň (5:1)
33:57 Třinci se taký nabízí přesilovka, z větší části 5na3, uvidíme jak si s ní poradí.
33:56 Vyloučen hráč #71 Jakub Haša družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
32:40 Vyloučen hráč #25 Jakub Vít družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
32:20 Rozhodčí zvedají ruku, Třinec jde do 6.
31:50 Fiedor míjí.
30:10 Třinečtí ubránili i druhé oslabení.
29:47 Domácí nechcou dát hostům moc prostoru pro zakončení.
28:11 Hostům se nabízí druhá přesilová hra v zápase.
28:10 Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
27:59 Třinečtí se teď dvakrát za sebou po ztrátě ukázkově vrátili.
26:10 Lasota překazil Zlínskou rozehrávku.
25:02 Piško Gywryš si poradil se střelou Víta.
22:20 Szkandera J. přestřelil po povedené individuální akci.
21:28 Badura poslal míček po zemi, ten hostujícímu golmanovi prošel nešťastně mezi nohama.
21:27 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #32 Ondřej Drong (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 16:12
19:50 Haša se opět prokličkoval, ale zakončit se mu nedaří.
19:20 Baroň přestřeluje.
18:35 Hosté teď kombinovali na útočné polovině, ale bez gólu.
17:10 Haša prokličkoval hřištěm, zakonačení si však domácí pohlídali.
15:14 Povedený blok Víta.
13:24 Fiedor je zpět na hřišti, domácí ubránili oslabení.
13:05 Třinec teď podržel míček na útočné polovině.
12:36 Mieszek měl šanci i v oslabení míček se mu však do brány dostat nepovedlo.
11:25 Máme tady první vyloučení v zápase, hosté si zahrají přesilovku.
11:24 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
10:48 Turoň našel Sikoru a ten od mantinelu navyšuje skóre.
10:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #17 Filip Turoň (3:1)
07:35 Znovu tyč.
06:54 Domácím se teď nepovedlo dostat míček do brány, hostujícího golmana podržela branková konstrukce.
05:11 Kupczak vrací domácím vedení.
05:10 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #35 Jan Mieszek (2:1)
03:44 Hosté bleskově odpovídají.
03:43 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #18 Matěj Bureš, asistoval #37 Vojtěch Blažek (1:1)
03:32 Turoň si podržel míček a poslal střelu která skončila v síti.
03:31 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #21 Tomáš Sikora (1:0)
01:35 Hra je nahoru a dolů, žádný z týmu si zatím nevytvořil žádnou nebezpečnější šanci.
00:01 Úvodní buly zápasu pro hostující tým.
00:00 Před zahajovacím buly byl oceněn trenér domácích Jiří Kajfosz za překonaný milník 600 odtrénovaných utkání. Děkujeme.